Як погасити борги по комунальним платежам?

Як погасити борги по комунальним платежам?

Ситуація в Україні така, що тарифи на комунальні послуги зростають, і у людей виникають заборгованості перед ЖКГ. Часто справа доходить і до суду. На злісних неплатників ЖЕК подає в суд. Судовий орган в особі судді має право без засідання і без присутності другої сторони дати дозвіл на накладення арешту на майно з подальшою конфіскацією.

Що можна зробити? Як розрахуватися з боргами по комунальних?

Якщо ви потрапили в боргову спіраль з незалежних від вас причин, через важкі життєві ситуації, якщо ваш борг тягнеться вже багато років, але ви хочете погасити борги, ЖКГ може допомогти вам в цьому декількома способами.

Відпрацюйте борг!

Держава підготувала програму, яка допоможе вирішити боргову проблему. Навіть якщо ви вже серйозний боржник, навіть якщо вас чекає судовий розгляд або стягнення боргу, у вас є шанс погасити свій борг. Це може врятувати вас від конфіскації майна. Борги — можна відпрацювати!

Ви пишете заяву, де треба вказувати суму виниклого боргу і пропонувати свої послуги: прибирання прибудинкової території, довгострокове обслуговування ліфтів, прибирання під’їздів будинку або щось ще в рахунок погашення боргу.

Особа, яка бажає погасити заборгованість по комунальним, має почати з подачі заяви в ЖКТ. Якщо заяву було заповнено правильно і позитивно перевірено на предмет його даних, боржник може підписати договір із зазначенням місця і виду роботи, яку він буде виконувати в рахунок погашення боргу.

Розстрочка на виплату боргу

Розгляньте розстрочку по виплаті боргу за комунальні платежі. Мало хто знає, але є можливість укладення договору з ЖКГ на виплату боргу частинами. Укладається договір, де будуть відображені умови погашення. Подібна реструктуризація може бути оформлена на термін до 60 місяців. Термін залежить від розміру боргу і доходу боржника на момент оформлення договору.

Візьміть кредит в Містер Кеш

Як один з варіантів погашення комунальних заборгованостей — взяти кредит на карту в мікрофінансовій компанії Містер Кеш.

Як отримати кредит?

  • Перший крок: виберіть суму і термін кредиту і заповніть просту реєстраційну форму на сайті компанії.
  • Другий крок: надайте потрібну правдоподібну інформацію.
  • Третій крок: в разі позитивного рішення ми переводимо кошти на ваш банківський рахунок.

Чому варто використовувати онлайн-кредит Містер Кеш?

Містер Кеш — це інноваційна платформа для кредитування, якій вже довіряють тисячі клієнтів! Ми гарантуємо безпеку всього процесу надання кредиту, а також найшвидший і простий спосіб подачі заявки.

Вам потрібен швидкий і надійний займ на погашення комунальних, не виходячи з дому?

Вибирайте швидкі позики на платформі Містер Кеш — це цілодобові онлайн-позики, які ви можете використовувати в будь-який час на будь-які цілі!

Умови онлайн-кредиту на платформі Містер Кеш

Перевірте, чи відповідаєте ви всім умовам, щоб отримати швидкий кредит онлайн на оплату комунальних платежів:

  • Вам 18 років або більше.
  • У вас є дійсне посвідчення особи, видане в Україні.
  • Ви є власником особистого банківського рахунку в українському банку.
  • У вас є діючий особовий номер телефону.
  • Ви успішно зареєструвалися на сайті компанії і підтвердили свій банківський рахунок.

Нам не потрібна ваша позитивна оцінка кредитоспроможності. Виникли проблеми з оплатою рахунків за комунальні? Звертайтеся за фінансовою підтримкою! Всі умови по кредитуванню можете прочитати на нашому сайті. Пропонуємо взаємовигідну співпрацю. З нами надійно!

05.10.2020
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту УКР ПОЗИКА Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Moneyveo Dinero Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash Credit7 Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту CreditPlus UltraCash Ваша Готивочка KFUA SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць