Як погасити борги по комунальним платежам?

Як погасити борги по комунальним платежам?

Ситуація в Україні така, що тарифи на комунальні послуги зростають, і у людей виникають заборгованості перед ЖКГ. Часто справа доходить і до суду. На злісних неплатників ЖЕК подає в суд. Судовий орган в особі судді має право без засідання і без присутності другої сторони дати дозвіл на накладення арешту на майно з подальшою конфіскацією.

Що можна зробити? Як розрахуватися з боргами по комунальних?

Якщо ви потрапили в боргову спіраль з незалежних від вас причин, через важкі життєві ситуації, якщо ваш борг тягнеться вже багато років, але ви хочете погасити борги, ЖКГ може допомогти вам в цьому декількома способами.

Відпрацюйте борг!

Держава підготувала програму, яка допоможе вирішити боргову проблему. Навіть якщо ви вже серйозний боржник, навіть якщо вас чекає судовий розгляд або стягнення боргу, у вас є шанс погасити свій борг. Це може врятувати вас від конфіскації майна. Борги — можна відпрацювати!

Ви пишете заяву, де треба вказувати суму виниклого боргу і пропонувати свої послуги: прибирання прибудинкової території, довгострокове обслуговування ліфтів, прибирання під’їздів будинку або щось ще в рахунок погашення боргу.

Особа, яка бажає погасити заборгованість по комунальним, має почати з подачі заяви в ЖКТ. Якщо заяву було заповнено правильно і позитивно перевірено на предмет його даних, боржник може підписати договір із зазначенням місця і виду роботи, яку він буде виконувати в рахунок погашення боргу.

Розстрочка на виплату боргу

Розгляньте розстрочку по виплаті боргу за комунальні платежі. Мало хто знає, але є можливість укладення договору з ЖКГ на виплату боргу частинами. Укладається договір, де будуть відображені умови погашення. Подібна реструктуризація може бути оформлена на термін до 60 місяців. Термін залежить від розміру боргу і доходу боржника на момент оформлення договору.

Візьміть кредит в Містер Кеш

Як один з варіантів погашення комунальних заборгованостей — взяти кредит на карту в мікрофінансовій компанії Містер Кеш.

Як отримати кредит?

  • Перший крок: виберіть суму і термін кредиту і заповніть просту реєстраційну форму на сайті компанії.
  • Другий крок: надайте потрібну правдоподібну інформацію.
  • Третій крок: в разі позитивного рішення ми переводимо кошти на ваш банківський рахунок.

Чому варто використовувати онлайн-кредит Містер Кеш?

Містер Кеш — це інноваційна платформа для кредитування, якій вже довіряють тисячі клієнтів! Ми гарантуємо безпеку всього процесу надання кредиту, а також найшвидший і простий спосіб подачі заявки.

Вам потрібен швидкий і надійний займ на погашення комунальних, не виходячи з дому?

Вибирайте швидкі позики на платформі Містер Кеш — це цілодобові онлайн-позики, які ви можете використовувати в будь-який час на будь-які цілі!

Умови онлайн-кредиту на платформі Містер Кеш

Перевірте, чи відповідаєте ви всім умовам, щоб отримати швидкий кредит онлайн на оплату комунальних платежів:

  • Вам 18 років або більше.
  • У вас є дійсне посвідчення особи, видане в Україні.
  • Ви є власником особистого банківського рахунку в українському банку.
  • У вас є діючий особовий номер телефону.
  • Ви успішно зареєструвалися на сайті компанії і підтвердили свій банківський рахунок.

Нам не потрібна ваша позитивна оцінка кредитоспроможності. Виникли проблеми з оплатою рахунків за комунальні? Звертайтеся за фінансовою підтримкою! Всі умови по кредитуванню можете прочитати на нашому сайті. Пропонуємо взаємовигідну співпрацю. З нами надійно!

05.10.2020
Назад
Сума позики
100   грн
15000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Швидкий кредит Кредит онлайн без відсотків - позика під повний 0 Кредит з 18 років без довідок і поручителів Кредит експрес Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Кредит через інтернет Автоматичний онлайн кредит на карту Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Мікрокредит Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит без перевірки кредитної історії Кредит без ІПН на карту Споживчий кредит Кредит пенсіонерам від Dinero Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Швидкий займ на карту Кредит студентам Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією без відмов та цілодобово Кредит через інтернет Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць