Як отримати виплати для ВПО

Як отримати виплати для ВПО

Станом на початок жовтня кількість внутрішньо переміщених осіб з початку війни збільшилася з 1,5 млн до 4,6 млн. І це лише ті громадяни, хто подав заяви на реєстрацію. За неофіційними даними, їх може бути набагато більше. Так чи інше, всі вимушені переселенці потребують допомоги від держави, тому одне з найактуальніших питань наразі – як отримати виплати для ВПО.

Нагадаємо, що наразі виплати для переселенців становлять 2000 грн для дорослого, 3000 грн для людей з інвалідністю та дітей.

Алгоритм отримання допомоги онлайн

  • Оновіть застосунок “Дія” та авторизуйтесь
  • Надішліть заявку на отримання статусу ВПО
  • Натисніть “Хочу отримувати допомогу”
  • Виберіть картку єПідтримка для зарахування коштів. Якщо у вас немає такої картки — оформіть її

Щоб отримати допомогу на дитину, завантажте у додаток свідоцтво про народження вашої дитини.

Алгоритм отримання допомоги офлайн

  • Зверніться до ЦНАПу, органу соцзахисту населення або до представників місцевої влади.
  • Візьміть із собою документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України. Актуальний перелік документів для отримання статусу можна уточнити в ЦНАПі, до якого ви збираєтесь.
  • Якщо в паспорті немає  даних про реєстрацію місця проживання в одному з відповідних регіонів, то візьміть із собою будь-який документ, що підтверджує це: військовий квиток, трудову книжку, право власності на майно тощо.

Важливо: виплати для ВПО можуть отримати люди, які вимушено покинули домівки, але перебувають в Україні.

Окрім того, з 1 жовтня українці, які прихистили у своїх домівках внутрішньо переміщених осіб, отримуватимуть близько 900 грн на місяць на кожного переселенця. Це пов’язано з початком опалювального сезону.

21.10.2022
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
7   днів
14   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою або на карту в Україні Найшвидший кредит онлайн без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Кредит за 1 годину онлайн Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Як взяти кредит через інтернет? Кредит студентам Кредит під заставу авто Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Чи можливо отримати кредит онлайн без перевірки кредитної історії Чи можливо отримати кредит онлайн без ІПН на карту? Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Автоматичний онлайн кредит на карту Міні  кредит Промокод від компанії Mister Cash Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць