Кредит за паспортом

Кредит за паспортом у Містер Кеш — надійно, швидко і прозоро

Ви можете подати заявку на швидкий кредит з будь-якого пристрою з доступом в Інтернет. Процес подачі заявки повністю онлайн і доступний цілодобово, що дозволяє отримувати гроші в будь-який час дня сім днів на тиждень.

Необхідними даними для одержання кредиту є посвідчення особи (паспорт громадянина України), номер телефону, власний банківський рахунок, вік від 18 до 65 років.

Мінімум формальностей

Ми цінуємо ваш час, тому ми скорочуємо до мінімуму формальності, ми уважно розглядаємо вашу заявку на кредит за паспортом і здійснюємо грошовий переказ в мить ока.

Гарантуємо безпеку

Дані, які ви нам надаєте, ми зберігаємо і обробляємо у відповідності з законом і з дуже суворими правилами безпеки. Ви можете бути впевнені, що ваші дані надійно захищені і не попадуть в чужі руки.

Мінімум документів та вимог

Щоб скористатися нашою пропозицією, все, що вам потрібно, це: посвідчення особи (паспорт України і вік 18 років), банківський рахунок, номер телефону та доступ в Інтернет. Ми не вимагаємо пачку документів і не заповнюємо непотрібні форми. Це дійсно легко.

Як використовувати наш швидкий інтернет-кредит за паспортом?

Легко і швидко, як ніколи раніше — це позика на карту за паспортом у Містер Кеш. Все, що вам потрібно, це доступ в Інтернет. Ви можете подати заявку на швидкий кредит з будь-якого пристрою маючи тільки паспорт України.

Виберіть суму — заповніть форму

Використовуйте інтуїтивно зрозумілі повзунки, щоб вказати суму кредиту і час, коли ви хочете повернути його. Вам не потрібно нікому пояснювати, «навіщо і для чого вам потрібні гроші.

Заповніть одну просту реєстраційну форму, на підставі якої ми приймемо кредитне рішення. Ми повідомимо вас про кредит негайно повідомленням на телефон або на вашу електронну пошту.

Швидке рішення на підставі паспорта громадянина України — швидкі гроші на карту

Після заповнення заявки все, що вам потрібно зробити, це перевірити свій банківський рахунок — ми надішлемо переказ відразу після прийняття рішення про видачу кредиту. Погашення позики також просто і зручно, як і його отримання. Швидкий кредит можна погасити в будь-який час за вашим вибором до закінчення терміну погашення. Якщо у вас є сумніви або труднощі з погашенням будь ласка, зв’яжіться з нашим відділом обслуговування клієнтів, який допоможе вам вибрати найкращий варіант для погашення або рефінансування кредиту.

Рефінансування

Якщо у вас виникли тимчасові проблеми з своєчасним погашенням позики до зарплати, ви можете скористатися можливістю рефінансування погашення.

Для цього увійдіть в особистий кабінет, підтвердіть свою готовність скористатися продовженням терміну погашення. Завдяки цьому ви можете перенести дату погашення кредиту на інший період, щоб мати більше часу для його повного погашення.

В яких містах України можна взяти кредит за паспортом?

Містер Кеш пропонує скористатися послугою кредитування всім громадянам України, які досягли 18-річного віку. Місто фактичного проживання не має значення – все оформляється через Інтернет на сайті компанії, а грошові кошти після позитивного рішення про видачу приходять на ваш картковий рахунок. Ми працюємо прозоро — всі умови можна подивитися на сайті компанії. У нас немає додаткових комісій, страховок і інших прихованих платежів. Співпрацю з нашою компанією оцінили тисячі українців.

Сума позики
100   грн
15000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Швидкий кредит Кредит онлайн без відсотків - позика під повний 0 Кредит з 18 років без довідок і поручителів Кредит експрес Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Кредит через інтернет Автоматичний онлайн кредит на карту Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Мікрокредит Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит без перевірки кредитної історії Кредит без ІПН на карту Споживчий кредит Кредит пенсіонерам від Dinero Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Швидкий займ на карту Кредит студентам Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією без відмов та цілодобово Кредит через інтернет Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць