0Цільове кредитування: види кредитів
Цільове кредитування: види кредитів

Цільове кредитування: види кредитів

Типи кредитів

Небанківські кредити є популярними фінансовими продуктами. Протягом декількох років вони користувалися неослабним інтересом: ринок небанківських послуг набирає чинності за рахунок зменшення кількості кредитів, взятих у банків і у приватних осіб.

Є багато видів кредитів. У чому різниця між довгостроковим кредитом у розстрочку і позикою до зарплати? Що ми повинні знати про кредити з забезпеченням, перш ніж прийняти рішення? Ми відповімо на ці питання в статті нижче.

Кредити готівкою

Термін «кредити готівкою» відноситься як до короткострокових, так і довгострокових кредитів. Вони полягають у тому, що кредитор перераховує визначену суму на рахунок позичальника або передає їх у руки у відділенні банку або небанківської кредитної компанії. Договір (повинен мати письмову форму) включає дату погашення кредиту.

Кредит до зарплати

Кредити до зарплати — це швидкі онлайн-кредити, які надаються на термін від 30 до 60 днів. Щоб отримати їх, нам, перш за все, потрібен ідентифікаційний код і паспорт. Ці кредити, на відміну від кредитів у розстрочку, відносяться до заявок на більш маленькі суми з більш короткими періодами погашення.

Процес подачі заявки у Містер Кеш на отримання позики онлайн простий, а формальності зведені до мінімуму. Ми виносимо рішення практично відразу, і гроші будуть на вашому рахунку вже через 15 хвилин.

Довгострокові кредити

Довгострокові позики (кредиту) адресовані людям, яким потрібна велика сума грошей і які не хочуть погашати позику в швидкі терміни. У разі довгострокових позик погашення відбувається щомісяця. Зазвичай внески є фіксованими і зазначаються в кредитному договорі, але варто знати, що деякі кредитори також пропонують погашення у вигляді відбувають платежів. Мінімальний термін, на який ми можемо займати гроші, зазвичай становить 3 місяці, максимальний — 36 місяців.

Кредити для тих, хто в боргах

Компанії, і Містер Кеш, у тому числі, що пропонують кредити цієї групі клієнтів, гарантують, що вони надають позики навіть людям з негативною кредитною історією.

Консолідація кредитів

Консолідаційні кредити дозволяють конвертувати всі непогашені зобов’язання, тобто взяті кредити, в один довгостроковий кредит з більш вигідною процентною ставкою. Це хороше рішення, якщо замість кількох внесків позичальник віддає перевагу оплачувати один внесок протягом певного періоду.

Позики у приватних осіб

Кредити від приватних осіб є альтернативою небанківським кредитами. Використовуючи платформи, призначені для цієї мети, ми можемо знайти людей, які нам позичать необхідну суму на певний термін. Встановлюються умови кредитування з кредитором у нотаріуса.

Цікаво, що той, хто надає кредит, не зобов’язаний займатися підприємницькою діяльністю, це може бути будь-яка фізична особа. Однак не забувайте бути гранично уважними і ретельно аналізуйте умови фінансової підтримки, яка надається фізичною особою.

Цільовий кредит — для чого він?

Зазвичай, коли клієнт приходить у банк, він вже знає, на що буде розподіляти кошти, отримані від цієї установи. Так що ж таке цільовий кредит? Цей термін застосовується до кредитів, для яких банкам потрібна конкретна ціль, на яку будуть витрачені гроші. Це можуть бути різні види кредитів, в тому числі авто, іпотека або розстрочка. Вони надаються на багато товарів або послуг, а також на купівлю квартири.

Можна також сказати, що цільовий кредит — це банківський кредит, призначений для певної мети. Це фактор, який чітко відрізняє цільові кредити від інших кредитних зобов’язань.

Як правило, цільовий кредит повинен мати чітко визначену мету витрачання придбаних засобів, а кредит готівкою від небанківської організації Містер Кеш може бути виданий на будь-які цілі, про які вам не потрібно повідомляти нас.

Іпотека, тобто довгостроковий кредит, забезпечений іпотекою на житлову нерухомість для банку, є цільовим кредитом. Запис в заставу нерухомості, дійсна до повного погашення кредиту, є позичкою, яка дозволяє фінансувати купівлю нерухомості. Під цей вид кредитування також потрапляє і покупка ділянки під забудову.

Небанківські кредити є привабливою альтернативою і можливістю отримати додаткові кошти без зайвих питань і формальностей. Перш ніж вирішити взяти кредит, уважно ознайомтеся з пропозиціями, наявними на ринку, і виберіть тип кредиту, який найкращим чином відповідає очікуванням і потребам.

22.07.2020
Назад

Сума позики

100   грн
15000   грн

Термін позики

5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика Гроші в борг Кредит від компанії MisterCash Швидкий кредит Кредит без процентів Кредитні гроші з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки в Україні Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Студентський кредит від Містер Кеш Кредит з 21 року Миттєвий кредит У вас немає офіційного місця роботи, і вам потрібен кредит? З Містер Кеш все можливо! Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць Мікропозика Кредит готівкою (на карту) Кредит без відмови Позику онлайн на карту Швидкий займ Гроші в борг Мікрокредит Швидкий кредит Кредит без відсотків Кредитні кошти з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки Кредит по паспорту Кредит без поручителів Споживчий кредит Кредит студентам Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць