Кредит з 19 років

Одна з переваг мікрокредитування полягає в тому, що позику можна оформити в максимально стислі терміни, при мінімально необхідному пакеті документів, без поручителів. У МФО дадуть кредит з 19 років на карту без поручителів, за умови, що у позичальника є паспорт громадянина України, банківська карта і мобільний телефон. Важливо знати, що в українських МФО верифікація клієнтів відбувається за допомогою отримання персональних даних через систему BANK ID.

Оформляючи позику, громадянин повинен бути впевнений у своєчасному погашенні зі свого боку, в іншому випадку, організація, яка видала гроші, буде нараховувати відсотки, що збільшить суму, яку потібно повернути. З огляду на різні складні обставини, які можуть виникнути у позичальника, багато МФО дозволяють продовжувати кредитний договір за умови повної оплати відсотків, що набігли за позикою. Умови пролонгації можуть бути різними. Деякі організації дозволяють пролонгувати кредитний договір необмежену кількість разів. Інші, тільки певну кількість. Про подібні нюанси потрібно знати, щоб не потрапити в халепу.

Кредит з 19 років видають, наприклад, в CreditKasa (Ліцензія НБУ, Свідоцтво ІК №116). Тут можна отримати кредити до 20 тис. гривень під 0,01% в день, на період 1-30 днів особам віком 18-60 років, при наявності паспорта та ІПН. Термін розгляду заяви складає 15 хвилин. Гроші можна отримати на картку або готівкою. Перший кредит оформляється на суму до 20 тис. Повторні кредити до 20000 грн можна отримати під 2% в день. Заяви розглядаються цілодобово. Компанія стверджує, що немає додаткових прихованих комісій, платежів, страховок і перших внесків. Є можливість пролонгації на період, що дорівнює терміну кредитування, за умови погашення відсотків, що набігли. Погашати можна оплатою на розрахунковий рахунок, через акаунт на сайті компанії, за допомогою інтернет-банкінгу, через термінали самообслуговування, термінали Приватбанка. Періодично КредитКаса проводить маркетингові акції для своїх позичальників та розігрує цінні призи. Наприклад, навесні 2021 року розігрувалися дві тижневі путівки на відпочинок в Єгипті.