Як погасити борги по комунальним платежам?

Як погасити борги по комунальним платежам?

Давно минули ті часи, коли комунальні послуги коштували копійки, а то і зовсім нічого не коштували. Складно сказати, в який момент розвинений соціалізм повернув не в той бік, і замість того, щоб йти назустріч комунізму, коли від кожного по здібності, кожному по потребі, прийшов до незрозуміло чому – Радянський Союз розпався, а в новостворених п’ятнадцяти державах існують абсолютно різні соціальні пристрою, але при цьому, все їх об’єднує одне – за електрику, тепло, воду доводиться платити 30-50% сімейного бюджету.

Не дивно, що в більшості країн колишнього СРСР борги за комунальні платежі зазвичай складають мільйони національних одиниць валюти. Держави намагаються боротися з такими катастрофічними боргами, але ситуація продовжує залишатися важкою через зубожіння населення та зростання комунальних тарифів.

Борги по комунальним платежам, як бути

З кожним роком влада посилює заходи, спрямовані на стягнення грошей з комунальних заборгованостей. Цікаво, що в неплатників значаться не тільки пересічні громадяни, але, найчастіше можна зустріти високопоставленого чиновника або багатого підприємця, який заборгував за комуналку не одну тисячу гривень, причому, борг цей тягнеться роками.

Але, основну масу неплатежів за комунальні послуги становлять неплатежі пересічних громадян, які мають проблеми з джерелами доходу. Простіше кажучи, отримують маленьку зарплату, якої не вистачає, щоб закрити всі «дірки». Держава для такої категорії населення виділяє субсидії, які потрібно регулярно підтверджувати.

У спробі більш дієвих заходів по боротьбі з неплатниками комунальних послуг, держава прийняла новий закон, згідно з яким, у разі несплати комуналки, боржнику можуть заблокуватифф банківський рахунок, заборонити виїзд за кордон. Як показує практика, це дуже дієвий захід. Коли у людини немає грошей, а банківська карта заблокована, він фактично залишається без засобів до існування і змушений в терміновому порядку погашати комунальну заборгованість. Але, що робити, якщо погашати треба, а грошей немає?

Кредит на погашення комунальних послуг

Кредити на погашення боргів по комунальних платежах останнім часом стали не такою вже й великою рідкістю. У критичній ситуації, коли енергетична компанія за несплату рахунків за електроенергію відключила електрику, та ще взимку, доводиться в екстреному порядку шукати додаткові джерела фінансування. У такій ситуації існує три оптимальних варіанти швидко знайти гроші.

Варіант перший – друзі, знайомі, сусіди, родичі. Якщо у вас багата рідня або заможні друзі, тоді в самий раз звернутися до них за допомогою і попросити в борг потрібну суму грошей, щоб оплатити борг по комуналці.

Варіант другий – закласти цінну річ в ломбарді. Наприклад, якщо у вас припадають пилом без діла в скриньці бабусині золоті сережки, які вам дороги, можна їх віднести до ломбарду, який дасть кредит під цінну річ, яку ви пізніше викупите назад.

Варіант третій – якщо немає ні заможних друзів, ні цінних речей, які можна було б закласти, а гроші потрібні терміново, в самий раз звернутися до послуг мікрофінансової організації (МФО), яка видасть кредит в короткий термін при мінімальному пакеті документів.

Як оформити кредит в МФО

Одне з найбільш вигідних пропозицій з оформлення короткострокового кредиту надає адміністрація МФО Містер Кеш. Зареєструвавшись на офіційному сайті Містер Кеш, клієнт може протягом 15 хвилин отримати кредит, маючи на руках лише паспорт та ідентифікаційний код. Крім цього ще потрібно мобільний телефон і банківська карта українського банку, на яку буде зарахований кредит.

Перший кредит у Містер Кеш можна оформити під 0,01% строком до 30 днів на суму до 15000 грн. Схвалення отримують більше 90% поданих заявок. Ніяких довідок про доходи та поручителів, оформити кредит можуть навіть особи з поганою кредитною історією.

18.09.2021
Назад