Кредит з 18 років без довідок і поручителів

Паспорт громадянина України видається в 16-річному віці, однак, «офіційним мірилом» дорослого життя є вік в 18 років. Саме після досягнення цього віку молода людина може укладати договори з фінансовими організаціями. Кредит з 18 років без довідок і поручителів в Україні можна отримати в мікрофінансової організації (МФО).

У 18-річному віці багато юнаків і дівчат закінчують середню школу і надходять або в ВНЗ, або йдуть на виробництво. На момент настання 18-річчя молоді люди ще не мають за плечима ні досвіду, ні професії, ні грошових заощаджень. Вони все ще продовжують перебувати на утриманні у своїх батьків. З цієї причини, отримати позику з 18 років в банку не вийде.

Кредит від 18 років банк не видасть по тій простій причині, що даний позика не буде забезпечений і підтверджений доходами позичальника. Але, кредит онлайн з 18 років без відмови можна оформити в мікрофінансової організації (МФО).

Як отримати кредит онлайн з 18 років

Практично всі МФО видають мікропозики своїм клієнтам, починаючи з 18-річного віку. Для оформлення мікрокредиту необхідно зайти на сайт компанії, зареєструватися, вказавши адресу своєї електронної пошти, заповнити заявку на отримання мікропозик, в якій вказати свої паспортні дані, ІПН, № банківської карти, № мобільного телефону. Така заявка буде оперативно розглянута і по ній буде прийнято рішення протягом декількох хвилин. У разі прийняття позитивного рішення (більше 90% заявок схвалюються), позичальникові необхідно буде підписати електронний договір, після чого гроші надійдуть на його карту.

Приймаючи рішення про взяття мікрокредиту, молода людина повинна розуміти всі ризики такого рішення. Оформляти мікрозаем можна лише в тому випадку, якщо є гарантія його повернення з урахуванням процентної ставки. При першому кредитуванні МФО дають пільгову відсоткову ставку 0,01%, що фактично звільняє позичальника від сплати відсотків. Однак, при наступних кредитування, відсоткова ставка буде дуже великий – 1,5-3% в день. Тому, користуватися таким мікрокредитом треба швидко, не допускати прострочень і затримок виплат.

Де взяти позику з 18 років

Оформити мікрокредит, починаючи з 18 років, можна в багатьох МФО. Наприклад, в МістерКеш діє спеціальна програму кредитування для молодих людей, яка дає можливість втілити юні мрії і зробити те, що обмежується тільки грошима. Єдиною умовою для отримання позики є наявність паспорта та ідентифікаційного коду.

Отримати гроші в МістерКеш можна молодим людям, які не мають ще кредитної історії. У МФО не буде потрібно надавати документи про суму зарплати і джерелі про доходи. Отримати у роботодавця такий документ дуже складно, якщо немає офіційного оформлення на роботу. А наявності стипендії в університеті буде недостатньо для отримання кредиту в банку.

 

Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту УКР ПОЗИКА Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Moneyveo Dinero Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash Credit7 Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту CreditPlus UltraCash Ваша Готивочка KFUA SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць