Як після святкування Нового року не залишитися без грошей?

Як після святкування Нового року не залишитися без грошей?

Спочатку з вересня ми з нетерпінням чекаємо Нового року в листопаді милуємося черговими різдвяними прикрасами на вулицях і в магазинах, а потім ми прокидаємося в грудні і дозволяємо собі захопитися всієї новорічної лихоманкою. Величезні покупки в супермаркетах, подарунки в останню хвилину і безліч людей, які постійно відчувають стрес. І, на додачу до всього, жах кожного разу, коли ми ліземо в гаманець.

Пізніше: уф, найгірше позаду, але почекайте, вам потрібно гарненько прибрати всю квартиру, приготувати 12 страв, підготуватися до можливого приїзду родичів і друзів, і обов’язково відвідати батьків, хрещеників, інакше вони образяться.

А потім що? Свята приходять і йдуть так швидко, що у вас навіть немає часу озиратися назад, і ви відчуваєте, що більше ні на що не в силах та й гаманець ваш порожній. А попереду — наступний рік роботи і стресів.

На цей раз зроби інакше!

Складіть список завдань

Увечері, після роботи і коли діти засинають, візьміть чистий аркуш паперу і запишіть все, що вам потрібно зробити в зв’язку зі святом: покупка подарунків, новорічних ялинок і нових прикрас, прибирання, покупки, приготування їжі, прийом і відвідування близьких і т. д. і т.п.

Плануйте свої витрати

Згадайте, скільки ви витратили в грудні минулого року і в попередні роки. Подумайте, чи було цього достатньо і ви виконали всі свої плани, а може, ви щось упустили? Поруч з кожним пунктом в «Різдвяному списку справ» напишіть бюджет, необхідний для його виконання. Ви знайшли нові витрати? Додайте цей пункт в список. Нарешті, підсумуйте всі витрати. Багато, правда?

Складіть план дій

Ви можете виконати більшу частину завдань зі списку або, хоча б, підготуватися до них в листопаді або навіть раніше. Ретельно подумайте і розділіть заходи на місяці з урахуванням вашого бюджету, щоб крім зусиль і часу можна було розподілити витрати.

Виберіть подарунки

Чому б зараз не запастися подарунками для близьких? І не чекайте до останньої хвилини, коли все вже буде готово до святкування Нового року і ви купите найкраще, щоб що-небудь було. Якщо ви зацікавилися цим подарунком досить рано, ви можете легко купити подарунки через Інтернет, де набагато більший вибір і часто нижчі ціни.

Не знаєте, що подарувати конкретній людині? Тепер у вас є багато часу, щоб поговорити з ним або запитати його близьких родичів і подарувати що-небудь дійсно гарне, а не ще одну пару шкарпеток або непотрібний набір косметики. Ви також можете пошукати варіант подарунка в Інтернеті.

Розробіть меню

Заздалегідь продумайте, що ви будете готувати до Нового року і в наступні дні свята. А може бути, ви хочете нарешті спробувати новий рецепт від одного друга або знайти в Інтернеті? Тільки ви, ймовірно, знову зробите покупку в останню хвилину, і ви виберете стандартні продукти з розряду і зручності.

Заздалегідь підготуйте все різдвяне меню і складіть для нього список покупок. Потім розділіть список на свіжі продукти (наприклад, м’ясо, фрукти, овочі), які потрібно купити безпосередньо перед приготуванням. І продукти з більш тривалим терміном зберігання (цукор, борошно, напої, сухофрукти і т. д.), які ви можете купити набагато раніше. І які будуть спокійно чекати свого часу. До речі, в супермаркетах ви знайдете більше акцій. Завдяки цьому, перед святами, коли завжди найбільший натовп і найдовші черги, вам достатньо одного короткого візиту в найближчий супермаркет.

Розподіліть прибирання

Безумовно, у вашій квартирі є кімнати і місця, в яких ви рідко буваєте. А є й ті, які не вимагають щотижневого прибирання. Комора? Гардероб з речами і коробками? Горище? Не плануйте прибирання всього домашнього господарства відразу. Розбийте їх на більш дрібні «шматочки» і розплануйте їх за 2 місяці до новорічних свят. Тоді вам знадобиться менше часу на один «раунд», і вам буде легше мотивувати себе, щоб почати роботу. Не забувайте давати завдання з прибирання іншим домочадцам, нехай вони теж відчують «диво Різдва».

Графік відвідування

Щороку готуєш безліч їжі «про всяк випадок»? Ви припускаєте, що ваші друзі з дітьми несподівано відвідають вас і порушать святковий спокій? Ви втрачаєте свідомість при думці про чергову стомлюючу сімейну тусу? Заздалегідь поговоріть з родичами і друзями. Визначте, хто кого і коли відвідає. Завдяки цьому ви зведете до мінімуму сюрпризи, не будете готувати занадто багато або занадто мало їжі, скоротіть витрати, і у вас буде можливість запланувати хоча б один день блаженної ліні.

04.11.2020
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
7   днів
14   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою або на карту в Україні Найшвидший кредит онлайн без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Кредит за 1 годину онлайн Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Як взяти кредит через інтернет? Кредит студентам Кредит під заставу авто Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Чи можливо отримати кредит онлайн без перевірки кредитної історії Чи можливо отримати кредит онлайн без ІПН на карту? Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Автоматичний онлайн кредит на карту Міні  кредит Промокод від компанії Mister Cash Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць