Кредит під заставу авто

У житті іноді трапляються ситуації, коли виникає необхідність взяти кредит на велику суму грошей. Це може статися через хворобу, коли гроші потрібні на дороге лікування, або, скажімо, людина затіяв масштабний ремонт, а, може просто захотів відправиться в подорож. Отримати велику суму в банку без застави не вийде. Але, проблему можна вирішити, якщо у вас є автомобіль, який можна закласти в банку і отримати велику суму готівки (100-500 000 грн), повернути яку треба буде протягом декількох років. Чим дорожче і новіше автомобіль, тим на більшу суму кредиту може розраховувати позичальник.

Які документи необхідні для оформлення кредиту під заставу авто

Для того, щоб оформити заставну позику, позичальник повинен підготувати пакет документів:

  • Паспорт позичальника.
  • Довідку про присвоєння ІПН.
  • Довідку про доходи позичальника.
  • Техпаспорт на автомобіль, який повинен бути оформлений на позичальника.
  • «Автоцивілка» – страховий поліс обов’язкового страхування.
  • Автомобіль не повинен перебувати в заставі або фігурувати за іншими кредитними зобов’язаннями.

У більшості банків можна отримати кредит під заставу автомобіля без підтвердження цільового призначення позики. Банку все одно куди будуть витрачені гроші, головне, щоб позичальник вчасно розрахувався за кредитними зобов’язаннями.

Як оформляється кредит

Позичальник надає необхідний пакет документів, оформляє заявку, в якій вказує бажану суму і термін кредитування. Автомобіль, який буде знаходитися в заставі, піддається оцінці, на підставі якої розраховується сума кредиту і термін кредитування. Як правило, позичальник може розраховувати на суму, рівну половині оціночної ринкової вартості автомобіля.

Максимальний розмір кредиту під заставу автомобіля, як правило, не перевищує 500 000 грн. Позика видається на термін від півроку до 5-7 років. Реальна відсоткова річна ставка за таким кредитом зазвичай коливається в діапазоні 30-50%. Зазвичай банк стягує разову плату за надання позички в розмірі 1-2% від суми кредиту, щомісячні відсотки становлять 2-3%.

Яким чином можна погашати взятий кредит

Погашати взяту позику можна будь-яким зручним способом:

  • через систему дистанційного обслуговування клієнтів;
  • грошовим переказом;
  • перекладом з карти на рахунок;
  • особисто у відділенні банку.

Головна умова при погашенні кредиту – плановий платіж повинен проводитися вчасно, згідно встановленого графіка. Дуже небажано допускати прострочення по платежах, щоб не піддавати себе штрафним санкціям.

Сума позики
100   грн
15000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Швидкий кредит Кредит онлайн без відсотків - позика під повний 0 Кредит з 18 років без довідок і поручителів Кредит експрес Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Кредит через інтернет Автоматичний онлайн кредит на карту Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Мікрокредит Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит без перевірки кредитної історії Кредит без ІПН на карту Споживчий кредит Кредит пенсіонерам від Dinero Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Швидкий займ на карту Кредит студентам Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією без відмов та цілодобово Кредит через інтернет Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць