Де можна взяти кредит без скан копій?

Де можна взяти кредит без скан копій?

Для оформлення кредиту в обов’язковому порядку потрібно певний пакет документів. В першу чергу, позичальник повинен надати документ, що засвідчує його особу – паспорт. Співробітник банку перевіряє справжність документа і робить його копію, тому що, вилучати паспорт клієнта адміністрація банку не має права. Крім паспорта часто потрібні і інші документи, деякі з яких банк забирає оригіналами (наприклад, довідку з місця роботи про середній заробіток), а деякі забираються сканами. Оформити кредит в сучасному фінансовій установі без надання сканованих копій документів неможливо.

В еру сучасної копіювальної техніки зробити скан-копію документа – справа двох хвилин. У будь-якому відділенні банку є сканер або ксерокс, так зване багатофункціональний пристрій (БФП). Але, як бути, якщо кредит оформляється в режимі онлайн, в домашніх умовах. Далеко не у кожного є вдома сканер або БФП. В такому випадку, на допомогу приходять сучасні мобільні гаджети – смартфони, які мають камеру з високим ступенем дозволу, що дозволяє робити знімки прийнятної якості.

Де можна оформити онлайн кредит

Слід відразу сказати, що швидкий онлайн кредит можна оформити тільки в мікрофінансових організаціях (МФО), наприклад, в Містеркеш. Для отримання кредиту в банку необхідна особиста присутність клієнта. Тому, при оформленні банківського кредиту немає необхідності піклуватися про скан-копії, це зробить співробітник банку, який буде вас обслуговувати.

Оформляючи кредит в МФО, позичальник повинен буде надати електронні копії свого паспорта, в іншому випадку, у видачі кредиту йому буде відмовлено. Зробити електронну копію можна не тільки використовуючи сканер або БФП. Для отримання знімків документів прийнятної якості підійде сучасний смартфон, на який можна встановити додаток фотосканер, яке можна завантажити з ПлейМаркет (для смартфонів, що працюють на Андроїд) або з аппстора (для смартфонів, що працюють на iOS).

Популярні додатки для сканування через смартфон

Найбільш популярні додатки для сканування документів через камеру смартфона:

  • Evernote. Одна з найпопулярніших програм для отримання скан-копій, відрізняється своєю простотою і високою функціональністю.
  • Google Drive. Найпопулярніше сучасне сховище інформації. Є розширення CamScanner з простим і зручним інтерфейсом, який дозволяє досягти високої чіткості зображень.
  • Office Lens. Ще один якісний продукт від розробників Microsoft. Зроблені скани документів можна зберігати в хмарі One Drive.
  • Adobe Fill and Sign DC, краще рішення для текстів поганої якості з можливістю редагування знятого матеріалу.

Після установки програми необхідно почати перевірку, направивши камеру на сканований документ. Роблячи знімки потрібних сторінок документа, користувач завантажує їх в персональний кабінет.

У тому випадку, якщо завантажити додаток для сканування не виходить, можна зробити копії документів, використовуючи камеру смартфона. Для цього необхідно розташувати сканований документ на чистому аркуші паперу, прибравши з кадру все зайві і непотрібні предмети. Виконавши знімок, необхідно оцінити його якість. Текст і фотографії повинні бути чіткими, легко читатися. Вдалі знімки завантажуються в персональний кабінет.

24.08.2021
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
7   днів
14   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою або на карту в Україні Найшвидший кредит онлайн без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Кредит за 1 годину онлайн Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Як взяти кредит через інтернет? Кредит студентам Кредит під заставу авто Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Чи можливо отримати кредит онлайн без перевірки кредитної історії Чи можливо отримати кредит онлайн без ІПН на карту? Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Автоматичний онлайн кредит на карту Міні  кредит Промокод від компанії Mister Cash Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць