Де можна взяти кредит на ноутбук?

Де можна взяти кредит на ноутбук?

У радянські часи побутова техніка була дуже дорогою, і більшість пересічних громадян для покупки кольорового телевізора брали кредит у банку. Щоб зрозуміти, наскільки це було дорого, треба сказати про ціни. У 1980 році середня вартість кольорового телевізора становила близько 700-800 рублів при середній зарплаті в 200 рублів.

Минуло вже майже 30 років, як радянські часи канули в лету, але в плані кредитування дорогою побутової техніки та електроніки мало що змінилося. У наш час хороший ноутбук коштує близько 20-30 тисяч гривень, і більшості пересічних громадян він не по кишені. Однак, варіантів кредитування зараз стало набагато більше, і для оформлення кредиту на покупку дорогої речі немає потреби йти в банк і збирати купу різних довідок, щоб отримати кредит.

Кредит у банку

Оформити цільовий кредит на покупку ноутбука зараз можливо безпосередньо в магазині побутової техніки, в яких є кредитні відділи. Для оформлення банк зажадає пакет документів, що підтверджує платоспроможність клієнта. Магазин отримає гроші від банку, клієнт отримає ноутбук, банк отримає гроші від клієнта разом з відсотками по кредиту.

Останнім часом все більше і більше покупок побутової техніки виробляється через онлайн магазини, де також можна оформити покупку в кредит через банківську карту. Весь процес займає не більше 5 хвилин, служба доставки доставляє покупку додому покупцеві, який потім виплачує кредит. Списання кредитних коштів відбувається автоматично з банківської картки клієнта, якому лише треба стежити, щоб на ній не закінчувалися гроші, і вчасно робити поповнення.

Кредит в МФО

Обсяг кредитів, що видаються мікрофінансовими організаціями (МФО) з кожним роком зростає. Взяти кредит можна на більш лояльних умовах, ніж в банку, при цьому немає необхідності надавати пакет документів, що підтверджують платоспроможність позичальника. Все, що потрібно для отримання кредиту в МФО – український паспорт, ідентифікаційний код, банківська карта українського банку, мобільний телефон і доступ в Інтернет.

Багато МФО, наприклад, Містер Кеш, надають перший кредит під 0,01% в розмірі до 15 000 грн терміном до 30 днів. Оформити такий кредит можна протягом 15 хвилин, пройшовши стандартну процедуру реєстрації на сайті та подавши заявку на отримання кредиту. Схвалення отримують більше 90% поданих заявок, при цьому, ніяких довідок про доходи або поручителів не потрібно. Отримати кредит можуть навіть особи з поганою кредитною історією, які мають не закриті кредитні зобов’язання в інших кредитно-фінансових установах.

Таким чином, оформляючи перший кредит під 0,01%, клієнт фактично нічого не переплачує в період дії кредитного договору. Головна умова – своєчасне погашення кредиту.

Головні переваги кредитування в МФО:

  • Мінімальні вимоги для отримання кредиту (паспорт, ІПН)
  • Оперативність оформлення (15 хвилин)
  • Висока ймовірність надання кредиту (більш 90%)
19.09.2021
Назад