Як дожити до зарплати без грошей. Поради від Містер Кеш

Як дожити до зарплати без грошей. Поради від Містер Кеш

Минулого місяця ви максимально намагалися, але так і не змогли дожити до зарплати і щоб залишилися гроші? Тоді наступне керівництво для вас. Не повторюйте минулих помилок.

Розрахуйте бюджет заздалегідь

Головне, що варто зробити, — зрозуміти, скільки маєте грошових коштів і на який період. Це одне з головних правил, без якого дожити до заробітної плати і залишитися з грошима практично неможливо. Точно розрахуйте, яку суму грошей маєте можливість витрачати щодня. З розрахунками все просто: треба поділити суму, що маєте на кількість днів до зарплати. Це і є ваша сума на щоденні витрати. Строго складіть список необхідного мінімуму: продукти харчування, проїзд до роботи і назад, мобільний зв’язок, побутові та особисті речі. Тепер з цього списку приберіть те, без чого можна прожити. І візьміть за правило не тягнути з майбутнього дня ні копійки.

Вважайте

Після того, як ви визначилися з щоденної сумою, яку можна витрачати — суворо дотримуйтеся розрахованого бюджету. Візьміть на контроль всі витрати. Фіксуйте в блокнот всі покупки — від поїздки на громадському транспорті до покупки батона. Викреслюйте ці суми зі списку, де ви розписали щоденні витрати. Вдалося витратити менше? Молодці! Додайте цю суму до наступного дня. Перевищили щоденну суму на покупки? Пересчитайте заново бюджет на період, що залишився — ваші щоденні суми стануть менше. Таким чином ви себе дисциплінуєте. Такі розрахунки ввійдуть у звичку, що позитивно позначиться на бюджеті.

Харчуйтеся в дома

Ранкова кава, перекус в кафе, ресторан ввечері – це кругленька сума за місяць. Запевняємо, домашнє харчування вигідно і корисно! Після роботи на вечерю витратите 1-1,5 години, вранці достатньо 30 хвилин на смачний сніданок. На роботу корисний перекус. По закінченні місяця ви побачите реальну економію у вигляді грошей, що залишилися.

Відмовтеся від делікатесів

Постарайтеся відмовитися від покупки дорогих продуктів. Візьміть в звичку завантажувати холодильник недорогою і ситною їжею. Макаронні вироби, картопля, овочі, недорога риба і курка — вірний підхід до приготування і приготована їжа буде такою ж смачною, як і ваші улюблені дорогі страви. Відкрийте інтернет, випишіть рецепти смачних і дешевих страв, приготуйте список рецептів на тиждень.

Купуйте оптом

Складіть список необхідних продуктів і побутової хімії, припустимо, на тиждень. В магазині потрібно чітко дотримуватись цього списку. Бажано з цим списком відвідати оптову базу. Дізнайтеся де у вашому місті оптові магазини. Побутову хімію намагайтеся купувати у великих тарах. Ви помітите, що ціна буде трохи дорожче, а обсяг пристойний.

Акції та знижки — те, що зараз потрібно

У важкі фінансові часи кращою ідеєю буде купувати все за акціями та знижками. Беріть листівки на вході в магазини і на вулиці. Найчастіше листівки містять рекламу з акціями в різних магазинах. Поспішаємо вас попередити: часто влаштовуються розпродажі з метою швидше продати товари термін придатності на які підходить до кінця.

Тільки громадський транспорт

Звичайно таксі це швидко і зручно. Але дорого! Користуйтеся громадським транспортом, щоб дістатися до роботи. Порахуйте скільки вистачить суми однієї поїздки на таксі на поїздки на автобусі. Впевнені, що за гроші які витратите на таксі можна днів 5 їздити на автобусі.

Продайте те, що вам не потрібно

У всіх вдома є речі і товари, якими не користуємося. Продайте їх. В інтернеті безліч майданчиків, де після реєстрації можна безкоштовно розміщувати оголошення. Виручені гроші треба приплюснути до свого бюджету.

Тимчасово забудьте про розваги

Перекус в кафе на обідній перерві, вечірня вечеря з друзями в ресторані — все це треба відкласти до кращих часів. У важкі фінансові часи потрібно знайти сили і перебудуватися в інший спосіб життя.

Кредит онлайн допоможе дожити до зарплати

Звичайно якщо вам дуже важко змінити свій звичний спосіб життя — рішення є. Подайте заявку на кредит онлайн. Для оформлення і отримання грошей немає необхідності виходити з будинку і відвідувати банківську організацію. Оформляйте все прямо на сайті компанії Mister Cash. Гроші через 15 хвилин будуть на вашій карті. Отримання мікрокредиту допоможе дожити до зарплати не змінюючи звичний уклад життя.

19.05.2020
Назад