0Чи можна взяти кредит по закордонному паспорту? — MisterCash
Чи можна взяти кредит по закордонному паспорту?

Чи можна взяти кредит по закордонному паспорту?

Часто бувають ситуації, коли людина не може використовувати основний, внутрішній громадянський паспорт для ідентифікації своєї особистості, але в наявності є закордонний паспорт, який, хоч і може підтвердити достовірність даних, але не може повністю замінити основний документ. Особливо, різницю між основним цивільним паспортом і закордонним допоміжним можна зрозуміти при вирішенні питання, як взяти кредит по закордонному паспорту в банку.

Чи можливо по закордонному паспорту взяти кредит в банку?

Потенційні позичальники часто цікавляться, чи можливо взяти кредит по закордонному паспорту в банку в таких випадках, коли основний паспорт відсутній через:

  • Втрату або крадіжку документа
  • Не відповідність вимогам законодавства (відсутній підпис власника на сторінці з фото, фотографії не оновлені в 25 і 45 років, присутні нечитабельні написи)
  • Став непридатним (поява нечитабельних написів, старі або рвані сторінки через пустощі дітей, домашніх тварин, необережне поводження або зберігання)
  • Перереєстрації (зміна реєстрації зміни проживання, вклеювання нового фото в 25 або 45 років, зміна прізвища у зв’язку зі вступом у шлюб)
  • Знаходиться в процесі заміни на ID-карту.

На жаль, використовувати як альтернативний і запасний документ закордонний паспорт неможливо, так як в цих документах є принципові відмінності:

  1. У закордонному паспорті інше написання прізвища та імені (латиницею). Крім того, відсутнє по-батькові, яке є невід’ємною частиною ідентифікації особистості в Україні.
  2. В даний час в закордонний паспорт вклеюються чорно-білі фото встановленого зразка, тоді як для внутрішнього паспорта вклеюється кольорове фото.
  3. У закордонному паспорті відсутня реєстрація місця проживання (прописка – так її називали раніше). Відповідно до Цивільного Кодексу України, реєстрація місця проживання обов’язкова при оформленні позики. Це робиться з метою мати можливість подати в суд на стягнення боргів в тому випадку, якщо позичальник відмовиться платити по кредиту. Позов на стягнення боргу не оформлюється, якщо по відповідачу не буде повною інформацією, включаючи реєстрацію місця проживання.
  4. Кредитні бюро, що збирають інформацію про проблемні кредити, використовують дані тільки внутрішніх паспортів України. Тому для ідентифікації фізосіб з поганою кредитною історією закордонний паспорт не підходить.
  5. За законами України не забороняється мати кілька закордонних паспортів «в одні руки». Це означає, що, якщо мати можливість використовувати різні закордонні паспорти в різних банках, перевірка кредитної історії буде утруднена і, більш того, створюється грунт для шахрайських схем для отримання позик на треті особи.

Отримання позики на підставі закордонного паспорту законно і практикується тільки в тому випадку, якщо ви перебуваєте за кордоном і намагаєтеся отримати позику в іноземному банку. В цьому випадку закордонний паспорт – основний документ, що засвідчує особу позичальника.

Крім того, отримання позики не за основним цивільним паспортом можливо при зверненні в більш лояльні по відношенню до своїх позичальників мікрофінансові організації. Наприклад, в МФО – кредитну компанію «МістерКеш» – ви можете звернутися із заявкою на отримання мікрокредиту. Але вам потрібно надати переконливі пояснення, чому ви не можете надати паспортні дані внутрішнього документа (через втрати, крадіжки, зданий на заміну, вклейку фото з настанням 25 або 45 років, інші причини).

24.07.2019
Назад

Сума позики

100   грн
15000   грн

Термін позики

5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика Гроші в борг Кредит від компанії MisterCash Швидкий кредит Кредит без процентів Кредитні гроші з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки в Україні Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Студентський кредит від Містер Кеш Кредит з 21 року Миттєвий кредит У вас немає офіційного місця роботи, і вам потрібен кредит? З Містер Кеш все можливо! Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць Мікропозика Кредит готівкою (на карту) Кредит без відмови Позику онлайн на карту Швидкий займ Гроші в борг Мікрокредит Швидкий кредит Кредит без відсотків Кредитні кошти з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки Кредит по паспорту Кредит без поручителів Споживчий кредит Кредит студентам Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць