Кредит пенсіонерам від Mistercash

«Якби молодість знала, якби старість могла». Так уже влаштоване життя в природі, що нове життя, яка недавно з’явилася на світ, має силу і здоров’я, але не має знань і досвіду. У міру існування сила і здоров’я витрачаються на придбання знань і досвіду. На жаль, часто люди пенсійного віку відносяться до соціально незахищених верств населення. Як правило, пенсіонери обмежені в своїх можливостях. Їм дуже складно знайти роботу, якщо пенсіонер ще працездатного віку, виникають серйозні проблеми з оформленням різних страховок, взяттям позик і кредитів. Нічого дивного в цьому немає, адже літня людина має набагато вище ризики втратити своє здоров’я, а, найчастіше, і життя. Саме з цієї причини, особи пенсійного віку є небажаними клієнтами в багатьох фінансових організаціях.

Але, не все так погано, як може здатися на перший погляд. Наприклад, мікрофінансові організації (МФО) надають кредити особам віком до 65 років, а, деякі і більш старшим категоріям населення, аж до 90 років (правда, таких одиниці). Як не дивно, але, статистика говорить про те, що з пенсіонерами, які взяли кредит, набагато менше клопоту. Почасти це пояснюється тим фактом, що люди старшого віку, навчені досвідом, оформляють кредит лише тільки в тому випадку, коли ретельно зважать всі «за» і «проти». І лише переконавшись в тому, що вони зможуть вчасно погасити кредит, звертаються за фінансовою допомогою.

Кредит від Mistercash

Одну з найбільш вигідних послуг, що надаються МФО, можна отримати в Mistercash. При першому зверненні організація видасть до 8 тис. грн строком на 1 місяць. При повторному зверненні сума кредиту може бути збільшена до 20 000 грн. Умови інших кредитних продуктів компанії можна дізнатися на сторінці “Юридична інформація”. Заявка розглядається протягом 15 хвилин, позитивне рішення виноситься в 90% випадках і вище. У Mistercash вигідний відсоток кредитування на ринку МФО – 1,99% в день. Все, що потрібно для оформлення  кредиту – це доступ до інтернету, паспорт, пенсійне посвідчення, банківська карта, мобільний телефон. У разі виникнення непередбачених ситуацій, є можливість продовження кредиту на необхідну кількість днів, для цього потрібно відправити заявку, зателефонувати в компанію та сплатити комісію.