Як зробити скан-копії документів без сканера?

Як зробити скан-копії документів без сканера?

Життя любить дивувати, і не все завжди можна передбачити. Іноді виникає момент, коли виникають непередбачені витрати. Якщо нам не пощастило взяти в борг гроші у члена сім’ї, залишається можливість взяти онлайн-кредит. Останнім часом швидкі кредити, так звані позички до получки, стали дуже популярними. Підготуйте скан копію дійсного посвідчення особи, номер банківського рахунку, адресу електронної пошти та номер мобільного телефону і заповніть онлайн-заявку!

У сучасному світі, без електронних копій документації практично не обійтися. Електронні скан копії витісняють паперові. Часто трапляється така ситуація, коли скан-копії необхідні, а зробити їх немає можливості за певних причин. Нижче наводимо керівництво, як зробити скановані копії без самого сканера.

Клієнт нашого онлайн-порталу повинен при подачі онлайн заявки на позику, завантажити скан-копії документів, що засвідчують свою особу в свій особистий кабінет. І частіше всього в будинку, при подачі заявки на кредит можливості скористатися сканером немає. При зіткненні з такою проблемою не поспішайте судорожно шукати де відсканувати всю необхідну документацію. Скористайтеся своїм телефоном.

Скачайте потрібний додаток

Для отримання знімків відмінної якості скачайте на смартфон потрібний додаток. Для Android встановіть фотосканер з PlayMarket, а для iOS підійде PhotoScan з AppStore. Далі все дуже просто. Встановивши програму відкривайте сам додаток і натисніть «почати перевірку» навівши камеру телефону на сам документ. Робіть фото потрібних сторінок і завантажуйте ці фото в свій особистий кабінет.

Для фото треба застосувати камеру свого телефону

    У разі, коли завантажити додаток не виходить з якихось причин., робіть фото документації скориставшись камерою свого смартфона. Виконайте наступні дії:
  • Приберіть обкладинку з паспорта. Можна покласти документ на чистий аркуш формату А4.
  • Наведіть камеру так, щоб захопити весь документ, але без зайвих предметів.
  • Виконайте знімок. Дивіться на якість — документ повинен добре читатися і бути не розмитим.
  • Після завантажте знімки в свій особистий кабінет.

Список додатків на смартфон, якими можна скористатися для якісних фото

  • Evernote. Найпопулярніша програма для отримання сканованих копій. Використовуючи додаток можна не тільки робити копії, але і зберігати їх.
  • Google Drive. Гугл диски затребувані активними користувачами комп’ютерів. CamScanner. Розробники відмінно працювали і зробили програму для скан-копій. Додаток з простим і зручним інтерфейсом дозволяє досягти високої якості за рахунок тонкощів процесу.
  • Office Lens. Програма високої якості від розробників компанії Microsoft. Отримані фотографії можна зберігати прямо в хмарі One Drive.
  • Adobe Fill and Sign DC. Розпізнає тексти поганої якості, надає можливість редагування.

Скористайтеся фотоапаратом

Якщо у вас немає смартфона з камерою, або через поломку телефону ви не можете ним скористатись для фото – використовуйте фотоапарат.

20.05.2020
Назад
Сума позики
100   грн
15000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту УКР ПОЗИКА Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Moneyveo Dinero Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash Credit7 Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту CreditPlus UltraCash Ваша Готивочка KFUA SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць