0Кредит пенсіонеру, можливо?
Кредит пенсіонеру, можливо?

Кредит пенсіонеру, можливо?

Для небанківських установ літні люди складають групу клієнтів без ризику із-за їх постійного джерела доходу у вигляді пенсій. Проте не кожна компанія може надати позику пенсіонеру з-за вікових обмежень, які застосовуються деякими кредиторами. Дізнатися, як і де ви можете подати заявку на позику, якщо ви пенсіонер.

Літні люди частіше всього використовують кредити для споживчих цілей — в основному для повсякденних витрат, а також для допомоги своїм дітям або онукам. Цікаво, що все більше і більше літніх людей користуються онлайн-фінансовими послугами, наприклад електронними банківськими операціями або швидкими кредитами через Інтернет.

Однак, як з’ясовується, не всі кредитні компанії відкриті для літніх людей — багато кредитори встановлюють верхні обмеження для клієнтів — 60 років.

Чому існують обмеження за віком для позик пенсіонерам?

Як банк, так і кредитна установа аналізують ризик пов’язаний, перш ніж надати клієнту кредит. Щоб бути впевненим, що позичальник поверне гроші, кредитор повинен перевірити, що клієнт має фінансові можливості для погашення боргу протягом встановленого терміну.

В основному це залежить від суми доходу і зобов’язань, а також таких факторів, як здоров’я, або вік. Надання кредиту літній людині завжди обтяжене більш високим ризиком. За законом у разі смерті позичальника обов’язок оплатити його зобов’язання приймає спадкоємець.

Однак досить складно і витратно довести через суд, що спадкоємець повинен сплатити борг, тому банки вважають за краще не ризикувати і не надавати позики людям похилого віку. Саме тому багато кредитних компаній визначають максимальний вік своїх клієнтів у віці близько 60 років.

На що запозичують пенсіонери?

Небанківські кредити як і раніше використовуються щодо пристойним числом літніх людей.

Опитування ясно показують, що кредити пенсіонери беруть на:

  • поточні потреби — наприклад, купівля ліків, оплата рахунків;
  • великі витрати — поїздка у відпустку або придбання домашньої техніки, наприклад, нової пральної машини, комп’ютера, смартфона;
  • потреби дітей і онуків.

Примітно, що літні люди дуже часто беруть кредити для фінансової підтримки своїх родичів. Іншою, не менш поширеною причиною отримання позик є бажання доставляти задоволення дітям і онукам, наприклад, купувати подарунки на новий рік і різдво, дні народження або свята.

Швидкі кредити для пенсіонерів — де взяти?

Пенсійний кредит онлайн доступний в більшості компаній і Містер Кеш, у тому числі, на тих же умовах, що й для інших клієнтів. Щоб подати заявку на це, ви повинні:

  • Зайти на сайт нашої компанії
  • Використовуючи повзунки, вибрати суму зобов’язання та дату його погашення.
  • Заповнити форму заяви — введіть дані з посвідчення особи, контактні дані та адреса, номер карткового рахунку.
  • Підтвердіть особистість і номер рахунку — це можна зробити, наприклад, за допомогою верифікаційного переказу на суму 5 грн.
  • Дочекайтеся рішення по кредиту, договору та переказу коштів — договір укладається віддалено.

Кредит для літніх людей не є окремим продуктом — наша компанія пропонує позики просто для людей, які відповідають основним вимогам, тобто з посвідченням особистості, картковим рахунком будь-якого українського банку та віком від 18 до 65 років.

У більшості літніх людей немає проблем з виконанням наших вимог. Ключовим критерієм вибору кредиту для пенсіонера є допустимий вік.

Безвідсоткові кредити для пенсіонерів — чи безпечні вони?

Серед багатьох доступних пропозицій, пропонуємо і так звані безвідсоткові кредити. Це спеціальні пропозиції для нових клієнтів, які можуть вперше скористатися послугами компанії Містер Кеш.

Безкоштовні кредити для пенсіонерів є безпечними. Більшість пропозицій відносяться до короткострокових кредитів до зарплати, які повинні бути повернуті протягом 30 днів. Несвоєчасна оплата зазвичай призводить до скасування пільгових умов і застосування стандартних.

Таким чином, варто використовувати такий кредит в розумних межах, щоб легко повернути його в призначений день — завдяки цьому такий кредит буде дійсно безкоштовним, тобто вам доведеться повертати ту ж суму, що була взята.

22.07.2020
Назад

Сума позики

100   грн
15000   грн

Термін позики

5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика Гроші в борг Кредит від компанії MisterCash Швидкий кредит Кредит без процентів Кредитні гроші з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки в Україні Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Студентський кредит від Містер Кеш Кредит з 21 року Миттєвий кредит У вас немає офіційного місця роботи, і вам потрібен кредит? З Містер Кеш все можливо! Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць Мікропозика Кредит готівкою (на карту) Кредит без відмови Позику онлайн на карту Швидкий займ Гроші в борг Мікрокредит Швидкий кредит Кредит без відсотків Кредитні кошти з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки Кредит по паспорту Кредит без поручителів Споживчий кредит Кредит студентам Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць