Фінансова грамотність:  які книжки читати, щоб вправно керувати грошима?

Фінансова грамотність: які книжки читати, щоб вправно керувати грошима?

«Ви керуєте грошима або вони вами» – цей вислів змушує задуматися про свої відносини з ними. Щоб правильно забезпечити свою фінансову незалежність, кожна людина має свідомо контролювати кошти. На жаль, фінансова грамотність викладається далеко не у всіх навчальних закладах, тож керувати своїм бюджетом вміє не кожен дорослий. Але вихід є – величезна кількість літератури, яка допоможе освоїти цю навичку. Сьогодні ми підготували для вас список із топ 5 книг з фінансової грамотності.

Бодо Шефер «Шлях до фінансової свободи»

У своїй книзі автор розповідає про те, що грошам не властиво падати з неба, лише правильна фінансова та життєва позиції можуть підняти вас на високий рівень. Тут вам відкриються найкращі методи взаємодії із грошима, які допоможуть заробляти більше. Або навіть поповнити ряди мільйонерів.

Роберт Кіосакі, Шерон Лектер «Квадрант грошового потоку»

З цієї книги ви дізнаєтеся про всі секрети фінансових потоків і розподіл світового капіталу. Хочете навчитися спрямовувати гроші у свій гаманець? Скоріше відкривайте цю книгу! Окрім цього, ви дізнаєтеся чим бізнесмен відрізняється від звичайного офісного працівника та чому одні у вічному пошуку роботи, тоді як інші створюють свої бізнеси та примножують капітал.

Джордж Клейсон «Найбагатша людина у Вавилоні»

Цей бестселер надихнув мільйони читачів, розповівши про основні принципи накопичення та заощадження капіталу простою мовою. Джордж Клейсон переконаний, що успіх у фінансових справах – дорога до всіх ваших мрій та бажань. Тому в своїй книзі він пропонує переглянути свої щоденні витрати і зробити значний крок назустріч своїй фінансовій свободі.

Роберт Аллен «Множинні джерела доходу»

З книги Роберта Аллена ви дізнаєтесь 10 безвідмовних способів примножити свій бюджет. Автор упевнений, що навіть одна вдала угода зможе забезпечити вам безбідне життя. Головне – користуватися цими техніками та методами на практиці. Тут ви знайдете корисні поради щодо правильного розподілу свого часу, інформацію про фондові біржі, опціонні спекуляції, інвестування в нерухомість, систему економії та багато іншого.

Т. Х. Екер «Думай як мільйонер»

Бажаєте знати про що думають мільйонери? Тоді ця книга для вас. Автор розкриває тему правильного мислення та фінансових програм закладених на підсвідомості. А також розповідає, про що ж думають найбагатші люди на Землі. З цієї книги ви дізнаєтесь більше про ваші стосунки з грошима та як налаштуватися на досягнення високого рівня доходів.

Якщо хтось зміг досягти фінансових висот – значить, і ви зможете. А ці книги стануть вашими вірними друзями на шляху до кращого життя. Приємного читання!

10.02.2023
Назад