Кредитні канікули – спосіб призупинити погашення кредиту.

Кредитні канікули – спосіб призупинити погашення кредиту.

Багато українців не справляються з регулярним погашенням боргів. У таких важких фінансових ситуаціях банки дають можливість своїм клієнтам на так звані кредитні канікули. Якщо у вас є кредитне зобов’язання дізнайтеся більше про кредитні канікули зі статті.

Кредитні канікули — спосіб призупинити погашення кредиту

Своєчасне погашення позики — обов’язок кожного позичальника. Однак банки, схоже, розуміють, що іноді їх клієнти можуть відчувати тимчасові фінансові проблеми або з якоїсь іншої причини не можуть своєчасно вносити внески. Тому кредитори в деяких випадках надають можливість взяти відпустку по кредитах.

Що таке кредитні канікули?

Під час економічного буму українці брали багато іпотечних позик на великі суми на тривалі терміни. Однак ніхто не міг передбачити, чи збережеться фінансове становище позичальника сприятливим в наступні кілька десятків років. Тому в період кризи у багатьох позичальників виникають проблеми з регулярними щомісячними виплатами.

Для таких клієнтів банки пропонують кредитні канікули. Інтерес до такої послуги зростає, і це добре видно за кількістю пошукових запитів, таких як «кредитна відпустка, що це». Кредитні канікули — відстрочка погашення кредиту на певний період часу.

Важливо відзначити, що призупинення погашення позики може розумітися банками двояко. Це може бути відстрочка погашення як основної суми боргу, так і відсотків, або тільки основної частини. В останньому випадку вам все одно доведеться платити відсотки.

Для людей, у яких є кредит з сумою що зменшується, другий варіант просто невигідний, особливо на початку погашення зобов’язання, коли відсоткова частина набагато більше.

Кредитні канікули під час пандемії

Через пандемію COVID-19 у багатьох позичальників виникли досить великі проблеми зі своєчасним погашенням раніше взятих зобов’язань. На щастя, будь-який, хто постраждав від наслідків повсюдної ізоляції і введених державою обмежень, може розраховувати на відстрочку виплати кредиту.

Епідеміологічна ситуація в Україні і світі змусила фінансові інститути переглянути свою поточну політику.

Кожен з банків, доступних на українському ринку, підготував спеціальну пропозицію кредитних канікул через коронавируса. Таким чином, позичальник, який бореться з тимчасовими фінансовими проблемами через пандемію коронавируса SARS-CoV-2, може тимчасово відкласти повернення позик і кредитів.

Важливо відзначити, що під час кредитних канікул відсотки не стягуються. Позичальник не зобов’язаний проводити виплати за договором. У свою чергу, термін кредиту і всі умови, передбачені в договорі, продовжуються на період призупинення погашення.

Головна перевага кредитних канікул — це можливість підтримувати фінансову ліквідність в умовах проблем з розміром сімейного бюджету.

Однак слід пам’ятати, що для цього буде потрібно понести додаткові витрати. Крім того, буде збільшено період погашення кредиту і збільшиться навантаження на сімейний бюджет після закінчення кредитних канікул. Тому варто задуматися, чи можемо ми собі це дозволити.

Якщо ваша поточна ситуація надзвичайно складна через епідемію, ви можете скористатися кредитними канікулами на 3 або 6 місяців. Якщо ви вже використовуєте 3-місячні кредитні канікули, ви можете продовжити їх ще на 3 місяці (тобто вони можуть тривати в цілому 6 місяців).

Кредитні канікули продовжать період погашення на ту ж кількість місяців. Банк не стягує комісію за використання кредитних канікул.

У разі якщо банк не пішов вам на поступки — звертайтеся в Містер Кеш за фінансовою допомогою!

10.09.2020
Назад
Сума позики
100   грн
15000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту УКР ПОЗИКА Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Moneyveo Dinero Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash Credit7 Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту CreditPlus UltraCash Ваша Готивочка KFUA SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць