Короткострокова і довгострокова позика — в чому різниця і що краще?

Короткострокова і довгострокова позика — в чому різниця і що краще?

У вас виникли непередбачені витрати, і ви хочете взяти позику. Починаєте шукати пропозиції і зустрічаєте терміни, які вам нічого не говорять. Довгострокова, короткострокова позика, позика до зарплати. Що все це означає?

Багато людей задаються питанням, в чому різниця між позиками до зарплати і довгостроковими позиками. Як випливає з назви, різниця полягає в терміні погашення, але не тільки! Такі позики істотно розрізняються по вартості. Як правило, короткострокові позики беруться на термін менше 12 місяців, хоча найчастіше на погашення позики йде від 30 до 60 днів. У свою чергу, до довгострокових кредитів належать, коли це кредит, який повинен бути погашений протягом періоду, що перевищує рік.

Довгострокові кредити

Безкоштовних пропозицій за довгостроковими кредитами немає ні від банків ні від небанківських кредитних компаній. Однак, якщо у них є витрати, вони нижче, ніж витрати на позики до зарплати, тому що тут річні витрати дійсно діляться на рік у вигляді відсотків, доданих до щомісячного внеску.

У разі позики до зарплати, чим коротше термін, тим вище витрати. Таким чином, з позикою на 30 днів ви можете платити дуже високі відсотки, не кажучи вже про те, що комісія за видачу позики така ж як і в довгостроковому. Але в Містер Кеш інші, більш вигідні умови. Детальніше про умови ви можете прочитати на нашому сайті і вибрати для себе відповідний кредитний продукт.

Для багатьох найзручніше, те, що вони можуть виплачувати позику в розстрочку щомісяця, а ви можете займати дійсно великі суми. Однак слід мати на увазі, що, хоча заявка на отримання довгострокової позики така ж, як і на позику до зарплати, саме тут, особливо з великими сумами, необхідно виконати більше формальностей. Крім іншого, банкам потрібні документи. Вам необхідно відправити скан або фотографію підтвердження вашого доходу на адресу електронної пошти банку або принести в відділення особисто, наприклад фотографію трудового договору, виписки за наявними рахунками та інше. Клієнту з «високим ризиком» для отримання такого кредиту в банківській організації може знадобитися поручитель. При подачі заявки на довгострокову позику в банку необхідно бути готовим до більш ретельної перевірки в базах даних і можливості відхилення заявки через негативний кредитний рейтинг.

Короткострокова чи довгострокова позика?

Короткострокові позики зручні і вигідні!

Тут, в свою чергу, можна розраховувати на те, що практично у кожної мікрофінансової компанії є пропозиція щодо першого кредиту безкоштовно. Це означає, що ми повертаємо рівно стільки, скільки ми взяли, за умови, що не перевищуємо дату погашення. Звичайно, можна знайти і позики з відсотками. Особливо, якщо вирішите продовжити термін погашення кредиту, вам доведеться понести додаткові і високі витрати.

Якщо ви багато заробляєте і можете погасити велику суму кредиту через 30 днів, при будь-яких обставинах, безкоштовна короткострокова позика від Містер Кеш на 30 днів стане для вас найкращим рішенням. Навіть якщо ні одна з них не відповідає вашим фінансовим потребам, пам’ятайте, що ви можете одночасно скористатися двома або трьома безкоштовними позиками від різних компаній.

Вся процедура отримання кредиту в небанківських організаціях проходить швидше, тому що обсяг позики невисокий, зазвичай до 5000 гривень для нових клієнтів, тому компанії не вимагають підтвердження доходів документом. Сама процедура перевірки заявки займає до декількох хвилин, тому можна сказати, що при дотриманні вимог щодо правильного оформлення заявки і подачі правдивої інформації можна відразу отримати кредит.

05.11.2020
Назад
Сума позики
100   грн
15000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту УКР ПОЗИКА Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Moneyveo Dinero Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash Credit7 Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту CreditPlus UltraCash Ваша Готивочка KFUA SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць