Що можна зробити, якщо банк відхилив заявку на отримання позики?

Що можна зробити, якщо банк відхилив заявку на отримання позики?

Кредитна відмова — це рішення може бути викликано багатьма факторами. Однак це не безвихідь. Що робити, якщо банк відмовляє вам у видачі позики?

Банк X відхилив заявку? Це не означає, що у вас немає шансів отримати кредит у небанківської фінансової організації. Ви завжди можете думати про інші типі кредиту в іншій фінансовій компанії. Варто уважно подивитися на приводи для відмови.

Відмова в кредиті з будь-якої причини — чи може це зробити банк?

«На жаль, банк не може надати вам кредит», «ми шкодуємо, але перевірка кредитоспроможності показала вашу неплатоспроможність», «у мене негативна відповідь від аналітика» — таким чином, співробітник банку може повідомити вам, що заявка на кредит була відхилена.

Відмова у видачі кредиту — звідки вона?

Ключовими факторами при оцінці кредитної заявки є:

  • стабільність зайнятості і розмір заробітку;
  • історія погашення поточних і старих позик і кредитів;
  • історія співпраці з банком (наприклад, як довго ви активно використовуєте особистий кабінет);
  • повнота і правильність заповнення заявки.

Якщо банк виявить проблему в будь-якій з цих областей — швидше за все буде відмова у позики.

Найбільш популярні підстави для відхилення:

  • проблеми з погашенням заборгованості, які призводять до поганого кредитного рейтинга;
  • відсутність стабільної зайнятості;
  • відсутність кредитоспроможності.

Банк відмовився надати кредит — що робити?

Краще всього почати з визначення причини. Може ви працювали тільки декілька тижнів без трудового договору чи перебуваєте на випробувальному терміні, і банк не приймає цю форму зайнятості при наданні кредитів? Можливо, у вас є якісь неоплачені зобов’язання, наприклад, щодо житлових компаній? Ви повинні це перевірити!

Якщо вже знаєте причину, можете спробувати усунути її і повернутися з такою заявою у той же банк. Це може зажадати погашення старої заборгованості. Немає сенсу занадто швидко подавати заявку на отримання позики в банку, який відхилив вашу заявку, особливо якщо причина відмови не зникла.

Відмова в банку — чи варто йти в інший?

Не всі банки мають однакові критерії надання позик і кредитів. Пам’ятайте — відмова в одному банку не означає автоматичну відмову в інших банках. Відмінності в підходах можуть бути величезними.

Вони виникають не тільки з-за іншої процедури оцінки кредитоспроможності, але і з-за періодичних рекламних акцій. Якщо банк просуває, наприклад, кредитну картку або кредит готівкою, отримати їх може бути трохи легше. Наприклад, в період дії акції не вимагається підтвердження доходу або надання інших документів.

Корисно знати: кредитоспроможність – як її підвищити?

Як правило, банки висувають більш жорсткі вимоги до позичальників. Тому, коли кілька банків відхиляють вашу заявку на кредит, ви можете спробувати співпрацювати з фінансовою компанією Mistercash на вигідних умовах, про які можна дізнатися на сайті компанії. Для нас не проблема відсутність кредитної історії, поодинокі прострочення і наявність позик. Ми надаємо гроші в борг особам які досягли повноліття, пенсіонерам, матусям в декреті і безробітним.

Для виключення відмови по мікрокредитів подавайте тільки правдиву інформацію.

Кредитна заявка відхилена – що далі?

Якщо ви відчули цей неприємний досвід, ви можете:

  • знати причину відмови і спробувати усунути її (вимагає часу і зусиль);
  • перевіряти періодичні акції;
  • скористатися пропозицією кредитних компаній, наприклад Містер Кеш.

Рішенням для отримання додаткових грошей може бути кредит онлайн в Містер Кеш. У нас ви знайдете безліч пропозицій, таких як швидкий займ онлайн, кредит на карту.

На початку подачі заявки на будь-який кредитний продукт вам слід добре ознайомитися з нашими пропозиціями і вибрати відповідний.

29.05.2020
Назад
Сума позики
100   грн
15000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Швидкий кредит Кредит онлайн без відсотків - позика під повний 0 Кредит з 18 років без довідок і поручителів Кредит експрес Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Кредит через інтернет Автоматичний онлайн кредит на карту Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Мікрокредит Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит без перевірки кредитної історії Кредит без ІПН на карту Споживчий кредит Кредит пенсіонерам від Dinero Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Швидкий займ на карту Кредит студентам Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією без відмов та цілодобово Кредит через інтернет Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць