0Що таке пролонгація кредиту і кому потрібна?
Що таке пролонгація кредиту і кому потрібна?

Що таке пролонгація кредиту і кому потрібна?

У кредитних компаній і банків є кілька рішень на випадок, якщо в клієнта виникнуть проблеми з погашенням кредиту. Всі вони трохи відрізняються один від одного. У цьому тексті ви прочитаєте, що ви можете очікувати, коли банк або небанківська організація запропонує вам продовження терміну погашення кредиту, тобто пролонгацію вашого терміну погашення заборгованості.

Всякий раз, коли ви відчуваєте, що у вас можуть виникнути проблеми з погашенням частини кредиту, зверніться в кредитну організацію, де брали позику. Не забудьте зробити це, перш ніж вам дійсно нічим буде платити. Насправді набагато краще чесно розповісти про вашу ситуації, ніж панікувати при появі відповідної проблеми.

Звичайно, це обставини, коли у вас є проблеми з виплатами з серйозних причин, таким як втрата роботи або хвороба. Жодна фінансова установа навряд чи підійде вам на поступки, коли ви прийдете і скажете: «Я хотів би купити новий смартфон, тому тепер я не буду платити декілька щомісячних внесків».

Для кого продовження строку погашення?

Варто використовувати продовження терміну погашення, якщо ви втратили контроль над своїм домашнім бюджетом і потребуєте в перерві від занадто високих внесків. Протилежністю продовження строку погашення є дострокове погашення кредиту.

Термін погашення може бути продовжений з плином часу. Зрозуміло, для цього ви повинні подати кредитору відповідну заяву і обгрунтувати, чому така дія в інтересах клієнта. Пролонгація зробить внески помітно нижче, і, отже, з ними буде набагато легше гасити платежі.

Звичайно, ви повинні взяти до уваги, що сума, що підлягає виплаті, буде трохи більше, тому що відсотки будуть нараховуватися довше. Однак, якщо поточний сімейний бюджет не дуже великий, і продовження терміну погашення кредиту зробить внесок більш низьким, а значить і більш доступним, тоді навіть ці відсотки з плином часу не будуть настільки відчутними.

Крім того, може статися так, що після продовження терміну погашення ситуація в сім’ї покращиться, тому ви зможете платити більше за позикою. Тоді ви можете, не змінюючи графік, погасити регулярні внески протягом встановленого терміну і переплатити зайвий кредит. Переплачуючи позику, ви переплачуєте залишок, і, таким чином, сума, на яку нараховуються відсотки, зменшується, і, отже, зменшуються відсотки.

Термін кредиту

В основному кредитори можуть видавати кредит на певний термін, обумовлений в договорі. Термін кредиту важливий, тому що він значною мірою впливає на витрати, які вам доведеться заплатити за цей кредит. Відсотки нараховуються на залишок кредиту. Чим довше ви гасите запозичену суму, тим вище процентна ставка в результаті. Чим коротше залишок, що підлягає погашенню, тим менше відсотків доведеться платити за ту ж процентну ставку.

Отже, це дуже важливий показник, який визначає, чи є конкретне кредитне рішення дорогим або дешевим. З іншого боку, термін кредиту також важливий тим, що дозволяє залишок боргу розподілити в часі, і, отже, його легше гасити.

Пролонгація кредиту дійсно може бути дуже вигідним рішенням, якщо ретельно і ретельно продумана. Якщо у вас, шановний клієнт Містер Кеш, виникли труднощі з погашенням позики — звертайтеся в нашу кредитну компанію для вирішення даної проблеми. Запропонуємо декілька варіантів, як вийти з цієї ситуації і зберегти кредитну історію незіпсованою.

22.07.2020
Назад

Сума позики

100   грн
15000   грн

Термін позики

5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика Гроші в борг Кредит від компанії MisterCash Швидкий кредит Кредит без процентів Кредитні гроші з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки в Україні Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Студентський кредит від Містер Кеш Кредит з 21 року Миттєвий кредит У вас немає офіційного місця роботи, і вам потрібен кредит? З Містер Кеш все можливо! Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць Мікропозика Кредит готівкою (на карту) Кредит без відмови Позику онлайн на карту Швидкий займ Гроші в борг Мікрокредит Швидкий кредит Кредит без відсотків Кредитні кошти з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки Кредит по паспорту Кредит без поручителів Споживчий кредит Кредит студентам Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць