0Кредит без трудової книжки | MisterCash Блог
Кредит без трудової книжки

Кредит без трудової книжки

Кредит без надання трудової книжки

Якщо в нашому житті ми стикаємося з фінансовими проблемами, це може бути пов’язано з відсутністю роботи. Безробіття — велика проблема, і у нас часто немає коштів для оплати основних рахунків. Хто є безробітним за даними банківських установ? Це все люди, які не мають стабільного джерела доходу і трудової книжки. Цей критерій позбавляє безробітних права на отримання позики в банку. На щастя, зараз є відмінне рішення для всіх безробітних і не мають трудової книжки. Мова йде про кредити від Містер Кеш.

Раніше і мови не могло бути про кредит без наявності трудової книжки. Цей документ був підтвердженням кредитоспроможності позичальника. Банки не беруть до уваги навіть стабільний дохід громадян що працюють неофіційно.

Якщо ми дбаємо про час і не хочемо, щоб процес видачі готівки затягувався через перевірки наявності трудової книжки або опитування консультантами, можуть бути корисні позики від Містер Кеш. Такий кредит можна отримати за 15 хвилин на рахунок, без зайвих формальностей і довідок.

Таким чином ми економимо час, тому що нам не потрібно чекати контакту від співробітника банку, який підтвердить наші дані. Вам також не потрібно буде пред’являти документи з місця роботи і трудову.

Кредитні компанії, що працюють за цим принципом, найчастіше видають позики до 15 000 гривень. Не виняток мікрофінансова компанія Містер Кеш. Варто скористатися цією можливістю і заощадити час і нерви.

Онлайн-кредити без перевірки трудової і місця роботи — надзвичайно зручне рішення. Тому що не всі хочуть, щоб їх роботодавець знав, що їх співробітник має фінансові проблеми і бере позики, особливо якщо він працює в малому бізнесі. Кредити без дзвінка роботодавцю дозволяють обійтися без телефонної перевірки і отримати готівку в короткі терміни, через Інтернет, без додаткових вимог.

На яких умовах надаються позики без трудової?

Не можна заперечувати, що кредити без перевірки в будь-якій формі — рідкість. Причина дуже проста. Незважаючи на те, що кредитні організації проявляють досить високу гнучкість по відношенню до своїх клієнтів, вони не можуть надати підтримку кожній анонімний людині. Це занадто ризиковано, тому для запозичення коштів у Містер Кеш потрібно відповідати наступним критеріям:

 • повноліття — необхідно досягти віку в 18 років;
 • повна дієздатність;
 • дійсне посвідчення особи, адреса електронної пошти, український номер телефону;
 • українське громадянство;
 • картковий рахунок в банку України.

Як бачите, перераховані вище умови не є надмірними. Співпрацювати з Містер Кеш легко.

Як роблять компанії, які не вимагають надати трудову книжку?

Такі компанії обробляють запити на 100% автоматично. Все відбувається без участі фахівця з видачі кредитного рішення і консультанта. Ось чому це дозволяє швидко обробляти заявки. Переказ на рахунок відправляється протягом 15 хвилин після позитивного рішення.

Містер Кеш видає позики без трудової і без довідки про доходи. Цілком ймовірно, що незабаром аналогічні рішення будуть реалізовані і іншими компаніями, так що про довге очікування кредитних коштів можна буде забути.

Кредит без трудової в Містер Кеш можна взяти на наступні потреби:

 • оплата комунальних;
 • ремонт автомобіля;
 • поїздка у відпустку;
 • медичне лікування;
 • оплата навчання;
 • ремонт квартири;
 • покупка продуктів харчування і багато іншого.

Містер Кеш не цікавитиметься на що ви берете позику. Якщо у вас є питання, пов’язані з кредитною заявкою або її погашенням, зв’яжіться з нами безпосередньо. Контакти знайдете на нашому сайті.

11.09.2020
Назад

Сума позики

100   грн
15000   грн

Термін позики

5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика Гроші в борг Кредит від компанії MisterCash Швидкий кредит Кредит без процентів Кредитні гроші з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки в Україні Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Студентський кредит від Містер Кеш Кредит з 21 року Миттєвий кредит У вас немає офіційного місця роботи, і вам потрібен кредит? З Містер Кеш все можливо! Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць Мікропозика Кредит готівкою (на карту) Кредит без відмови Позику онлайн на карту Швидкий займ Гроші в борг Мікрокредит Швидкий кредит Кредит без відсотків Кредитні кошти з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки Кредит по паспорту Кредит без поручителів Споживчий кредит Кредит студентам Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць