Чи можна взяти кредит по закордонному паспорту?

Чи можна взяти кредит по закордонному паспорту?

Цивільний паспорт є основним документом, що посвідчує особу громадянина країни. В Україні паспорт можна отримати по досягненню 14-річного віку, проте, дієздатність починається по досягненню 16-річного віку, а деякі документи можна отримати в 18 років або навіть пізніше (наприклад, водійське посвідчення категорії В).

Іноді виникають ситуації, коли людина не може використовувати цивільний паспорт для ідентифікації своєї особистості, але в наявності є закордонний паспорт. Чи можна в такій ситуації взяти кредит на закордонний паспорт?

Чи можна по закордонному паспорту взяти кредит в банку?

Закордонний паспорт є документом, що посвідчує особу громадянина України під час перетинання державного кордону країни і перебування за межами України. Тому, закордонний паспорт відрізняється від внутрішнього паспорта України. Головна відмінність полягає в тому, що закордонний паспорт містить мінімум інформації про його власника, до того ж вона вказана на англійській мові.

Потенційні позичальники часто цікавляться, чи можна взяти кредит по закордонному паспорту в банку в таких випадках, коли основний паспорт відсутній. Причин, за якими у громадянина може бути недійсний паспорт, досить багато. Найпоширеніші – відсутність фотографії, яку необхідно вклеювати в 25 і 45 річному віці; в паспорті стоять сторонні позначки, наприклад, дитина помалював ручкою або фломастером; ветхий вигляд паспорта, наприклад, його випадково випрали в пральній машині. Крім цього, у громадянина паспорта може взагалі не бути, наприклад, з причини втрати, обміні паспорта на ID-карту, зміну прізвища та ін.

Оскільки, закордонний паспорт не містить деяких важливих даних, в першу чергу, прописки, отримати кредит в банку по закордонному паспорту апріорі неможливо. Відповідно до Цивільного Кодексу України, реєстрація місця проживання обов’язкова при оформленні позики. Це робиться з метою мати можливість подати в суд на стягнення боргів в тому випадку, якщо позичальник відмовиться платити по кредиту. Позов на стягнення боргу не оформлюється, якщо по відповідачу не буде повною інформацією, включаючи реєстрацію місця проживання.

Не варто забувати про такий важливий момент, як інформація, що надається кредитним бюро. Кредитні бюро, що збирають інформацію про проблемні кредити, використовують дані тільки внутрішніх паспортів України. Тому для ідентифікації фізичних осіб з поганою кредитною історією закордонний паспорт не підходить.

Ще один важливий момент – українські закони не забороняють українцям мати кілька закордонних паспортів. Це означає, що, якщо мати можливість використовувати різні закордонні паспорти в різних банках, перевірка кредитної історії буде утруднена і, більш того, створюється грунт для шахрайських схем для отримання позик на треті особи.

Тому, отримання позики на підставі закордонного паспорту законно і практикується тільки в тому випадку, якщо ви перебуваєте за кордоном і намагаєтеся взяти кредит в іноземному банку. В цьому випадку закордонний паспорт – основний документ, що засвідчує особу позичальника.

Чи можна взяти кредит по закордонному паспорту в МФО

Мікрофінансові організації видають короткострокові мікрокредити на набагато більш лояльних умовах, ніж банки. Наприклад, немає потреби надавати довідку про доходи або шукати поручителів. Але, в чому схожі процедури кредитування в банку і МФО, так це в тому, що позичальник повинен надати внутрішній громадянський український паспорт.

Однак, якщо позичальник надасть вагомі причини, через які він не може надати український паспорт, адміністрації деяких МФО можуть піти назустріч і оформити кредит на підставі закордонного паспорту. Однією з таких МФО є Містеркеш, де можна оформити кредит без паспорта, якщо надати переконливі пояснення, чому ви не можете надати паспортні дані внутрішнього документа (через втрати, крадіжки, зданий на заміну, вклейку фото з настанням 25 або 45 років, інші причини ).

09.08.2021
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту УКР ПОЗИКА Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Moneyveo Dinero Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash Credit7 Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту CreditPlus UltraCash Ваша Готивочка KFUA SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць