Як погасити борги по комунальним платежам?

Як погасити борги по комунальним платежам?

Давно минули ті часи, коли комунальні послуги коштували копійки, а то і зовсім нічого не коштували. Складно сказати, в який момент розвинений соціалізм повернув не в той бік, і замість того, щоб йти назустріч комунізму, коли від кожного по здібності, кожному по потребі, прийшов до незрозуміло чому – Радянський Союз розпався, а в новостворених п’ятнадцяти державах існують абсолютно різні соціальні пристрою, але при цьому, все їх об’єднує одне – за електрику, тепло, воду доводиться платити 30-50% сімейного бюджету.

Не дивно, що в більшості країн колишнього СРСР борги за комунальні платежі зазвичай складають мільйони національних одиниць валюти. Держави намагаються боротися з такими катастрофічними боргами, але ситуація продовжує залишатися важкою через зубожіння населення та зростання комунальних тарифів.

Борги по комунальним платежам, як бути

З кожним роком влада посилює заходи, спрямовані на стягнення грошей з комунальних заборгованостей. Цікаво, що в неплатників значаться не тільки пересічні громадяни, але, найчастіше можна зустріти високопоставленого чиновника або багатого підприємця, який заборгував за комуналку не одну тисячу гривень, причому, борг цей тягнеться роками.

Але, основну масу неплатежів за комунальні послуги становлять неплатежі пересічних громадян, які мають проблеми з джерелами доходу. Простіше кажучи, отримують маленьку зарплату, якої не вистачає, щоб закрити всі «дірки». Держава для такої категорії населення виділяє субсидії, які потрібно регулярно підтверджувати.

У спробі більш дієвих заходів по боротьбі з неплатниками комунальних послуг, держава прийняла новий закон, згідно з яким, у разі несплати комуналки, боржнику можуть заблокуватифф банківський рахунок, заборонити виїзд за кордон. Як показує практика, це дуже дієвий захід. Коли у людини немає грошей, а банківська карта заблокована, він фактично залишається без засобів до існування і змушений в терміновому порядку погашати комунальну заборгованість. Але, що робити, якщо погашати треба, а грошей немає?

Кредит на погашення комунальних послуг

Кредити на погашення боргів по комунальних платежах останнім часом стали не такою вже й великою рідкістю. У критичній ситуації, коли енергетична компанія за несплату рахунків за електроенергію відключила електрику, та ще взимку, доводиться в екстреному порядку шукати додаткові джерела фінансування. У такій ситуації існує три оптимальних варіанти швидко знайти гроші.

Варіант перший – друзі, знайомі, сусіди, родичі. Якщо у вас багата рідня або заможні друзі, тоді в самий раз звернутися до них за допомогою і попросити в борг потрібну суму грошей, щоб оплатити борг по комуналці.

Варіант другий – закласти цінну річ в ломбарді. Наприклад, якщо у вас припадають пилом без діла в скриньці бабусині золоті сережки, які вам дороги, можна їх віднести до ломбарду, який дасть кредит під цінну річ, яку ви пізніше викупите назад.

Варіант третій – якщо немає ні заможних друзів, ні цінних речей, які можна було б закласти, а гроші потрібні терміново, в самий раз звернутися до послуг мікрофінансової організації (МФО), яка видасть кредит в короткий термін при мінімальному пакеті документів.

Як оформити кредит в МФО

Одне з найбільш вигідних пропозицій з оформлення короткострокового кредиту надає адміністрація МФО Містер Кеш. Зареєструвавшись на офіційному сайті Містер Кеш, клієнт може протягом 15 хвилин отримати кредит, маючи на руках лише паспорт та ідентифікаційний код. Крім цього ще потрібно мобільний телефон і банківська карта українського банку, на яку буде зарахований кредит.

Перший кредит у Містер Кеш можна оформити під 0,01% строком до 30 днів на суму до 15000 грн. Схвалення отримують більше 90% поданих заявок. Ніяких довідок про доходи та поручителів, оформити кредит можуть навіть особи з поганою кредитною історією.

18.09.2021
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
7   днів
14   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою або на карту в Україні Найшвидший кредит онлайн без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Кредит за 1 годину онлайн Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Як взяти кредит через інтернет? Кредит студентам Кредит під заставу авто Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Чи можливо отримати кредит онлайн без перевірки кредитної історії Чи можливо отримати кредит онлайн без ІПН на карту? Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Автоматичний онлайн кредит на карту Міні  кредит Промокод від компанії Mister Cash Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць