0Кредит студенту на навчання в Україні — де взяти?
Кредит студенту на навчання в Україні — де взяти?

Кредит студенту на навчання в Україні — де взяти?

Ви стали студентом і зіткнулися з проблемою оплати за навчання та фінансовим забезпеченням повсякденного життя? Не вистачає грошей від стипендії або підробіток? Де взяти в борг гроші і що робити далі?

Людина, яка вчиться на стаціонарі, майже ніколи не має ніякого доходу. Найбільш поширеним джерелом доходу є стипендія, гроші, що надсилаються батьками, або робота неповний робочий день. На підставі такого доходу банки практично не хочуть надавати позики або кредити. Винятком може бути кредит у Містер Кеш, який дозволяє отримати потрібну суму під привабливі відсоткові ставки.

Переважна більшість людей віддають перевагу онлайн-кредитам максимум на кілька місяців або тижнів. Тому, якщо неможливо отримати кредит на таких умовах в банку, молоді люди часто звертаються в кредитні компанії. Не можна заперечувати, що це приваблива пропозиція для молоді. Термін погашення зазвичай становить від 7 до 30 днів, а доступна сума кредиту часто складає до 10000 грн. У разі видачі позички через Інтернет, формальностей практично немає. Готівкові виплачуються безпосередньо на картковий рахунок будь-якого банку України протягом 15 хвилин після схвалення заявки. Довідки з місця роботи не потрібні, і кредитор зазвичай не перевіряє дохід позичальника.

Як правильно вибрати кредит?

Цілком природно, що студенти тільки вступають у доросле життя і ще не мають великого досвіду в сфері фінансів та банківських продуктів. Тому варто знати, на що звернути увагу при виборі небанківського кредиту. Насамперед потрібно перевірити, можливо кредитор для нових клієнтів надає перший кредит на пільгових умовах. Це пропозиція, що використовується з метою показати потенційному клієнту побачити, що запозичення «не кусається».

Процентні ставки прийнятні в Містер Кеш. І навіть для студента це не дуже великі витрати, тому що позики зазвичай беруть на термін до 30 днів.

Отже, якщо ви вирішили отримати кредит, спочатку зверніться в компанію, яка надає перший кредит безкоштовно, якщо ви ще не скористалися їх послугами.

На що слід звернути увагу при управлінні фінансами?

Занадто велика кількість позик або невідповідність щомісячного внеску з вашим доходом може стати джерелом реальних проблем. Це часто призводить до боргової ями та багатьох інших негараздів. І, як ви знаєте, фінансове життя сильно впливає на особисте життя. Всі знають, що гроші впливають на кожен аспект життя.

У разі позички в розстрочку для студента, ви повинні звернути увагу на ціль, на яку виділяються кошти. Вечірка, одяг або новий гаджет не будуть відповідним виправданням для людини, яка хоче подбати про свої фінанси. Можливо варто пошукати підробіток, а не просто покладатися на батьківське фінансування та стипендії. Варто також подумати над тим, щоб сума точно відповідає фінансовим можливостям. Адже кредит потрібно буде повернути через певний термін.

Може бути корисно записати всі ваші витрати в спеціальний блокнот і проаналізувати їх в кінці місяця. Хороша ідея — відзначити непотрібні витрати, щоб спланувати і заощадити заздалегідь.

Підводячи підсумок, зазначимо, що кожен студент, що досяг віку 18 років може отримати фінансову допомогу у Містер Кеш на вигідних умовах. Завдяки нашим продуктам ви можете оплатити витрати на проживання в період навчання, витрати на навчання та задоволення, а також інші більш чи менш непередбачені ситуації.

23.07.2020
Назад

Сума позики

100   грн
15000   грн

Термін позики

5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика Гроші в борг Кредит від компанії MisterCash Швидкий кредит Кредит без процентів Кредитні гроші з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки в Україні Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Студентський кредит від Містер Кеш Кредит з 21 року Миттєвий кредит У вас немає офіційного місця роботи, і вам потрібен кредит? З Містер Кеш все можливо! Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць Мікропозика Кредит готівкою (на карту) Кредит без відмови Позику онлайн на карту Швидкий займ Гроші в борг Мікрокредит Швидкий кредит Кредит без відсотків Кредитні кошти з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки Кредит по паспорту Кредит без поручителів Споживчий кредит Кредит студентам Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць