Як заощадити на комунальних платежах?

Як заощадити на комунальних платежах?

Ви не заробляєте достатню кількість грошей для життя? В цьому випадку у вас може не вистачити коштів для покриття рахунків за комунальні послуги. Що можна зробити, щоб не потрапити у фінансові проблеми?

Незалежно від того, скільки заробляємо, ми повинні розпоряджатися нашими грошима так, щоб у нас було достатньо коштів для найбільш важливих оплат і покупок. Звичайно, це не завжди так просто, як може здатися. У найгіршому становищі в цій ситуації опиняються люди, які отримують мінімальну заробітну плату і мають інших членів сім’ї, таких як літні батьки і неповнолітні діти.

У цьому випадку може статися так, що гроші на оплату рахунків, наприклад, на оренду квартири, воду, електрику або телефонний зв’язок, закінчаться. Що тоді робити і як запобігти такої ситуації?

Плануємо сімейний бюджет

Проблеми з нестачею грошей на рахунках часто торкаються тих, хто відчуває труднощі у плануванні свого бюджету. Трапляється так, що громадяни просто витрачають гроші, не думаючи про оплату важливих рахунків, і тому відчувають труднощі.

Якщо виникають проблеми з різними витратами, які не можете покрити, то слід подумати про створення та контролювання бюджету. Завдяки цьому зможете розділити свої кошти так, щоб на все вистачало грошей.

Можна планувати сімейний бюджет на аркуші паперу або в різних комп’ютерних програмах і програмах для смартфонів. Необхідно включити всі доходи і витрати, у тому числі постійні, наприклад, рахунки. Потім решту суми потрібно розділити на 4, тобто на кількість тижнів у місяці. Тоді можна дізнатися, скільки грошей можна витратити кожен тиждень, і якої суми необхідно дотримуватися.

Оплачувати рахунки краще всього відразу

Ви затримуєте оплату своїх рахунків? У цьому випадку ризикуєте випробувати недостачу коштів в майбутньому, коли потрібно погасити всі і відразу. Найпростіший спосіб це виправити — оплачувати рахунки, як тільки з’являться гроші, для того, щоб сума боргів не росла в геометричній прогресії.

Оплата рахунків через Інтернет — найкраще рішення: це можна зробити швидко, легко і зручно.

3 практичних ради по економії

1. Заощаджуй воду!

Краще прийняти короткий душ замість щоденної ванни. Встановити аератори на змішувачі — таким шляхом буде економія до 40% води. Це невеликі пристрої, встановлені на кінчику крана, які газують воду і допомагають економити споживану кількість. Результат побачите вже за перший місяць.

Чистячи зуби або бриючись, закривайте кран. Вмикайте пральну і посудомийну машину, коли вони заповнені, а при покупці нової побутової техніки — вибирайте ту, яка має найвищий енергетичний клас.

2. Економте електрику!

Як заощадити електрику? Завжди від’єднайте не використовуване устаткування від джерела живлення і вимикайте світло в приміщеннях, де нікого немає. Якщо можете, використовуйте точкове освітлення, наприклад, коли читаєте книгу або робите щось за столом. А в приміщеннях, де світло потрібно практично постійно, замініть лампи на моделі, які допомагають економити енергію. Ніколи не кладіть у холодильник теплу їжу — це збільшує енергоспоживання більш ніж в три рази. І пам’ятайте, що коли ви бажаєте обзавестися новою побутовою технікою і електронікою, купуйте енергозберігаючі моделі!

3. Економте на опаленні!

Замініть всі радіатори на ті, що можна контролювати по подачі тепла. Провітрюйте квартиру швидко до 15 хвилин, з відключеним клапаном радіатора. Пам’ятайте, що оптимальна температура повітря для дітей і дорослих в межах 18-20 градусів. Зниження температури на 1 градус зменшить рахунки на 20%. Основа для систематичної економії — герметизація вікон.

Що робити, коли у нас немає грошей і наближається термін оплати рахунків по комуналці?

Однак як поступити в ситуації, коли необхідно сплатити рахунок найближчим часом, але немає грошей? Якщо не можна продовжити термін погашення, можна спробувати отримати кредит. Тим не менш, слід пам’ятати, що цей кредит повинен бути добре продуманий і взято в правильному розмірі, щоб він не виявився надмірним тягарем і викликав крах бюджету.

Кращим вибором буде кредит онлайн, який дозволяє нам розділити погашення на кілька платежів залежно від терміну погашення позики. Кожен місяць потрібно виплачувати тільки невелику суму, її легше платити.

Пропонуємо скористатися послугою онлайн кредитування в Україні від МистерКеш.

30.03.2020
Назад
Сума позики
100   грн
15000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту УКР ПОЗИКА Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Moneyveo Dinero Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash Credit7 Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту CreditPlus UltraCash Ваша Готивочка KFUA SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць