Кредит під заставу нерухомості

Іноді в житті трапляються ситуації, коли потрібна велика сума грошей, яку «годі й шукати» ні у друзів, ні у знайомих, ні у родичів. Звичайний кредит в банку також не вирішить проблему, оскільки банк не дасть велику суму «під чесне слово». У подібних випадках виручає позику під заставу наявної нерухомості. Чим вона дорожче, тим на більшу суму кредиту може розраховувати позичальник.

Оформляючи кредит під заставу нерухомості, клієнт повинен розуміти, що в разі невиплати кредиту нерухомість може бути арештована і продана з аукціону в рахунок погашення заборгованості.

Які документи необхідні для оформлення позики під заставу нерухомості

Позичальник повинен подати в банк такі документи:

  • Свій паспорт і паспорт дружини (чоловіка), якщо позичальник перебуває у шлюбі.
  • Довідку про присвоєння ІПН (подружжя).
  • Свідоцтво про шлюб або про розлучення, якщо такі є.
  • Довідку про доходи подружжя.
  • Документи по заставі.

Нерухомість, під яку оформляється кредит, не повинна перебувати під іншими заставами, на неї не повинен бути накладений арешт, не повинні вестися судові тяжби.

Сума кредиту розраховується відповідно до ринковою (оціночною) вартістю предмета іпотеки та розміром доходу позичальника, який повинен дозволяти здійснювати погашення за кредитами та забезпечувати життєдіяльність. Сума кредиту становить не більше 70% ринкової вартості іпотеки.

Яким чином можна погашати взятий кредит

Погашати взяту позику можна будь-яким зручним способом:

  • через систему дистанційного обслуговування клієнтів;
  • грошовим переказом;
  • перекладом з карти на рахунок;
  • особисто у відділенні банку.

Головне – здійснювати погашення вчасно. Реальні процентні ставки по кредиту повинні бути надані позичальнику банком, відповідно до Закону України «Про споживче кредитування» від 15.11.2016 № тисяча сімсот тридцять чотири-VIII. Погашення кредиту здійснюється відповідно до прийнятого графіком. У будь-якому випадку це необхідно робити до останнього робочого дня місяця.

Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит студентам Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Взять кредит с большими просрочками по микрозаймам Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Автоматичний онлайн кредит на карту Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць