Кредит онлайн за паспортом

Кредит за паспортом у Містер Кеш — надійно, швидко і прозоро

Ви можете подати заявку на швидкий кредит з будь-якого пристрою з доступом в Інтернет. Процес подачі заявки повністю онлайн і доступний цілодобово, що дозволяє отримувати гроші в будь-який час дня сім днів на тиждень.

Необхідними даними для одержання кредиту є посвідчення особи (паспорт громадянина України), номер телефону, власний банківський рахунок, вік від 18 до 74 років.

Мінімум формальностей

Ми цінуємо ваш час, тому скорочуємо до мінімуму формальності. Попри це, ми уважно розглядаємо вашу заявку на кредит та намагаємось швидко дати відповідь. Важливо: перед видачею кредиту ми перевіряємо платоспроможність клієнтів. Верифікацію ж у системі клієнти проходять абсолютно прозоро та безпечно шляхом отримання їх персональних дінових через систему BANK ID від НБУ.

Гарантуємо безпеку

Дані, які ви нам надаєте, ми зберігаємо і обробляємо у відповідності з законом і з дуже суворими правилами безпеки. Ви можете бути впевнені, що ваші дані надійно захищені і не попадуть в чужі руки.

Мінімум документів та вимог

Щоб скористатися нашою пропозицією, все, що вам потрібно, це: посвідчення особи (паспорт України і вік 18 років), банківський рахунок, номер телефону та доступ в Інтернет. Ми не вимагаємо пачку документів і не заповнюємо непотрібні форми. Це дійсно легко.

Як використовувати наш швидкий інтернет-кредит за паспортом?

Легко і швидко, як ніколи раніше — це позика на карту за паспортом у Містер Кеш. Все, що вам потрібно, це доступ в Інтернет. Ви можете подати заявку на швидкий кредит з будь-якого пристрою маючи тільки паспорт України.

Виберіть суму — заповніть форму

Використовуйте інтуїтивно зрозумілі повзунки, щоб вказати суму кредиту і час, коли ви хочете повернути його. Вам не потрібно нікому пояснювати, «навіщо і для чого вам потрібні гроші.

Заповніть одну просту реєстраційну форму, на підставі якої ми приймемо кредитне рішення. Ми повідомимо вас про кредит негайно повідомленням на телефон або на вашу електронну пошту.

Швидке рішення на підставі паспорта громадянина України — швидкі гроші на карту

Після заповнення заявки все, що вам потрібно зробити, це перевірити свій банківський рахунок — ми надішлемо переказ відразу після прийняття рішення про видачу кредиту. Погашення позики також просто і зручно, як і його отримання. Швидкий кредит можна погасити в будь-який час за вашим вибором до закінчення терміну погашення. Якщо у вас є сумніви або труднощі з погашенням будь ласка, зв’яжіться з нашим відділом обслуговування клієнтів, який допоможе вам вибрати найкращий варіант для погашення або рефінансування кредиту.

Можливості для комфортного погашення кредиту

Якщо у вас виникли тимчасові проблеми з своєчасним погашенням позики до зарплати, ви можете скористатися можливістю пролонгації терміну користування кредитом або реструктуризацією (передбачає поділ боргу на частини для комфортнішої оплати).

В яких містах України можна взяти кредит за паспортом?

Містер Кеш пропонує скористатися послугою кредитування всім громадянам України, які досягли 18-річного віку. Місто фактичного проживання не має значення – все оформляється через Інтернет на сайті компанії, а грошові кошти після позитивного рішення про видачу приходять на ваш картковий рахунок. Ми працюємо прозоро — всі умови можна подивитися на сайті компанії. У нас немає додаткових комісій, страховок і інших прихованих платежів. Співпрацю з нашою компанією оцінили тисячі українців.

Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
7   днів
14   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою або на карту в Україні Найшвидший кредит онлайн без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Кредит за 1 годину онлайн Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Як взяти кредит через інтернет? Кредит студентам Кредит під заставу авто Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Чи можливо отримати кредит онлайн без перевірки кредитної історії Чи можливо отримати кредит онлайн без ІПН на карту? Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Автоматичний онлайн кредит на карту Міні  кредит Промокод від компанії Mister Cash Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць