Кредит з 18 років без довідок і поручителів

Паспорт громадянина України видається в 16-річному віці, однак, «офіційним мірилом» дорослого життя є вік в 18 років. Саме після досягнення цього віку молода людина може укладати договори з фінансовими організаціями. Кредит з 18 років без довідок і поручителів в Україні можна отримати в мікрофінансової організації (МФО).

У 18-річному віці багато юнаків і дівчат закінчують середню школу і надходять або в ВНЗ, або йдуть на виробництво. На момент настання 18-річчя молоді люди ще не мають за плечима ні досвіду, ні професії, ні грошових заощаджень. Вони все ще продовжують перебувати на утриманні у своїх батьків. З цієї причини, отримати позику з 18 років в банку не вийде.

Кредит від 18 років банк не видасть по тій простій причині, що даний позика не буде забезпечений і підтверджений доходами позичальника. Але, кредит онлайн з 18 років без відмови можна оформити в мікрофінансової організації (МФО).

Як отримати кредит онлайн з 18 років

Практично всі МФО видають позики своїм клієнтам, починаючи з 18-річного віку. Для оформлення кредиту необхідно зайти на сайт компанії, зареєструватися, вказавши адресу своєї електронної пошти, заповнити заявку на отримання позик, в якій вказати свої паспортні дані, ІПН, № банківської карти, № мобільного телефону. Така заявка буде оперативно розглянута і по ній буде прийнято рішення протягом декількох хвилин. У разі прийняття позитивного рішення (більше 90% заявок схвалюються), позичальникові необхідно буде підписати електронний договір, після чого гроші надійдуть на його карту.

Приймаючи рішення про взяття кредиту, молода людина повинна розуміти всі ризики такого рішення. Оформляти кредит можна лише в тому випадку, якщо є гарантія його повернення з урахуванням процентної ставки. При першому кредитуванні МФО дають пільгову відсоткову ставку 0,01%, що фактично звільняє позичальника від сплати відсотків. Однак, при наступних кредитування, відсоткова ставка буде дуже великий – 1,5-3% в день. Тому, користуватися таким кредитом треба швидко, не допускати прострочень і затримок виплат.

Де взяти позику з 18 років

Оформити кредит, починаючи з 18 років, можна в багатьох МФО, в тому числі в МістерКеш. Важливою умовою для отримання позики є наявність паспорта та ідентифікаційного коду.

Отримати гроші в МістерКеш можна молодим людям, які не мають ще кредитної історії. У МФО не буде потрібно надавати документи про суму зарплати і джерелі про доходи. Отримати у роботодавця такий документ дуже складно, якщо немає офіційного оформлення на роботу. А наявності стипендії в університеті буде недостатньо для отримання кредиту в банку. Проте важливо пам’ятати, що перед виданням кредиту кредитна компанія обов’язково перевіряє чи користувач може повернути гроші. Лише після проходження всіх перевірок клієнт може отримати схвалення по кредиту.