Кредит з діючими простроченням Україна

В останні роки послуги мікрофінансових організацій стали неймовірно популярними серед населення України. Причина проста – фінансовий добробут більшості людей не стало краще. В умовах інфляції, на яку нашарувалася пандемія коронавируса, багато верстви населення позбулися стабільного доходу. Для вирішення своїх поточних фінансових проблем середньостатистичні громадяни все частіше і частіше вдаються до послуг мікрофінансових організацій (МФО).

МФО спеціалізуються на видачі короткострокових мікропозик за дуже ліберальними умовами. Перехопитися невеликою сумою грошей можуть студенти, пенсіонери, особи без постійного місця роботи. Все, що потрібно для отримання мікропозик – паспорт, ІПН, № банківської карти, № мобільного телефону. Більшість МФО кредитують осіб віком від 18 до 65 років. Але, в деяких організаціях можна отримати мікропозик особам і більш старшого віку.

Основний недолік – це дуже висока процентна ставка по взятому кредиту. Щоб не «лякати» клієнтів, адміністрація закладу вказує процентну денну ставку, яка, зазвичай лежить в межах 1-2%. Ніби й небагато. Однак, якщо перевести ці цифри в стандартну банківську річну ставку, то отримаємо цифру в 350-700%!!! Для порівняння, банк видає кредити приблизно під 20% річних. Але, що робити – таким чином, МФО страхуються від високих ризиків, адже приблизно кожен п’ятий виданий мікрокредит виявляється проблемним.

Кредит з простроченням по мікропозиці

Найнеприємніше, що може трапитися з узятим мікрокредитом, це неможливість погасити його у встановлені терміни. Більшість мікропозик видаються на термін до 1 місяця. Багато МФО йдуть на невелику хитрість, видаючи першу позику під символічний відсоток – 0,01%. Тобто, повертаючи перший мікрокредит вчасно, позичальник практично нічого не переплачує. Але, вже подальші позики обкладаються досить високою кредитною ставкою – 1-2% щодня. Наприклад, якщо людина взяла в мікрокредит 10 000 грн, щодня за таким мікропозик йому будуть нараховуватися відсотки в розмірі 100-200 грн. У підсумку, за користування таким кредитом протягом місяця, в кінці терміну позичальникові треба буде виплатити організації порядку 13-16 тис. Грн.

Іноді, з різних причин позичальник не має можливості розплатитися по взятому мікрокредитів вчасно, так виникає кредит з простроченням. Позика з простроченням – це будні МФО. Щоб якось вирішити нагальну проблему, від якої не втекти, вони дають можливість пролонгації договору з умовою, що на момент продовження мікропозик позичальник погасить всі відсотки, що набігли за мікрокредитів. Тобто, якщо людина взяла 10000 грн на 1 місяць, і не може погасити їх в строк, він може продовжити дію кредитного договору на певний строк, який зазначений в Правилах конкретної організації, але для цього він повинен виплатити відсотки (3-6 тисяч).

Як взяти кредит з поточними простроченням

Кредит з активними простроченням можна оформити у багатьох МФО. Як правило, вони можуть видати кредит онлайн з невеликим простроченням, за умови, що у клієнта немає заборгованості в їх організації. Однак, такому клієнтові буде оформлений мікрозаем з певними обмеженнями. По-перше, навряд чи вийде взяти суму понад 5000 грн. По-друге, процентна ставка за таким мікропозик буде не менше 1%, навіть в тому випадку, якщо позичальник вперше оформляє мікрокредит в даній організації.

Як погасити позику

Поточна заборгованість за Договором вказується в особистому кабінеті клієнта на сайті МФО. Погасити її можна декількома способами: в особистому кабінеті, через касу банку, банківським переказом, через термінали самообслуговування. Щоб не переплачувати за взяті в борг гроші, не отримувати штрафи і пеню, необхідно погашати заборгованість згідно з раніше встановленого графіка. Тому, перш, ніж брати мікропозик в МФО, необхідно уважно ознайомитися з умовами його надання, розрахувати графік погашення, і оцінити свої фінансові можливості, щоб не виходити за встановлені тимчасові обмеження щодо погашення взятих грошей.

МФО з простроченням

В Україні багато мікрофінансові організації видають кредити з простроченням, причому, відсоток видачі за такими кредитами дуже високий – 80-90%. Однак, позичальник повинен розуміти всі наслідки, які можуть спричинити за собою прострочені мікрокредити. У разі виникнення заборгованості, клієнтові забезпечені щоденні дзвінки малоприємного характеру від колекторів. Все може закінчитися судовим розглядом, і винесенням судового рішення не на користь позичальника.

Список популярних МФО, в яких можна оформити мікрокредит з простроченням:

Bistrozaim – позика до 15000 грн особам 18-75 років, під 0,01% в день при першому оформленні кредиту, заявка розглядається протягом 10 хвилин.

  1. Easy Cash – 15000; 18-65; 0,01%; 10 хвилин.
  2. Pan Credit – 10000; 18-65; 0,01%; 5 хв.
  3. Miloan – 15000; 18-65; 0,01%; 15 хвилин.
  4. Credit7 – 10000; 18-65; 0,01%; 7 хв.
  5. Cashberry – 15000; 18-70; 0,01%; 15 хвилин.
  6. Є-Гроші – 20000; 18-65; 0,01%; 10 хвилин.
  7. Alex Credit – 12000; 18-65; 0,01%; 10 хвилин.
  8. Moneyveo – 30000; 18-90; 0,01%; 5 хв.
  9. Mycredit – 15000; 18-70; 0,01%; 20 хв.
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту Ukrpozyka Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Moneyveo Dinero Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash UltraCash Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту CreditPlus Ваша Готивочка KFUA SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць