Як і де отримати кредит українцю, який тимчасово перебуває за кордоном?

Як і де отримати кредит українцю, який тимчасово перебуває за кордоном?

Понад мільйон українців з тих чи інших причин перебувають за межами України. Більшість наших співгромадян їдуть за кордон в пошуках заробітку, набагато менша частина їде на відпочинок, ще менший відсоток проживають за кордоном, але зберігають українське громадянство.

Чи можливо оформити кредит, перебуваючи за кордоном, на український закордонний паспорт? Так, можливо, але реально це можна зробити лише почавши процедуру оформлення посвідки на проживання. У всіх інших випадках в іноземному банку, швидше за все, українцю відмовлять в кредитуванні, але, можуть бути і винятки.

Як взяти кредит в Європі

Щоб взяти кредит в одному з європейських банків, необхідно надати виписку про кредитну історію і довідку про доходи. Звертатися в банк краще через посередників, роль яких виконує консалтингова компанія. Для цього необхідно заповнити анкету з поручительством, зібрати і відправити необхідний пакет документів і дочекатися рішення банку.

Найчастіше в іноземних банках оформлюються іпотечні, споживчі та бізнес-кредити. Найпростіше отримати іпотечний кредит, за яким банк дає процентну ставку в 4-6%. Споживчий кредит можна оформити лише в разі отримання посвідки на проживання, в іншому випадку позичальникові буде відмовлено. Відсоткова ставка на споживчий кредит становить 7-10%. Бізнес-кредит можна оформити під 3% річних, надавши відповідний бізнес-план. Іноземні банки охоче кредитують проекти, спрямовані на створення робочих місць в їх країні.

Кредит українці можуть в закордонному банку, якщо той погодиться надати кредитну карту. Для цього треба відкрити розрахунковий рахунок в європейському банку. Як правило, це зробити можна після внесення клієнтом депозиту, рівного величині кредитного ліміту.

Як взяти кредит, перебуваючи за кордоном

Іноді трапляються непередбачувані ситуації, при яких потрібні гроші, коли клієнт знаходиться за кордоном. Як вже було сказано, оформити споживчий кредит українцеві за кордоном практично неможливо. Що робити в такому випадку?

Найпростіше, отримати гроші на банківську карту, скориставшись послугами мікрофінансової організації, наприклад, Містер Кеш. Для оформлення онлайн кредиту клієнт повинен пройти реєстрацію на сайті МФО, прив’язати свою банківську карту до свого облікового запису та подати заявку на отримання кредиту, яка буде розглянута протягом 15 хвилин в будь-який час. У заявці необхідно вказати розмір кредиту і терміни кредитування. У МФО Містер Кеш перший кредит можна оформити під 0,01% на суму до 15000 грн на 5-30 днів.

Рішення щодо видачі кредиту прийде клієнту на його електронну пошту, яка була вказана при реєстрації. У разі позитивного рішення позичальник підписує електронний договір, і отримує гроші на свою банківську карту. Обов’язкові умови для отримання онлайн кредиту в Містер Кеш, наявність українського паспорта та ідентифікаційного коду, банківської карти одного з банків України. Для отримання кредиту не потрібно довідки про доходи або поручителів.

31.08.2021
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту Ukrpozyka Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Moneyveo Dinero Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash UltraCash Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту CreditPlus Ваша Готивочка KFUA SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць