Цільове кредитування: види кредитів

Цільове кредитування: види кредитів

Типи кредитів

Небанківські кредити є популярними фінансовими продуктами. Протягом декількох років вони користувалися неослабним інтересом: ринок небанківських послуг набирає чинності за рахунок зменшення кількості кредитів, взятих у банків і у приватних осіб.

Є багато видів кредитів. У чому різниця між довгостроковим кредитом у розстрочку і позикою до зарплати? Що ми повинні знати про кредити з забезпеченням, перш ніж прийняти рішення? Ми відповімо на ці питання в статті нижче.

Кредити готівкою

Термін «кредити готівкою» відноситься як до короткострокових, так і довгострокових кредитів. Вони полягають у тому, що кредитор перераховує визначену суму на рахунок позичальника або передає їх у руки у відділенні банку або небанківської кредитної компанії. Договір (повинен мати письмову форму) включає дату погашення кредиту.

Кредит до зарплати

Кредити до зарплати — це швидкі онлайн-кредити, які надаються на термін від 30 до 60 днів. Щоб отримати їх, нам, перш за все, потрібен ідентифікаційний код і паспорт. Ці кредити, на відміну від кредитів у розстрочку, відносяться до заявок на більш маленькі суми з більш короткими періодами погашення.

Процес подачі заявки у Містер Кеш на отримання позики онлайн простий, а формальності зведені до мінімуму. Ми виносимо рішення практично відразу, і гроші будуть на вашому рахунку вже через 15 хвилин.

Довгострокові кредити

Довгострокові позики (кредиту) адресовані людям, яким потрібна велика сума грошей і які не хочуть погашати позику в швидкі терміни. У разі довгострокових позик погашення відбувається щомісяця. Зазвичай внески є фіксованими і зазначаються в кредитному договорі, але варто знати, що деякі кредитори також пропонують погашення у вигляді відбувають платежів. Мінімальний термін, на який ми можемо займати гроші, зазвичай становить 3 місяці, максимальний — 36 місяців.

Кредити для тих, хто в боргах

Компанії, і Містер Кеш, у тому числі, що пропонують кредити цієї групі клієнтів, гарантують, що вони надають позики навіть людям з негативною кредитною історією.

Консолідація кредитів

Консолідаційні кредити дозволяють конвертувати всі непогашені зобов’язання, тобто взяті кредити, в один довгостроковий кредит з більш вигідною процентною ставкою. Це хороше рішення, якщо замість кількох внесків позичальник віддає перевагу оплачувати один внесок протягом певного періоду.

Позики у приватних осіб

Кредити від приватних осіб є альтернативою небанківським кредитами. Використовуючи платформи, призначені для цієї мети, ми можемо знайти людей, які нам позичать необхідну суму на певний термін. Встановлюються умови кредитування з кредитором у нотаріуса.

Цікаво, що той, хто надає кредит, не зобов’язаний займатися підприємницькою діяльністю, це може бути будь-яка фізична особа. Однак не забувайте бути гранично уважними і ретельно аналізуйте умови фінансової підтримки, яка надається фізичною особою.

Цільовий кредит — для чого він?

Зазвичай, коли клієнт приходить у банк, він вже знає, на що буде розподіляти кошти, отримані від цієї установи. Так що ж таке цільовий кредит? Цей термін застосовується до кредитів, для яких банкам потрібна конкретна ціль, на яку будуть витрачені гроші. Це можуть бути різні види кредитів, в тому числі авто, іпотека або розстрочка. Вони надаються на багато товарів або послуг, а також на купівлю квартири.

Можна також сказати, що цільовий кредит — це банківський кредит, призначений для певної мети. Це фактор, який чітко відрізняє цільові кредити від інших кредитних зобов’язань.

Як правило, цільовий кредит повинен мати чітко визначену мету витрачання придбаних засобів, а кредит готівкою від небанківської організації Містер Кеш може бути виданий на будь-які цілі, про які вам не потрібно повідомляти нас.

Іпотека, тобто довгостроковий кредит, забезпечений іпотекою на житлову нерухомість для банку, є цільовим кредитом. Запис в заставу нерухомості, дійсна до повного погашення кредиту, є позичкою, яка дозволяє фінансувати купівлю нерухомості. Під цей вид кредитування також потрапляє і покупка ділянки під забудову.

Небанківські кредити є привабливою альтернативою і можливістю отримати додаткові кошти без зайвих питань і формальностей. Перш ніж вирішити взяти кредит, уважно ознайомтеся з пропозиціями, наявними на ринку, і виберіть тип кредиту, який найкращим чином відповідає очікуванням і потребам.

22.07.2020
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту УКР ПОЗИКА Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Moneyveo Dinero Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash Credit7 Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту CreditPlus UltraCash Ваша Готивочка KFUA SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць