Кредит під заставу авто

У житті іноді трапляються ситуації, коли виникає необхідність взяти кредит на велику суму грошей. Це може статися через хворобу, коли гроші потрібні на дороге лікування, або, скажімо, людина затіяв масштабний ремонт, а, може просто захотів відправиться в подорож. Отримати велику суму в банку без застави не вийде. Але, проблему можна вирішити, якщо у вас є автомобіль, який можна закласти в банку і отримати велику суму готівки (100-500 000 грн), повернути яку треба буде протягом декількох років. Чим дорожче і новіше автомобіль, тим на більшу суму кредиту може розраховувати позичальник.

Які документи необхідні для оформлення кредиту під заставу авто

Для того, щоб оформити заставну позику, позичальник повинен підготувати пакет документів:

  • Паспорт позичальника.
  • Довідку про присвоєння ІПН.
  • Довідку про доходи позичальника.
  • Техпаспорт на автомобіль, який повинен бути оформлений на позичальника.
  • «Автоцивілка» – страховий поліс обов’язкового страхування.
  • Автомобіль не повинен перебувати в заставі або фігурувати за іншими кредитними зобов’язаннями.

У більшості банків можна отримати кредит під заставу автомобіля без підтвердження цільового призначення позики. Банку все одно куди будуть витрачені гроші, головне, щоб позичальник вчасно розрахувався за кредитними зобов’язаннями.

Як оформляється кредит

Позичальник надає необхідний пакет документів, оформляє заявку, в якій вказує бажану суму і термін кредитування. Автомобіль, який буде знаходитися в заставі, піддається оцінці, на підставі якої розраховується сума кредиту і термін кредитування. Як правило, позичальник може розраховувати на суму, рівну половині оціночної ринкової вартості автомобіля.

Максимальний розмір кредиту під заставу автомобіля, як правило, не перевищує 500 000 грн. Позика видається на термін від півроку до 5-7 років. Реальна відсоткова річна ставка за таким кредитом зазвичай коливається в діапазоні 30-50%. Зазвичай банк стягує разову плату за надання позички в розмірі 1-2% від суми кредиту, щомісячні відсотки становлять 2-3%.

Яким чином можна погашати взятий кредит

Погашати взяту позику можна будь-яким зручним способом:

  • через систему дистанційного обслуговування клієнтів;
  • грошовим переказом;
  • перекладом з карти на рахунок;
  • особисто у відділенні банку.

Головна умова при погашенні кредиту – плановий платіж повинен проводитися вчасно, згідно встановленого графіка. Дуже небажано допускати прострочення по платежах, щоб не піддавати себе штрафним санкціям.

Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит студентам Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Взять кредит с большими просрочками по микрозаймам Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Автоматичний онлайн кредит на карту Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць