Онлайн кредит з поганою кредитною історією

Гроші в сучасному світі відіграють роль універсального платіжного засобу. Як відомо, багато грошей не буває. Складна економічна ситуація в світі призвела до того, що фінансова стабільність багатьох людей погіршилася. З цієї причини, все більше і більше середньостатистичних громадян стали звертатися в фінансові організації за кредитами.

Коли позичальник подає заявку на кредит, насамперед фінансова організація перевіряє його кредитну історію, яка знаходиться в спеціальному банку кредитних історій. Існує кілька різних банків, які збирають кредитні історії про позичальників. У кредитну історію заноситься детальна інформація про позичальника, про взяті їм кредитах, фактичне графіку погашення, і багато іншої супутньої інформації. Дані ці передаються фінансовою організацією, яка видавала кредит позичальнику.

У тому випадку, якщо кредитна історія (КІ) клієнта погана, дуже велика ймовірність того, що в кредиті йому буде відмовлено. При цьому, банк буде враховувати наскільки грубими і систематичними були порушення позичальника при взятті попередніх кредитів. Якщо ці порушення були разовими, не носили систематичного характеру, клієнт допускав невеликі прострочення на незначні суми, банк може видати кредит на особливих умовах. Якщо ж позичальник багаторазово допускав прострочення по погашенню кредиту або ж у нього їсти не закриті проблемні позики, такому клієнтові банк у видачі грошей, швидше за все, відмовить.

Як взяти кредит з поганою кредитною історією

Кредит онлайн на карту з поганою кредитною історією можна оформити в мікрофінансових організаціях (МФО), які захопили лідерство на ринку короткострокового мікрофінансування населення. У МФО є висока ймовірність отримати кредит з поганою історією. Головна умова при взятті мікрокредиту в МФО – відсутність заборгованостей в тій МФО, де оформляється мікропозик.

Для того, щоб взяти позику з поганою кредитною історією, необхідно зайти на сайт МФО, пройти стандартну реєстрацію, вказавши адресу своєї електронної пошти, заповнити заявку, в якій вказати свої паспортні дані, ІПН, № банківської карти, № мобільного телефону. Головна умова – наявність паспорта + вік позичальника не повинен перевищувати суму, вказану на сайті МФО. Зазвичай МФО кредитують позичальників віком 18-65 років, але, в деяких організаціях мікрокредит можуть отримати і більш старші особи.

Кредит з поганою історією в МістерКеш

Наприклад, оформити мікрокредит з поганою історією можна в МФО МістерКеш. На сайті організації є онлайн кредитний калькулятор, за допомогою якого клієнт може відразу ж розрахувати суму, яку йому треба буде виплатити по взятому кредиту. МістерКеш видає позики на суму від 100 до 15 тисяч грн на термін від 5 до 30 днів. На перший кредит організація дає символічний відсоток 0,01%. Таким чином, оформляючи перший мікрозаем в МістерКеш, позичальник фактично повертає тільки гроші, які він брав у борг. Взявши 5000 Грн на термін 10 днів, під 0,01%, позичальникові треба буде повернути всього 5005 грн. Тобто, 5 грн відсотків.

Клієнт повинен подати заявку, в якій вказати розмір кредиту і його термін. Заявку можна подати в будь-який час доби, вона буде розглянута протягом 15 хвилин, і позичальник отримає повідомлення про прийняте рішення. Якщо воно виявиться позитивним, позичальник повинен буде підписати кредитний договір, після чого потрібна сума буде зарахована на його банківську картку.

Після того, як позичальник подав заявку на отримання мікрокредиту, спеціальна програма знайде кредитну історію позичальника в банку, і проведе її побіжний аналіз. Алгоритм програми МФО налаштований досить ліберально, і часто клієнти з поганою кредитною історією, отримують мікропозик.

Погашення кредиту

Видаючи мікропозики свідомо проблемних клієнтам, МФО страхують себе високою процентною ставкою за виданими їм кредитами. Розрахунок дуже простий. За користування мікрокредитом протягом 1 місяця, клієнт повинен виплатити близько 50% від взятої суми. Таким чином, два порядних позичальника повністю анулюють ризики по невиплаті одного проблемного кредиту. Статистика показує, що в МФО приблизно кожен п’ятий кредит виявляється проблемним. Тобто, знаючи такі цифри, МФО розрахували безпечний відсоток, під який можна видавати мікрокредити, і він склав 1,5-3% в день. Такий відсоток дозволяє МФО йти на високі ризики, і видавати мікрокредити на дуже ліберальних умовах, не вимагаючи від своїх клієнтів хорошої кредитної історії.

Клієнт повинен розуміти, чим швидше він погасить узятий мікрокредит, тим менше грошей він переплатить. МФО не хочуть зайвий раз конфліктувати з проблемними позичальниками, і надають можливість пролонгації кредиту за умови погашення відсотків по ньому. З одного боку, це вигідно позичальникові, який розтягує у часі виплату кредиту. З іншого боку, це вигідно МФО, який отримує додатковий прибуток за рахунок збільшення терміну кредитування.

Таким чином, можна зробити висновок, що мікрофінансові організації є досить зручним, іноді, єдиним джерелом кредитування проблемних позичальників.

Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит студентам Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Взять кредит с большими просрочками по микрозаймам Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Автоматичний онлайн кредит на карту Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць