Як безпечно користуватися Інтернетом та захищати свої дані в мережі?

Як безпечно користуватися Інтернетом та захищати свої дані в мережі?

В Інтернеті ми спілкуємося з близькими, оплачуємо рахунки, робимо покупки, беремо кредити онлайн — ось куди переселилася велика частина нашого життя. Однак, коли ми не знаємо основних принципів онлайн-безпеки, ми піддаємося витоку конфіденційних даних, кореспонденції, паролів і навіть крадіжці коштів з банківського рахунку. Як вести себе так, щоб онлайн-злодії не могли нас легко пограбувати? Як ми можемо убезпечити наші дані?

Статистика показує, що вимагання є звичайним явищем. Основна причина — крадіжка даних — як в результаті втрати ідентифікаційного коду, так і в результаті зберігання інформації про себе незахищених місцях. Проте цьому можна запобігти.

Хоча спроб фішингу стає все менше, проблема все ще залишається дуже серйозною. Слід пам’ятати, що для того, щоб взяти кредит онлайн або взяти обладнання в розстрочку, потрібні тільки основні дані про позичальника. Всі вони можуть бути отримані з вкраденого посвідчення особи або інформації, вкраденої з мережі. І тоді почнуться проблеми у вигляді кредитів, яких набрали шахраї на ваше ім’я. Треба знати, яким чином така спроба може бути припинена.

Як захистити особисті дані в інтернеті?

Насамперед, не варто піддаватися ілюзії, що дії у мережі анонімні. Хакер може зламати комп’ютер і не залишити слідів, тому повністю розраховувати на анонімність не можна. Немає сенсу бути параноїком, але краще ретельно вибирати всі файли і інформацію про себе, які потрапляють в Інтернет.

1. Інтернет нічого не втрачає

Чим менше даних ви передаєте в Інтернет, тим краще для вас. Тому не кладіть до хмари конфіденційні дані про себе або контент, якщо не хочете, щоб вони потрапили в чужі руки. Після того, як ви розмістите їх у мережі, немає ніякої гарантії, що вони ніколи не «протечуть».

2. Вхід у акаунти і пошту

Щоб захистити дані і паролі до правил безпеки слід додати заборону входу в різні облікові записи через загальнодоступний Wi-Fi або загальнодоступних комп’ютерах (наприклад, в інтернет-кафе або бібліотеці, в парку і скрізь де є безкоштовний доступ). Варто бути обережним, навіть користуючись комп’ютером друга. Це не стосується довіри до людини, — просто немає впевненості, що гаджет надійно захищений.

3. Заповнення онлайн-форм

Ви повинні бути дуже обережні з будь-якими формами, в яких вам необхідно надати особисті дані, персональний ідентифікаційний номер, номер телефону або адреса фактичного проживання. Сайти, що пропонують безкоштовні фільми, музику, ігри, простий заробіток, повинні викликати вашу недовіру, особливо коли вони просять будь-яку інформацію про вас. Категорично забороняється передавати їм будь-які ваші дані. Крім того, не надсилайте свій ідентифікаційний код та інші документи в незрозумілі установи.

Інколи надання ваших даних не тільки необхідно, але навіть корисно, оскільки дозволяє отримати доступ до облікового запису та можливість перевірити, чи є ви тільки що увійшов в систему людиною. Що робити, якщо ви хочете налаштувати онлайн-рахунок у банку, небанківської кредитної організації або на порталі аукціону?

Якщо ви купуєте щось онлайн з доставкою додому, очевидно, що кур’єру знадобляться ваші адреси і номер телефону. Те ж саме відноситься до онлайн-банкінгу або кредитних компаній. Тут ключем до підтримання безпеки є використання надійних веб-сайтів, відгуки про які викладені в інтернеті і з якими можна легко зв’язатися — наприклад, через Facebook, персональну електронну пошту або телефон.

4. Актуальні дані на сайтах

Хоча в підозрілих місцях краще не розголошувати будь-яку інформацію про себе, на сайті, припустимо з онлайн кредитами, завжди повинна бути поточна інформація про контактних даних. Адреса електронної пошти і номер телефону. Завдяки цьому компанія зможе швидко зв’язатися з клієнтом, якщо помітить незвичайну активність у його обліковому запису, якщо хтось спробує увійти в систему з іншого місця або спробує змінити дані або пароль.

Особлива пильність повинна бути викликана зміною форми контактів з боку таких установ. Інший адресу електронної пошти, новий номер телефону або номер банківського рахунку? Ретельно перевіряйте цю інформацію бажано на джерелі, тобто на офіційному сайті компанії.

МистерКеш надійний онлайн-портал. Ми маємо масу позитивних відгуків з боку наших клієнтів. Маємо всі дозвільні документи на проведення фінансових операцій, які можна подивитися на сайті компанії. Звертайтеся!

30.03.2020
Назад
Сума позики
100   грн
15000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту УКР ПОЗИКА Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Moneyveo Dinero Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash Credit7 Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту CreditPlus UltraCash Ваша Готивочка KFUA SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць