0Кредит з поганою кредитною історією — MisterCash

Кредит з поганою кредитною історією

Позичальникам з поганою кредитною історією допоможе МістерКеш

Не з чуток, що таке погана кредитна історія, відомо дуже багатьом, хто хоча б раз брав кредит, будь то споживча позика на покупку смартфона або іпотека на квартиру в новобудові. При оформленні кредитного договору ви можете пропустити якийсь важливий пункт по виплатах, і ось – ви вже порушили графік і умови платежів, а, отже, автоматично створили собі погану кредитну історію. Неблагонадійні платники за позиками, які свідомо або вимушено не платять за боргами, накопичують у своїй поганій кредитній історії відомості, які обов’язково стануть вагомою перешкодою до отримання нових позик. Є й інша сторона проблеми – нульова кредитна історія. Якщо потенційний позичальник раніше не звертався за кредитом, то у майбутніх кредитодавців є сумніви в благонадійності такого клієнта. Але, тим не менш, кредит з поганою кредитною історією без відмови можливий.

Банківські кредити з простроченням і поганою кредитною історією – можливо це?

Взяти терміновий кредит з поганою кредитною історією позичальника при зверненні в банк – завдання, яке в 90 випадках з 100 з самого початку приречене на фіаско. Погана кредитна історія – це «зіпсована» фінансова репутація потенційного позичальника, і автоматизована програма ретельного банківського скорингу (перевірки) обов’язково зробить запити в основні кредитні бюро, знайде ваші порушення за попередніми позиками і відразу ж відхилить вашу кандидатуру на отримання позики.

Звичайно ж, існує крихітна вірогідність отримати позику за наявності проблемної кредитної історії. Наприклад, якщо ви невдало кредитувалися до 2009 року (до цього року дані по кредитах на законодавчому рівні в Україні не потрапляли в бази кредитних бюро). Або ж ви зможете переконати новий банк, що, незважаючи на старі борги (нехай і з часом погашені), в даний час ви можете претендувати на кредит терміново з поганою кредитною історією в Україні, тому що потенційно готові нести фінансову відповідальність (стабільний офіційний дохід, впливові поручителі, цінне майно в заставу). Але, частіше за все, складності в кредитній історії тягнуть за собою відмову в позиці і втрату дорогоцінного часу, якщо гроші в борг потрібні були терміново.

Гроші в борг можна отримати і в ломбарді: вже де-де, а в ломбарді точно ваша кредитна історія нікого не цікавить. Але чи готові виконати основну умову ломбарду – надати цінності в заставу для отримання грошей?

Найбільша вірогідність взяти кредит онлайн з поганою кредитною історією або з нульовою кредитною історією – це звернення до мікрофінансової організації. МістерКеш готовий працювати з будь-якими позичальниками: достатньо надати лише достовірні дані паспорта та індивідуальний податковий номер, а також дати номер карти будь-якого банку для перерахування позики протягом декількох хвилин після схвалення заявки на кредитування і підписання вами договору.

Переваги швидкого кредиту з поганою кредитною історією не виходячи з дому в Містер Кеш

Подача заявки на отримання кредиту не виходячи з дому, повністю онлайн

По-перше, сам процес отримання дистанційного кредиту, не виходячи з дому, займає мало часу. Найбільшою перевагою є економія часу, яку ми витратимо на поїздку в офіс. Гроші також швидко переводяться на рахунок — в Містер Кеш. Кошти переводяться відразу після позитивного розгляду заявки. Реєстрація проста і вимагає тільки базової інформації.

Кредит з поганою кредитною репутацією без довідок на зрозумілих умовах

У Містер Кеш вам не потрібно подавати звіти про прибуток і довідки з місця роботи. Вся необхідна для клієнта інформація чітко представлена ​​на веб-сайті, включаючи прозорі дані про витрати, які клієнт понесе при прийнятті зобов’язань.

Доступ до профілю інтернет-клієнта

У кожного клієнта Містер Кеш є індивідуальний онлайн-профіль клієнта, в який він може увійти в будь-який час і з будь-якого місця. Це відмінний помічник у відстеженні зобов’язань і термінів погашення. Це також зручність вибору суми кредиту і прийняття подальших зобов’язань — звичайно ж, 100% онлайн, не виходячи з дому.

СМС-повідомлення про майбутнє погашення кредиту

Вам не обов’язково перевіряти профіль клієнта — Містер Кеш нагадає вам про дату виплати по SMS або електронною поштою.

Перший кредит безкоштовно

Перший кредит для нового клієнта в Містер Кеш може бути виданий під 0% — це означає, що ви повертаєте стільки, скільки взяли в борг. Підходить на раптові і термінові витрати, його можна взяти повністю онлайн.

Як взяти кредит, не виходячи з дому в Містер Кеш якщо у вас погана кредитна історія

Щоб отримати онлайн-кредит в нашій компанії, вам знадобиться доступ в Інтернет і посвідчення особи (паспорт громадянина України). Після входу на сайт вибираєте суму кредиту, авторизуєтесь або створюєте обліковий запис і переходите до форми заявки, в яку треба ввести свої дані. Потім ми розглядаємо заявку і приймаємо рішення. Дізнатися рішення можна вже через кілька хвилин. При позитивному результаті гроші будуть зараховані на рахунок в найкоротші терміни.

Містер Кеш йде на зустріч кожному клієнту. І навіть якщо ви маєте погану кредитну історію — ми не відмовимо у фінансовій допомозі. Звертайтеся — співпраця з нами прозора і надійна.

Сума позики

100   грн
15000   грн

Термін позики

5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика Гроші в борг Кредит від компанії MisterCash Швидкий кредит Кредит без процентів Кредитні гроші з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки в Україні Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Студентський кредит від Містер Кеш Кредит з 21 року Миттєвий кредит У вас немає офіційного місця роботи, і вам потрібен кредит? З Містер Кеш все можливо! Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць Мікропозика Кредит готівкою (на карту) Кредит без відмови Позику онлайн на карту Швидкий займ Гроші в борг Мікрокредит Швидкий кредит Кредит без відсотків Кредитні кошти з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки Кредит по паспорту Кредит без поручителів Споживчий кредит Кредит студентам Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць