Кредит пенсіонерам від Mistercash

«Якби молодість знала, якби старість могла». Так уже влаштоване життя в природі, що нове життя, яка недавно з’явилася на світ, має силу і здоров’я, але не має знань і досвіду. У міру існування сила і здоров’я витрачаються на придбання знань і досвіду. На жаль, часто люди пенсійного віку відносяться до соціально незахищених верств населення. Як правило, пенсіонери обмежені в своїх можливостях. Їм дуже складно знайти роботу, якщо пенсіонер ще працездатного віку, виникають серйозні проблеми з оформленням різних страховок, взяттям позик і кредитів. Нічого дивного в цьому немає, адже літня людина має набагато вище ризики втратити своє здоров’я, а, найчастіше, і життя. Саме з цієї причини, особи пенсійного віку є небажаними клієнтами в багатьох фінансових організаціях.

Але, не все так погано, як може здатися на перший погляд. Наприклад, мікрофінансові організації (МФО) надають мікрокредити особам віком до 65 років, а, деякі і більш старшим категоріям населення, аж до 90 років (правда, таких одиниці). Як не дивно, але, статистика говорить про те, що з пенсіонерами, які взяли мікрокредит, набагато менше клопоту. Почасти це пояснюється тим фактом, що люди старшого віку, навчені досвідом, оформляють мікропозики лише тільки в тому випадку, коли ретельно зважать всі «за» і «проти». І лише переконавшись в тому, що вони зможуть вчасно погасити мікрокредит, звертаються за фінансовою допомогою.

Мікрокредит від Mistercash

Одну з найбільш вигідних послуг, що надаються МФО, можна отримати в Mistercash. При першому зверненні організація видасть до 4 тис. Грн строком на 1 місяць. При повторному зверненні сума мікрокредиту може бути збільшена до 10 000 грн. Заявка розглядається протягом 15 хвилин, позитивне рішення виноситься в 90% випадках і вище. У Mistercash найнижчий відсоток кредитування на ринку МФО – 1,3% в день. Все, що потрібно для оформлення мікропозики – це доступ до інтернету, паспорт, пенсійне посвідчення, банківська карта, мобільний телефон. У разі виникнення непередбачених ситуацій, є можливість продовження мікропозик на 7, 14 або 30 днів, відправивши заявку, зателефонувавши в компанію і сплативши комісію.

Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит студентам Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Взять кредит с большими просрочками по микрозаймам Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Автоматичний онлайн кредит на карту Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць