0Де взяти кошти крім банку? | MisterCash Блог
Де взяти кошти крім банку?

Де взяти кошти крім банку?

Банки

Звичайно перше, що спадає на думку при фінансових проблемах — банки. Вихід з кризової ситуації — взяти відповідальність в установі, яка називається банком. Це одне з найбільш поширених рішень, які використовуються.

Варто розглянути механізм, який зазвичай використовуємо. Потрібні гроші, ми звертаємося в банк, в якому у нас є рахунок. Далі прямуємо певною схемою. Знаємо цей банк, були в ньому не раз, тому туди і спрямовуємо свої кроки. Це психологічний комфорт. Людина боїться невідомого і просто ледача. А в банках часто бувають не найкращі пропозиції. Часто співробітники банку говорять про процентну ставку, але чомусь забувають згадати інші комісії, які доведеться виплатити за взяту позику.

Банківські організації вимагають довести, що позичальник може виплатити свої зобов’язання. Це називається кредитоспроможністю. В даний час банки посилюють вимоги до людей, які хочуть позичити гроші, і тому отримати позику складно. У багатьох людей погана кредитна історія. Невиплата в термін за зобов’язаннями, взятими кілька років тому, може призвести до проблем з отриманням грошей в майбутньому. Що в цьому випадку?

Сім’я і друзі

Якщо в бюджеті не вистачає коштів, найчастіше звертаються за допомогою до близьких. Зазвичай у них є ресурси, які можуть допомогти вирішити нашу проблему. Таке зобов’язання найчастіше безкоштовно. Віддаємо стільки, скільки взяли в борг. Але у цього є один недолік. У родичів не завжди є вільні кошти, а якщо і є, то їх дуже мало. Дуже мало людей, які мають вільні гроші і готові їх надати в борг на час.

Ломбард

Ломбард — приватна організація, що надає позики під заставу коштовностей, техніки, обладнання та іншого.

Кредит в ломбарді — короткострокова фінансова підтримка (зазвичай на термін від 1 до 31 календарного дня) під заставу. Як і інші продукти цього типу, забезпечені кредити надаються на певних умовах, в тому числі дата погашення і процентна ставка (до речі вона досить висока). Кожен ломбард визначає умови своїх кредитних договорів. Однак вони повинні бути в рамках закону.

Чи варто брати кредит в ломбарді і чи є альтернатива

Якщо вам потрібні гроші, ломбард — гарне рішення цієї проблеми. Але є відмінна альтернатива ломбарду — мікрофінансові організації. Позики видаються без застави.

Весь процес можна зробити онлайн. Для цього вам знадобиться тільки паспорт і діючий номер телефону. Такі організації рідко відмовляють. Рішення буде готове через 10-15 хвилин. Крім того, ви можете взяти стільки грошей, скільки вам потрібно. У ломбарді сума буде залежати від застави.

Термін, на який можна взяти кредит в мікрофінансової організації, приблизно такий же, як і в ломбарді — 30 днів. Але є велика перевага — нульова процентна ставка, якщо берете кредит вперше. Це означає, що скільки грошей ви візьмете, вам потрібно повернути рівно таку ж суму. Та не доведеться переплачувати за послуги.

Перед тим, як подати заявку на отримання кредиту онлайн або в ломбарді, кожна людина повинна оцінити своє фінансове становище і зрозуміти, на який термін і в якому розмірі.

Небанківські установи

Про позики до зарплати можна написати роман. Небанківських фінансових компаній так багато, що їх неможливо порахувати, і продовжують з’являтися нові. Кожна з них несе на прапорах гасла «Низький відсоток», «Швидке рішення», «Готівка», але не у всіх все так прозоро і райдужно. Наша компанія Містер Кеш має багато позитивних відгуків від задоволених клієнтів. Ми працюємо прозоро. З нами надійно!

11.09.2020
Назад

Сума позики

100   грн
15000   грн

Термін позики

5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика Гроші в борг Кредит від компанії MisterCash Швидкий кредит Кредит без процентів Кредитні гроші з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки в Україні Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Студентський кредит від Містер Кеш Кредит з 21 року Миттєвий кредит У вас немає офіційного місця роботи, і вам потрібен кредит? З Містер Кеш все можливо! Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць Мікропозика Кредит готівкою (на карту) Кредит без відмови Позику онлайн на карту Швидкий займ Гроші в борг Мікрокредит Швидкий кредит Кредит без відсотків Кредитні кошти з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки Кредит по паспорту Кредит без поручителів Споживчий кредит Кредит студентам Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць