Кредит під заставу нерухомості

Іноді в житті трапляються ситуації, коли потрібна велика сума грошей, яку «годі й шукати» ні у друзів, ні у знайомих, ні у родичів. Звичайний кредит в банку також не вирішить проблему, оскільки банк не дасть велику суму «під чесне слово». У подібних випадках виручає позику під заставу наявної нерухомості. Чим вона дорожче, тим на більшу суму кредиту може розраховувати позичальник.

Оформляючи кредит під заставу нерухомості, клієнт повинен розуміти, що в разі невиплати кредиту нерухомість може бути арештована і продана з аукціону в рахунок погашення заборгованості.

Які документи необхідні для оформлення позики під заставу нерухомості

Позичальник повинен подати в банк такі документи:

  • Свій паспорт і паспорт дружини (чоловіка), якщо позичальник перебуває у шлюбі.
  • Довідку про присвоєння ІПН (подружжя).
  • Свідоцтво про шлюб або про розлучення, якщо такі є.
  • Довідку про доходи подружжя.
  • Документи по заставі.

Нерухомість, під яку оформляється кредит, не повинна перебувати під іншими заставами, на неї не повинен бути накладений арешт, не повинні вестися судові тяжби.

Сума кредиту розраховується відповідно до ринковою (оціночною) вартістю предмета іпотеки та розміром доходу позичальника, який повинен дозволяти здійснювати погашення за кредитами та забезпечувати життєдіяльність. Сума кредиту становить не більше 70% ринкової вартості іпотеки.

Яким чином можна погашати взятий кредит

Погашати взяту позику можна будь-яким зручним способом:

  • через систему дистанційного обслуговування клієнтів;
  • грошовим переказом;
  • перекладом з карти на рахунок;
  • особисто у відділенні банку.

Головне – здійснювати погашення вчасно. Реальні процентні ставки по кредиту повинні бути надані позичальнику банком, відповідно до Закону України «Про споживче кредитування» від 15.11.2016 № тисяча сімсот тридцять чотири-VIII. Погашення кредиту здійснюється відповідно до прийнятого графіком. У будь-якому випадку це необхідно робити до останнього робочого дня місяця.

Сума позики
100   грн
15000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Швидкий кредит Кредит онлайн без відсотків - позика під повний 0 Кредит з 18 років без довідок і поручителів Кредит експрес Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Кредит через інтернет Автоматичний онлайн кредит на карту Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Мікрокредит Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит без перевірки кредитної історії Кредит без ІПН на карту Споживчий кредит Кредит пенсіонерам від Dinero Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Швидкий займ на карту Кредит студентам Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією без відмов та цілодобово Кредит через інтернет Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць