Де можна взяти кредит без скан копій?

Де можна взяти кредит без скан копій?

Для оформлення кредиту в обов’язковому порядку потрібно певний пакет документів. В першу чергу, позичальник повинен надати документ, що засвідчує його особу – паспорт. Співробітник банку перевіряє справжність документа і робить його копію, тому що, вилучати паспорт клієнта адміністрація банку не має права. Крім паспорта часто потрібні і інші документи, деякі з яких банк забирає оригіналами (наприклад, довідку з місця роботи про середній заробіток), а деякі забираються сканами. Оформити кредит в сучасному фінансовій установі без надання сканованих копій документів неможливо.

В еру сучасної копіювальної техніки зробити скан-копію документа – справа двох хвилин. У будь-якому відділенні банку є сканер або ксерокс, так зване багатофункціональний пристрій (БФП). Але, як бути, якщо кредит оформляється в режимі онлайн, в домашніх умовах. Далеко не у кожного є вдома сканер або БФП. В такому випадку, на допомогу приходять сучасні мобільні гаджети – смартфони, які мають камеру з високим ступенем дозволу, що дозволяє робити знімки прийнятної якості.

Де можна оформити онлайн кредит

Слід відразу сказати, що швидкий онлайн кредит можна оформити тільки в мікрофінансових організаціях (МФО), наприклад, в Містеркеш. Для отримання кредиту в банку необхідна особиста присутність клієнта. Тому, при оформленні банківського кредиту немає необхідності піклуватися про скан-копії, це зробить співробітник банку, який буде вас обслуговувати.

Оформляючи кредит в МФО, позичальник повинен буде надати електронні копії свого паспорта, в іншому випадку, у видачі кредиту йому буде відмовлено. Зробити електронну копію можна не тільки використовуючи сканер або БФП. Для отримання знімків документів прийнятної якості підійде сучасний смартфон, на який можна встановити додаток фотосканер, яке можна завантажити з ПлейМаркет (для смартфонів, що працюють на Андроїд) або з аппстора (для смартфонів, що працюють на iOS).

Популярні додатки для сканування через смартфон

Найбільш популярні додатки для сканування документів через камеру смартфона:

  • Evernote. Одна з найпопулярніших програм для отримання скан-копій, відрізняється своєю простотою і високою функціональністю.
  • Google Drive. Найпопулярніше сучасне сховище інформації. Є розширення CamScanner з простим і зручним інтерфейсом, який дозволяє досягти високої чіткості зображень.
  • Office Lens. Ще один якісний продукт від розробників Microsoft. Зроблені скани документів можна зберігати в хмарі One Drive.
  • Adobe Fill and Sign DC, краще рішення для текстів поганої якості з можливістю редагування знятого матеріалу.

Після установки програми необхідно почати перевірку, направивши камеру на сканований документ. Роблячи знімки потрібних сторінок документа, користувач завантажує їх в персональний кабінет.

У тому випадку, якщо завантажити додаток для сканування не виходить, можна зробити копії документів, використовуючи камеру смартфона. Для цього необхідно розташувати сканований документ на чистому аркуші паперу, прибравши з кадру все зайві і непотрібні предмети. Виконавши знімок, необхідно оцінити його якість. Текст і фотографії повинні бути чіткими, легко читатися. Вдалі знімки завантажуються в персональний кабінет.

24.08.2021
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит студентам Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Взять кредит с большими просрочками по микрозаймам Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Автоматичний онлайн кредит на карту Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць