Кредитна історія — як підвищити кредитоспроможність?

Кредитна історія — як підвищити кредитоспроможність?

Як підвищити кредитоспроможність?

Збираєтеся оформити кредит? Перш ніж ви це зробите, вам слід організувати свої поточні фінансові зобов’язання і, якщо можливо, спробувати отримати більш стабільну форму роботи і більш високий дохід. Так ви значно підвищити свою кредитоспроможність.

Кредитоспроможність — це здатність погасити взяту позику разом з відсотками в терміни, зазначені в договорі. Оцінка кредитоспроможності має вирішальний вплив на те, чи видасть банк вам позику і на яких умовах. Ця здатність виражається в максимальній сумі кредиту, яку ви, ймовірно, зможете виплатити. Крім вашого доходу, на неї впливають багато інших чинників. Ми пояснимо, як підняти вашу кредитоспроможність і як поліпшити її, щоб отримати кредит на більш вигідних умовах!

Що ви можете зробити самостійно, щоб підвищити свою кредитоспроможність?

Чим вище банк оцінить вашу кредитоспроможність, тим краще для вас. Завдяки цьому ви зможете взяти позику на потрібну вам суму. Є багато способів підвищити вашу кредитоспроможність, але вам потрібно подумати про це, перш ніж подавати заявку на отримання кредиту. Нижче ви знайдете кілька корисних порад, завдяки яким ви скоро станете надійним платником в очах банку.

Погасіть будь-які інші позики

Чим більше внесків по кредиту, які ви оплачуєте при подачі заявки на наступну позику, тим нижче ваша кредитоспроможність. Тому, перш ніж подавати заявку на отримання кредиту, треба виплатити всі платежі. Якщо це неможливо, розгляньте можливість об’єднання ваших зобов’язань в одну консолідовану позику. Зазвичай це пов’язано з продовженням терміну погашення, а значить, і зі зменшенням суми щомісячних платежів.

До інших зобов’язаннях, які можуть погіршити вашу кредитоспроможність, відносяться: аліменти, інвестиційні та страхові внески і навіть гарантія по позиці фізичній особі.

Відмовтеся від кредитних карт

Кредитні картки і ліміти на рахунках можуть негативно вплинути на вашу кредитоспроможність, навіть якщо ви ними не користуєтеся. Банк має право припустити, що якщо у вас є продукти, що дозволяють швидко отримати позику, не виключено, що ви одного разу ними скористаєтеся. Так що про всяк випадок відмовтеся від всіх карт і заблокуйте можливість отримання овердрафту на свій рахунок.

Подбайте про свій рейтинг в Бюро кредитної інформації

При оцінці вашої кредитоспроможності банк також врахує вашу кредитну історію, яку можна перевірити в базі даних Бюро кредитної інформації.

Збільште свій чистий дохід

Звичайно, мова йде тільки про документально підтверджені доходи.

Скоротіть щомісячні витрати

Залежно від вимог банку, сюди включаються витрати на утримання автомобіля та оренду майна, рахунки за комунальні послуги і витрати на харчування.

Інші способи підвищити свою кредитоспроможність:

  • вибирайте рівні платежі по кредиту замість зменшуючихся;
  • прийняти рішення про більш тривалий термін кредиту;
  • якщо можливо, обговоріть процентну ставку або кредитну маржу з вашим банком.

Кредитоспроможність — резюме

Кредитоспроможність залежить від багатьох факторів, в тому числі від ретельного аналізу ваших доходів, вартості життя, поточних кредитних зобов’язань і минулих боргів.

Мікрофінансових компанія Містер Кеш готова прийти на допомогу в скрутних фінансових ситуаціях. Заявки розглядаємо швидко, грошові кошти видаємо на карту практично безвідмовно. Нам необхідний мінімум документів від вас: паспорт громадянина України, діючий номер мобільного телефону і картковий рахунок будь-якого банку України. Звертайтеся!

05.10.2020
Назад
Сума позики
100   грн
15000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту УКР ПОЗИКА Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Moneyveo Dinero Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash Credit7 Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту CreditPlus UltraCash Ваша Готивочка KFUA SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць