Як погасити борги по комунальним платежам?

Як погасити борги по комунальним платежам?

Давно минули ті часи, коли комунальні послуги коштували копійки, а то і зовсім нічого не коштували. Складно сказати, в який момент розвинений соціалізм повернув не в той бік, і замість того, щоб йти назустріч комунізму, коли від кожного по здібності, кожному по потребі, прийшов до незрозуміло чому – Радянський Союз розпався, а в новостворених п’ятнадцяти державах існують абсолютно різні соціальні пристрою, але при цьому, все їх об’єднує одне – за електрику, тепло, воду доводиться платити 30-50% сімейного бюджету.

Не дивно, що в більшості країн колишнього СРСР борги за комунальні платежі зазвичай складають мільйони національних одиниць валюти. Держави намагаються боротися з такими катастрофічними боргами, але ситуація продовжує залишатися важкою через зубожіння населення та зростання комунальних тарифів.

Борги по комунальним платежам, як бути

З кожним роком влада посилює заходи, спрямовані на стягнення грошей з комунальних заборгованостей. Цікаво, що в неплатників значаться не тільки пересічні громадяни, але, найчастіше можна зустріти високопоставленого чиновника або багатого підприємця, який заборгував за комуналку не одну тисячу гривень, причому, борг цей тягнеться роками.

Але, основну масу неплатежів за комунальні послуги становлять неплатежі пересічних громадян, які мають проблеми з джерелами доходу. Простіше кажучи, отримують маленьку зарплату, якої не вистачає, щоб закрити всі «дірки». Держава для такої категорії населення виділяє субсидії, які потрібно регулярно підтверджувати.

У спробі більш дієвих заходів по боротьбі з неплатниками комунальних послуг, держава прийняла новий закон, згідно з яким, у разі несплати комуналки, боржнику можуть заблокуватифф банківський рахунок, заборонити виїзд за кордон. Як показує практика, це дуже дієвий захід. Коли у людини немає грошей, а банківська карта заблокована, він фактично залишається без засобів до існування і змушений в терміновому порядку погашати комунальну заборгованість. Але, що робити, якщо погашати треба, а грошей немає?

Кредит на погашення комунальних послуг

Кредити на погашення боргів по комунальних платежах останнім часом стали не такою вже й великою рідкістю. У критичній ситуації, коли енергетична компанія за несплату рахунків за електроенергію відключила електрику, та ще взимку, доводиться в екстреному порядку шукати додаткові джерела фінансування. У такій ситуації існує три оптимальних варіанти швидко знайти гроші.

Варіант перший – друзі, знайомі, сусіди, родичі. Якщо у вас багата рідня або заможні друзі, тоді в самий раз звернутися до них за допомогою і попросити в борг потрібну суму грошей, щоб оплатити борг по комуналці.

Варіант другий – закласти цінну річ в ломбарді. Наприклад, якщо у вас припадають пилом без діла в скриньці бабусині золоті сережки, які вам дороги, можна їх віднести до ломбарду, який дасть кредит під цінну річ, яку ви пізніше викупите назад.

Варіант третій – якщо немає ні заможних друзів, ні цінних речей, які можна було б закласти, а гроші потрібні терміново, в самий раз звернутися до послуг мікрофінансової організації (МФО), яка видасть кредит в короткий термін при мінімальному пакеті документів.

Як оформити кредит в МФО

Одне з найбільш вигідних пропозицій з оформлення короткострокового кредиту надає адміністрація МФО Містер Кеш. Зареєструвавшись на офіційному сайті Містер Кеш, клієнт може протягом 15 хвилин отримати кредит, маючи на руках лише паспорт та ідентифікаційний код. Крім цього ще потрібно мобільний телефон і банківська карта українського банку, на яку буде зарахований кредит.

Перший кредит у Містер Кеш можна оформити під 0,01% строком до 30 днів на суму до 15000 грн. Схвалення отримують більше 90% поданих заявок. Ніяких довідок про доходи та поручителів, оформити кредит можуть навіть особи з поганою кредитною історією.

18.09.2021
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту УКР ПОЗИКА Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Moneyveo Dinero Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash Credit7 Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту CreditPlus UltraCash Ваша Готивочка KFUA SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць