Де взяти кошти крім банку?

Де взяти кошти крім банку?

У наш складний час, коли на проблеми світової фінансової кризи нашарувалися додаткові проблеми, пов’язані з коронавирусной пандемією, все більше і більше рядових громадян стикаються з тимчасовими фінансовими труднощами, які іноді самостійно вирішити не вдається. У таких випадках доводиться звертатися до кредитно-фінансовим організаціями або до родичів, друзів, знайомих.

Банки

Банківські установи до недавнього часу були чи не єдиним джерелом кредитування населення. Мало знайдеться дорослих людей, які не мають розрахункового рахунку в тому чи іншому банку. У разі виникнення фінансових труднощів, багато хто звертається до свого банку, де відкрито рахунок, і намагаються взяти кредит. В даний час багато банків пропонують своїм клієнтам кредитні картки, на яких є певний кредитний ліміт, який можна використовувати на свій розсуд з умовою внесення обов’язкових платежів щомісяця в разі його використання.

Багато пересічні громадяни звикли працювати з банками, хоча умови споживчих кредитів в банках часто не найвигідніші для клієнта. У деяких випадках банки включають в платежі, так звані приховані комісії або нав’язують якісь свої послуги, які не потрібні клієнтові.

Всі банки при оформленні кредиту вимагають від клієнта надання документів, що підтверджують його платоспроможність. Не завжди це можливо, оскільки, в даний час дуже багато людей працюють без офіційного працевлаштування. В такому випадку оформити кредит в банку не вийде. Як бути в такій ситуації?

Сім’я і друзі

Звичайно ж, найпростішим способом вирішити свої тимчасові фінансові труднощі є позика грошей у знайомих, друзів або родичів. Але, тут є два слизькі моменти. По-перше, далеко не завжди є така можливість, через або відсутності таких, або через відсутність грошей у друзів і знайомих. По-друге, в разі несвоєчасного повернення боргу дружні відносини можуть бути загублені, можливо, назавжди. По-третє, далеко не кожен друг, навіть якщо у нього є гроші, вирішиться в цей складний кризовий час позичити гроші.

Ломбард

Ломбарди свою історію ведуть ще з середньовіччя. У наш час їх частка в кредитуванні населення сильно знизилася, але, вони як і раніше працюють зі своїми клієнтами, кредитуючи під заставу. Кредитування в ломбарді вигідно з точки зору швидкого отримання кредиту при мінімальному пакеті документів, потрібен тільки паспорт і цінна річ, яка буде закладена в ломбарді. У разі несвоєчасної виплати взятого в ломбарді кредиту, клієнт втратить лише закладену річ, не більше того, при цьому, це ніяк не відіб’ється на його кредитної історії.

До мінусів кредитування в ломбарді можна віднести високу процентну ставку, недовгий термін кредитування, низьку оцінну вартість застави. Звичайно ж, щоб отримати кредит в ломбарді у позичальника має бути щось цінне, що можна закласти.

МФО

Починаючи з початку десятих років, почали активно розвиватися мікрофінансові організації (МФО), що надають мікрокредити на дуже пільгових умовах для населення. Наприклад, в МФО Містер Кеш можна оформити перший онлайн кредит під 0,01% строком до 30 днів протягом 15 хвилин. Для цього буде потрібно лише наявність паспорта, ідентифікаційного коду, доступ в Інтернет, банківська карта і мобільний телефон.

Кредитування в МФО є вигідною альтернативою банківським кредитам, оскільки дає можливість оформити кредит у режимі онлайн у будь-який час протягом 1 години при мінімальному пакеті документів.

09.09.2021
Назад