0Хочете новий телефон і ноутбук? Онлайн-кредит на товари, просто і швидко | MisterCash Блог
Хочете новий телефон і ноутбук? Онлайн-кредит на товари, просто і швидко

Хочете новий телефон і ноутбук? Онлайн-кредит на товари, просто і швидко

Ноутбуки давно почали витісняти настільні комп’ютери в наших будинках. Портативні пристрої не тільки зручніше використовувати в офісі або вітальні, але і брати їх з собою, коли ви виходите з дому. Це не повинно викликати подиву, тому що ми живемо в епоху мобільності, і пристрої, які можна брати з собою, цінуються понад усе. Ноутбук може бути робочим інструментом, але також і засобом спілкування, не кажучи вже про розваги. На ринку ви знайдете багато різних моделей портативних комп’ютерів. Все це можна сказати і про телефон — без нього як без рук. Що робити, якщо ваша техніка прийшла в непридатність, а грошей на нову немає?

Купівля побутової техніки та кредит готівкою — чому воно того варте?

Швидко і без проблем — два основних аргументів, які переконали багатьох клієнтів взяти кредит на покупку техніки, незважаючи на часто вищі витрати пов’язані з виплатою відсотків. Причина цього — відносно швидкий час очікування рішення про видачу кредиту готівкою.

Незважаючи на те, що банки все ще вдосконалюють систему надання кредитів на будь-які цілі і заявляють, що заявка буде оброблена в короткі терміни, зручність оформлення всіх необхідних формальностей для здійснення покупок на кредитні кошти взяті в мікрофінансових компаніях часто виявляється перевагою.

Українці охоче використовують споживчі кредити для фінансування своїх покупок. Кожен другий споживач в нашій країні хоча б раз робив покупки на запозичені кошти. Завдяки таким кредитом ми можемо розподілити вартість покупки телефону або ноутбука на більш тривалий період часу, менше обтяжуючи домашній бюджет, і в той же час відразу ж використовувати куплений предмет.

Переваги та недоліки швидких кредитів в Містер Кеш на покупку товарів

Швидкі кредити онлайн, як і всі споживчі кредити, видаються без застави та небанківські компанії не питають, куди ви плануєте витратити гроші. Крім того, цей кредит можна отримати за лічені хвилини, з можливістю вибору терміну погашення.

Кредити Містер Кеш — це швидкий і зручний вихід, тому що ви можете брати гроші на покупку техніки і товарів тоді, коли вони вам найбільше потрібні. Містер Кеш пропонує вигідні і гнучкі умови погашення кредиту і переведе бажану суму на ваш рахунок протягом декількох хвилин.

Основні переваги компанії:

  • Видаємо кредити на техніку протягом 20 хвилин.
  • Швидко відповідаємо на питання. Використовуйте чат на нашому офіційному сайті.
  • Зручний інтерфейс сайту — все просто і зрозуміло.
  • Кредити надаються з 18 років.
  • Позики надаються навіть безробітним і клієнтам з поганою кредитною історією.

Однак у медалі є й зворотний бік: така доступність кредиту спонукає багатьох людей брати відразу кілька кредитів у різних компаніях, і тоді можуть початися неприємності, тому що можливості погасити кредит в строк часто переоцінюються. Людина, яка відчуває, можливо, тимчасову фінансову незалежність, бере кредит один за іншим і не думає про подальші наслідки. Пізніше кредити беруть на погашення старих, створюючи порочне коло погашення боргу-заборгованості. Людина стає як би залежним від кредитних організацій. За деякими простроченням слідують інші. Тому Містер Кеш завжди і всім радить — займайте відповідально! І пам’ятайте, що співпрацювати з нами вигідно і безпечно! Наші умови прозорі — відвідайте наш сайт і переконайтеся в цьому.

31.12.2020
Назад

Сума позики

100   грн
15000   грн

Термін позики

5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика Гроші в борг Кредит від компанії MisterCash Швидкий кредит Кредит без процентів Кредитні гроші з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки в Україні Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Студентський кредит від Містер Кеш Кредит з 21 року Миттєвий кредит У вас немає офіційного місця роботи, і вам потрібен кредит? З Містер Кеш все можливо! Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць Мікропозика Кредит готівкою (на карту) Кредит без відмови Позику онлайн на карту Швидкий займ Гроші в борг Мікрокредит Швидкий кредит Кредит без відсотків Кредитні кошти з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки Кредит по паспорту Кредит без поручителів Споживчий кредит Кредит студентам Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць