0Короткострокова і довгострокова позика — в чому різниця і що краще? | MisterCash Блог
Короткострокова і довгострокова позика — в чому різниця і що краще?

Короткострокова і довгострокова позика — в чому різниця і що краще?

У вас виникли непередбачені витрати, і ви хочете взяти позику. Починаєте шукати пропозиції і зустрічаєте терміни, які вам нічого не говорять. Довгострокова, короткострокова позика, позика до зарплати. Що все це означає?

Багато людей задаються питанням, в чому різниця між позиками до зарплати і довгостроковими позиками. Як випливає з назви, різниця полягає в терміні погашення, але не тільки! Такі позики істотно розрізняються по вартості. Як правило, короткострокові позики беруться на термін менше 12 місяців, хоча найчастіше на погашення позики йде від 30 до 60 днів. У свою чергу, до довгострокових кредитів належать, коли це кредит, який повинен бути погашений протягом періоду, що перевищує рік.

Довгострокові кредити

Безкоштовних пропозицій за довгостроковими кредитами немає ні від банків ні від небанківських кредитних компаній. Однак, якщо у них є витрати, вони нижче, ніж витрати на позики до зарплати, тому що тут річні витрати дійсно діляться на рік у вигляді відсотків, доданих до щомісячного внеску.

У разі позики до зарплати, чим коротше термін, тим вище витрати. Таким чином, з позикою на 30 днів ви можете платити дуже високі відсотки, не кажучи вже про те, що комісія за видачу позики така ж як і в довгостроковому. Але в Містер Кеш інші, більш вигідні умови. Детальніше про умови ви можете прочитати на нашому сайті і вибрати для себе відповідний кредитний продукт.

Для багатьох найзручніше, те, що вони можуть виплачувати позику в розстрочку щомісяця, а ви можете займати дійсно великі суми. Однак слід мати на увазі, що, хоча заявка на отримання довгострокової позики така ж, як і на позику до зарплати, саме тут, особливо з великими сумами, необхідно виконати більше формальностей. Крім іншого, банкам потрібні документи. Вам необхідно відправити скан або фотографію підтвердження вашого доходу на адресу електронної пошти банку або принести в відділення особисто, наприклад фотографію трудового договору, виписки за наявними рахунками та інше. Клієнту з «високим ризиком» для отримання такого кредиту в банківській організації може знадобитися поручитель. При подачі заявки на довгострокову позику в банку необхідно бути готовим до більш ретельної перевірки в базах даних і можливості відхилення заявки через негативний кредитний рейтинг.

Короткострокова чи довгострокова позика?

Короткострокові позики зручні і вигідні!

Тут, в свою чергу, можна розраховувати на те, що практично у кожної мікрофінансової компанії є пропозиція щодо першого кредиту безкоштовно. Це означає, що ми повертаємо рівно стільки, скільки ми взяли, за умови, що не перевищуємо дату погашення. Звичайно, можна знайти і позики з відсотками. Особливо, якщо вирішите продовжити термін погашення кредиту, вам доведеться понести додаткові і високі витрати.

Якщо ви багато заробляєте і можете погасити велику суму кредиту через 30 днів, при будь-яких обставинах, безкоштовна короткострокова позика від Містер Кеш на 30 днів стане для вас найкращим рішенням. Навіть якщо ні одна з них не відповідає вашим фінансовим потребам, пам’ятайте, що ви можете одночасно скористатися двома або трьома безкоштовними позиками від різних компаній.

Вся процедура отримання кредиту в небанківських організаціях проходить швидше, тому що обсяг позики невисокий, зазвичай до 5000 гривень для нових клієнтів, тому компанії не вимагають підтвердження доходів документом. Сама процедура перевірки заявки займає до декількох хвилин, тому можна сказати, що при дотриманні вимог щодо правильного оформлення заявки і подачі правдивої інформації можна відразу отримати кредит.

05.11.2020
Назад

Сума позики

100   грн
15000   грн

Термін позики

5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика Гроші в борг Кредит від компанії MisterCash Швидкий кредит Кредит без процентів Кредитні гроші з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки в Україні Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Студентський кредит від Містер Кеш Кредит з 21 року Миттєвий кредит У вас немає офіційного місця роботи, і вам потрібен кредит? З Містер Кеш все можливо! Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць Мікропозика Кредит готівкою (на карту) Кредит без відмови Позику онлайн на карту Швидкий займ Гроші в борг Мікрокредит Швидкий кредит Кредит без відсотків Кредитні кошти з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки Кредит по паспорту Кредит без поручителів Споживчий кредит Кредит студентам Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць