0Як зробити скан-копії документів без сканера?
Як зробити скан-копії документів без сканера?

Як зробити скан-копії документів без сканера?

Життя любить дивувати, і не все завжди можна передбачити. Іноді виникає момент, коли виникають непередбачені витрати. Якщо нам не пощастило взяти в борг гроші у члена сім’ї, залишається можливість взяти онлайн-кредит. Останнім часом швидкі кредити, так звані позички до получки, стали дуже популярними. Підготуйте скан копію дійсного посвідчення особи, номер банківського рахунку, адресу електронної пошти та номер мобільного телефону і заповніть онлайн-заявку!

У сучасному світі, без електронних копій документації практично не обійтися. Електронні скан копії витісняють паперові. Часто трапляється така ситуація, коли скан-копії необхідні, а зробити їх немає можливості за певних причин. Нижче наводимо керівництво, як зробити скановані копії без самого сканера.

Клієнт нашого онлайн-порталу повинен при подачі онлайн заявки на позику, завантажити скан-копії документів, що засвідчують свою особу в свій особистий кабінет. І частіше всього в будинку, при подачі заявки на кредит можливості скористатися сканером немає. При зіткненні з такою проблемою не поспішайте судорожно шукати де відсканувати всю необхідну документацію. Скористайтеся своїм телефоном.

Скачайте потрібний додаток

Для отримання знімків відмінної якості скачайте на смартфон потрібний додаток. Для Android встановіть фотосканер з PlayMarket, а для iOS підійде PhotoScan з AppStore. Далі все дуже просто. Встановивши програму відкривайте сам додаток і натисніть «почати перевірку» навівши камеру телефону на сам документ. Робіть фото потрібних сторінок і завантажуйте ці фото в свій особистий кабінет.

Для фото треба застосувати камеру свого телефону

    У разі, коли завантажити додаток не виходить з якихось причин., робіть фото документації скориставшись камерою свого смартфона. Виконайте наступні дії:
  • Приберіть обкладинку з паспорта. Можна покласти документ на чистий аркуш формату А4.
  • Наведіть камеру так, щоб захопити весь документ, але без зайвих предметів.
  • Виконайте знімок. Дивіться на якість — документ повинен добре читатися і бути не розмитим.
  • Після завантажте знімки в свій особистий кабінет.

Список додатків на смартфон, якими можна скористатися для якісних фото

  • Evernote. Найпопулярніша програма для отримання сканованих копій. Використовуючи додаток можна не тільки робити копії, але і зберігати їх.
  • Google Drive. Гугл диски затребувані активними користувачами комп’ютерів. CamScanner. Розробники відмінно працювали і зробили програму для скан-копій. Додаток з простим і зручним інтерфейсом дозволяє досягти високої якості за рахунок тонкощів процесу.
  • Office Lens. Програма високої якості від розробників компанії Microsoft. Отримані фотографії можна зберігати прямо в хмарі One Drive.
  • Adobe Fill and Sign DC. Розпізнає тексти поганої якості, надає можливість редагування.

Скористайтеся фотоапаратом

Якщо у вас немає смартфона з камерою, або через поломку телефону ви не можете ним скористатись для фото – використовуйте фотоапарат.

20.05.2020
Назад

Сума позики

100   грн
15000   грн

Термін позики

5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика Гроші в борг Кредит від компанії MisterCash Швидкий кредит Кредит без процентів Кредитні гроші з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки в Україні Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Студентський кредит від Містер Кеш Кредит з 21 року Миттєвий кредит У вас немає офіційного місця роботи, і вам потрібен кредит? З Містер Кеш все можливо! Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць Мікропозика Кредит готівкою (на карту) Кредит без відмови Позику онлайн на карту Швидкий займ Гроші в борг Мікрокредит Швидкий кредит Кредит без відсотків Кредитні кошти з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки Кредит по паспорту Кредит без поручителів Споживчий кредит Кредит студентам Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць