Що таке пролонгація кредиту і кому потрібна?

Що таке пролонгація кредиту і кому потрібна?

У кредитних компаній і банків є кілька рішень на випадок, якщо в клієнта виникнуть проблеми з погашенням кредиту. Всі вони трохи відрізняються один від одного. У цьому тексті ви прочитаєте, що ви можете очікувати, коли банк або небанківська організація запропонує вам продовження терміну погашення кредиту, тобто пролонгацію вашого терміну погашення заборгованості.

Всякий раз, коли ви відчуваєте, що у вас можуть виникнути проблеми з погашенням частини кредиту, зверніться в кредитну організацію, де брали позику. Не забудьте зробити це, перш ніж вам дійсно нічим буде платити. Насправді набагато краще чесно розповісти про вашу ситуації, ніж панікувати при появі відповідної проблеми.

Звичайно, це обставини, коли у вас є проблеми з виплатами з серйозних причин, таким як втрата роботи або хвороба. Жодна фінансова установа навряд чи підійде вам на поступки, коли ви прийдете і скажете: «Я хотів би купити новий смартфон, тому тепер я не буду платити декілька щомісячних внесків».

Для кого продовження строку погашення?

Варто використовувати продовження терміну погашення, якщо ви втратили контроль над своїм домашнім бюджетом і потребуєте в перерві від занадто високих внесків. Протилежністю продовження строку погашення є дострокове погашення кредиту.

Термін погашення може бути продовжений з плином часу. Зрозуміло, для цього ви повинні подати кредитору відповідну заяву і обгрунтувати, чому така дія в інтересах клієнта. Пролонгація зробить внески помітно нижче, і, отже, з ними буде набагато легше гасити платежі.

Звичайно, ви повинні взяти до уваги, що сума, що підлягає виплаті, буде трохи більше, тому що відсотки будуть нараховуватися довше. Однак, якщо поточний сімейний бюджет не дуже великий, і продовження терміну погашення кредиту зробить внесок більш низьким, а значить і більш доступним, тоді навіть ці відсотки з плином часу не будуть настільки відчутними.

Крім того, може статися так, що після продовження терміну погашення ситуація в сім’ї покращиться, тому ви зможете платити більше за позикою. Тоді ви можете, не змінюючи графік, погасити регулярні внески протягом встановленого терміну і переплатити зайвий кредит. Переплачуючи позику, ви переплачуєте залишок, і, таким чином, сума, на яку нараховуються відсотки, зменшується, і, отже, зменшуються відсотки.

Термін кредиту

В основному кредитори можуть видавати кредит на певний термін, обумовлений в договорі. Термін кредиту важливий, тому що він значною мірою впливає на витрати, які вам доведеться заплатити за цей кредит. Відсотки нараховуються на залишок кредиту. Чим довше ви гасите запозичену суму, тим вище процентна ставка в результаті. Чим коротше залишок, що підлягає погашенню, тим менше відсотків доведеться платити за ту ж процентну ставку.

Отже, це дуже важливий показник, який визначає, чи є конкретне кредитне рішення дорогим або дешевим. З іншого боку, термін кредиту також важливий тим, що дозволяє залишок боргу розподілити в часі, і, отже, його легше гасити.

Пролонгація кредиту дійсно може бути дуже вигідним рішенням, якщо ретельно і ретельно продумана. Якщо у вас, шановний клієнт Містер Кеш, виникли труднощі з погашенням позики — звертайтеся в нашу кредитну компанію для вирішення даної проблеми. Запропонуємо декілька варіантів, як вийти з цієї ситуації і зберегти кредитну історію незіпсованою.

22.07.2020
Назад
Сума позики
100   грн
15000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту УКР ПОЗИКА Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Moneyveo Dinero Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash Credit7 Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту CreditPlus UltraCash Ваша Готивочка KFUA SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць