Що таке пролонгація кредиту і кому потрібна?

Що таке пролонгація кредиту і кому потрібна?

Згідно з офіційною статистикою не менше третини позичальників стикаються з проблемою своєчасного повернення кредитних коштів. Причини можуть бути зовсім різними, але для банку вони не мають ніякого значення. Головне для фінансової організації – своєчасне повернення виданого кредиту. З огляду на реалії життя, фінансисти розробили різні механізми, використовуючи які, позичальник і кредитор можуть «цивілізовано» вирішити питання, пов’язане із затримкою виплат за кредитним договором. Одним з таких механізмів є пролонгація кредиту. Про те, що таке пролонгація кредиту, і наскільки вона вигідна, читайте в цій статті.

Що таке пролонгація

Пролонгація кредиту це продовження дії кредитного договору. Дослівно з латинської термін «пролонгація» перекладається, як «подовження», тобто, продовження чогось: процесу лікування, юридичної угоди, документа – того, що має обмежений термін дії.

Як правило, пролонгація в банківській сфері застосовується ще в період дії кредитного договору, в такому випадку на позичальника не накладаються штрафні санкції і не нараховується пеня. Позичальник повинен своєчасно звернутися до фінансової установи, де він оформляв кредит, і попросити продовжити термін дії кредитного договору, пояснивши причину.

Причини можуть бути зовсім різними, але вагомими: втрата роботи, хвороба, сімейні обставини. Жодна фінансова установа не піде на продовження дії кредитного договору, якщо позичальник вирішив купити собі новий смартфон, і у нього немає грошей, щоб погасити раніше взятий кредит.

Як оформити пролонгацію

Вибираючи ту чи іншу кредитно-фінансова установа для оформлення кредиту, необхідно заздалегідь поцікавитися можливістю оформлення продовження кредитного договору. Наприклад, деякі МФО дозволяють пролонгацію взятого кредиту необмежену кількість разів за умови оплати відсотків, що набігли за кредитом. Важливий момент – пролонгацію необхідно оформляти під час дії кредитного договору. В іншому випадку, буде вважатися, що клієнт прострочив виплату своїх кредитних зобов’язань.

Умови продовження кредитного договору можуть бути різними, але, як правило, пролонгація надається на тих же умовах, що і основний кредитний договір. Пролонгацію кредитного договору позичальник повинен розглядати, як тимчасову, вимушений захід, за допомогою якої можна уникнути штрафних санкцій та нарахування пені, а також погіршення своєї кредитної історії. Ні в якому разі пролонгацію не можна розглядати на постійній основі, тому що, чим довше гаситься кредит, тим дорожче він виходить позичальнику.

В першу чергу важливо гасити тіло кредиту, оскільки саме на нього нараховуються відсотки. Тому, перевагу слід віддавати тим кредитно-фінансовим організаціям, які дозволяють дострокове погашення кредиту, і налічують відсотки на залишок невиплачених коштів. Однією з таких організацій є МФО Містер Кеш, в якому можна оформити перший кредит під 0,01% без довідки про доходи та поручителів, терміном до 30 днів.

31.08.2021
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
7   днів
14   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою або на карту в Україні Найшвидший кредит онлайн без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Кредит за 1 годину онлайн Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Як взяти кредит через інтернет? Кредит студентам Кредит під заставу авто Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Чи можливо отримати кредит онлайн без перевірки кредитної історії Чи можливо отримати кредит онлайн без ІПН на карту? Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Автоматичний онлайн кредит на карту Міні  кредит Промокод від компанії Mister Cash Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць