0Кредитна історія — як підвищити кредитоспроможність? | MisterCash Блог
Кредитна історія — як підвищити кредитоспроможність?

Кредитна історія — як підвищити кредитоспроможність?

Як підвищити кредитоспроможність?

Збираєтеся оформити кредит? Перш ніж ви це зробите, вам слід організувати свої поточні фінансові зобов’язання і, якщо можливо, спробувати отримати більш стабільну форму роботи і більш високий дохід. Так ви значно підвищити свою кредитоспроможність.

Кредитоспроможність — це здатність погасити взяту позику разом з відсотками в терміни, зазначені в договорі. Оцінка кредитоспроможності має вирішальний вплив на те, чи видасть банк вам позику і на яких умовах. Ця здатність виражається в максимальній сумі кредиту, яку ви, ймовірно, зможете виплатити. Крім вашого доходу, на неї впливають багато інших чинників. Ми пояснимо, як підняти вашу кредитоспроможність і як поліпшити її, щоб отримати кредит на більш вигідних умовах!

Що ви можете зробити самостійно, щоб підвищити свою кредитоспроможність?

Чим вище банк оцінить вашу кредитоспроможність, тим краще для вас. Завдяки цьому ви зможете взяти позику на потрібну вам суму. Є багато способів підвищити вашу кредитоспроможність, але вам потрібно подумати про це, перш ніж подавати заявку на отримання кредиту. Нижче ви знайдете кілька корисних порад, завдяки яким ви скоро станете надійним платником в очах банку.

Погасіть будь-які інші позики

Чим більше внесків по кредиту, які ви оплачуєте при подачі заявки на наступну позику, тим нижче ваша кредитоспроможність. Тому, перш ніж подавати заявку на отримання кредиту, треба виплатити всі платежі. Якщо це неможливо, розгляньте можливість об’єднання ваших зобов’язань в одну консолідовану позику. Зазвичай це пов’язано з продовженням терміну погашення, а значить, і зі зменшенням суми щомісячних платежів.

До інших зобов’язаннях, які можуть погіршити вашу кредитоспроможність, відносяться: аліменти, інвестиційні та страхові внески і навіть гарантія по позиці фізичній особі.

Відмовтеся від кредитних карт

Кредитні картки і ліміти на рахунках можуть негативно вплинути на вашу кредитоспроможність, навіть якщо ви ними не користуєтеся. Банк має право припустити, що якщо у вас є продукти, що дозволяють швидко отримати позику, не виключено, що ви одного разу ними скористаєтеся. Так що про всяк випадок відмовтеся від всіх карт і заблокуйте можливість отримання овердрафту на свій рахунок.

Подбайте про свій рейтинг в Бюро кредитної інформації

При оцінці вашої кредитоспроможності банк також врахує вашу кредитну історію, яку можна перевірити в базі даних Бюро кредитної інформації.

Збільште свій чистий дохід

Звичайно, мова йде тільки про документально підтверджені доходи.

Скоротіть щомісячні витрати

Залежно від вимог банку, сюди включаються витрати на утримання автомобіля та оренду майна, рахунки за комунальні послуги і витрати на харчування.

Інші способи підвищити свою кредитоспроможність:

  • вибирайте рівні платежі по кредиту замість зменшуючихся;
  • прийняти рішення про більш тривалий термін кредиту;
  • якщо можливо, обговоріть процентну ставку або кредитну маржу з вашим банком.

Кредитоспроможність — резюме

Кредитоспроможність залежить від багатьох факторів, в тому числі від ретельного аналізу ваших доходів, вартості життя, поточних кредитних зобов’язань і минулих боргів.

Мікрофінансових компанія Містер Кеш готова прийти на допомогу в скрутних фінансових ситуаціях. Заявки розглядаємо швидко, грошові кошти видаємо на карту практично безвідмовно. Нам необхідний мінімум документів від вас: паспорт громадянина України, діючий номер мобільного телефону і картковий рахунок будь-якого банку України. Звертайтеся!

05.10.2020
Назад

Сума позики

100   грн
15000   грн

Термін позики

5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика Гроші в борг Кредит від компанії MisterCash Швидкий кредит Кредит без процентів Кредитні гроші з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки в Україні Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Студентський кредит від Містер Кеш Кредит з 21 року Миттєвий кредит У вас немає офіційного місця роботи, і вам потрібен кредит? З Містер Кеш все можливо! Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць Мікропозика Кредит готівкою (на карту) Кредит без відмови Позику онлайн на карту Швидкий займ Гроші в борг Мікрокредит Швидкий кредит Кредит без відсотків Кредитні кошти з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки Кредит по паспорту Кредит без поручителів Споживчий кредит Кредит студентам Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць