Чи можна взяти кредит по закордонному паспорту?

Чи можна взяти кредит по закордонному паспорту?

Часто бувають ситуації, коли людина не може використовувати основний, внутрішній громадянський паспорт для ідентифікації своєї особистості, але в наявності є закордонний паспорт, який, хоч і може підтвердити достовірність даних, але не може повністю замінити основний документ. Особливо, різницю між основним цивільним паспортом і закордонним допоміжним можна зрозуміти при вирішенні питання, як взяти кредит по закордонному паспорту в банку.

Чи можливо по закордонному паспорту взяти кредит в банку?

Потенційні позичальники часто цікавляться, чи можливо взяти кредит по закордонному паспорту в банку в таких випадках, коли основний паспорт відсутній через:

  • Втрату або крадіжку документа
  • Не відповідність вимогам законодавства (відсутній підпис власника на сторінці з фото, фотографії не оновлені в 25 і 45 років, присутні нечитабельні написи)
  • Став непридатним (поява нечитабельних написів, старі або рвані сторінки через пустощі дітей, домашніх тварин, необережне поводження або зберігання)
  • Перереєстрації (зміна реєстрації зміни проживання, вклеювання нового фото в 25 або 45 років, зміна прізвища у зв’язку зі вступом у шлюб)
  • Знаходиться в процесі заміни на ID-карту.

На жаль, використовувати як альтернативний і запасний документ закордонний паспорт неможливо, так як в цих документах є принципові відмінності:

  1. У закордонному паспорті інше написання прізвища та імені (латиницею). Крім того, відсутнє по-батькові, яке є невід’ємною частиною ідентифікації особистості в Україні.
  2. В даний час в закордонний паспорт вклеюються чорно-білі фото встановленого зразка, тоді як для внутрішнього паспорта вклеюється кольорове фото.
  3. У закордонному паспорті відсутня реєстрація місця проживання (прописка – так її називали раніше). Відповідно до Цивільного Кодексу України, реєстрація місця проживання обов’язкова при оформленні позики. Це робиться з метою мати можливість подати в суд на стягнення боргів в тому випадку, якщо позичальник відмовиться платити по кредиту. Позов на стягнення боргу не оформлюється, якщо по відповідачу не буде повною інформацією, включаючи реєстрацію місця проживання.
  4. Кредитні бюро, що збирають інформацію про проблемні кредити, використовують дані тільки внутрішніх паспортів України. Тому для ідентифікації фізосіб з поганою кредитною історією закордонний паспорт не підходить.
  5. За законами України не забороняється мати кілька закордонних паспортів «в одні руки». Це означає, що, якщо мати можливість використовувати різні закордонні паспорти в різних банках, перевірка кредитної історії буде утруднена і, більш того, створюється грунт для шахрайських схем для отримання позик на треті особи.

Отримання позики на підставі закордонного паспорту законно і практикується тільки в тому випадку, якщо ви перебуваєте за кордоном і намагаєтеся отримати позику в іноземному банку. В цьому випадку закордонний паспорт – основний документ, що засвідчує особу позичальника.

Крім того, отримання позики не за основним цивільним паспортом можливо при зверненні в більш лояльні по відношенню до своїх позичальників мікрофінансові організації. Наприклад, в МФО – кредитну компанію «МістерКеш» – ви можете звернутися із заявкою на отримання мікрокредиту. Але вам потрібно надати переконливі пояснення, чому ви не можете надати паспортні дані внутрішнього документа (через втрати, крадіжки, зданий на заміну, вклейку фото з настанням 25 або 45 років, інші причини).

24.07.2019
Назад
Сума позики
100   грн
15000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту УКР ПОЗИКА Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Moneyveo Dinero Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash Credit7 Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту CreditPlus UltraCash Ваша Готивочка KFUA SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць