Кредит під заставу нерухомості

Іноді в житті трапляються ситуації, коли потрібна велика сума грошей, яку «годі й шукати» ні у друзів, ні у знайомих, ні у родичів. Звичайний кредит в банку також не вирішить проблему, оскільки банк не дасть велику суму «під чесне слово». У подібних випадках виручає позику під заставу наявної нерухомості. Чим вона дорожче, тим на більшу суму кредиту може розраховувати позичальник.

Оформляючи кредит під заставу нерухомості, клієнт повинен розуміти, що в разі невиплати кредиту нерухомість може бути арештована і продана з аукціону в рахунок погашення заборгованості.

Які документи необхідні для оформлення позики під заставу нерухомості

Позичальник повинен подати в банк такі документи:

  • Свій паспорт і паспорт дружини (чоловіка), якщо позичальник перебуває у шлюбі.
  • Довідку про присвоєння ІПН (подружжя).
  • Свідоцтво про шлюб або про розлучення, якщо такі є.
  • Довідку про доходи подружжя.
  • Документи по заставі.

Нерухомість, під яку оформляється кредит, не повинна перебувати під іншими заставами, на неї не повинен бути накладений арешт, не повинні вестися судові тяжби.

Сума кредиту розраховується відповідно до ринковою (оціночною) вартістю предмета іпотеки та розміром доходу позичальника, який повинен дозволяти здійснювати погашення за кредитами та забезпечувати життєдіяльність. Сума кредиту становить не більше 70% ринкової вартості іпотеки.

Яким чином можна погашати взятий кредит

Погашати взяту позику можна будь-яким зручним способом:

  • через систему дистанційного обслуговування клієнтів;
  • грошовим переказом;
  • перекладом з карти на рахунок;
  • особисто у відділенні банку.

Головне – здійснювати погашення вчасно. Реальні процентні ставки по кредиту повинні бути надані позичальнику банком, відповідно до Закону України «Про споживче кредитування» від 15.11.2016 № тисяча сімсот тридцять чотири-VIII. Погашення кредиту здійснюється відповідно до прийнятого графіком. У будь-якому випадку це необхідно робити до останнього робочого дня місяця.

Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
7   днів
14   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою або на карту в Україні Найшвидший кредит онлайн без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Кредит за 1 годину онлайн Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Як взяти кредит через інтернет? Кредит студентам Кредит під заставу авто Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Чи можливо отримати кредит онлайн без перевірки кредитної історії Чи можливо отримати кредит онлайн без ІПН на карту? Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Автоматичний онлайн кредит на карту Міні  кредит Промокод від компанії Mister Cash Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць