Кредит пенсіонерам від Dinero

«Якби молодість знала, якби старість могла». Так уже влаштоване життя в природі, що нове життя, яка недавно з’явилася на світ, має силу і здоров’я, але не має знань і досвіду. У міру існування сила і здоров’я витрачаються на придбання знань і досвіду. На жаль, часто люди пенсійного віку відносяться до соціально незахищених верств населення. Як правило, пенсіонери обмежені в своїх можливостях. Їм дуже складно знайти роботу, якщо пенсіонер ще працездатного віку, виникають серйозні проблеми з оформленням різних страховок, взяттям позик і кредитів. Нічого дивного в цьому немає, адже літня людина має набагато вище ризики втратити своє здоров’я, а, найчастіше, і життя. Саме з цієї причини, особи пенсійного віку є небажаними клієнтами в багатьох фінансових організаціях.

Але, не все так погано, як може здатися на перший погляд. Наприклад, мікрофінансові організації (МФО) надають мікрокредити особам віком до 65 років, а, деякі і більш старшим категоріям населення, аж до 90 років (правда, таких одиниці). Як не дивно, але, статистика говорить про те, що з пенсіонерами, які взяли мікрокредит, набагато менше клопоту. Почасти це пояснюється тим фактом, що люди старшого віку, навчені досвідом, оформляють мікропозики лише тільки в тому випадку, коли ретельно зважать всі «за» і «проти». І лише переконавшись в тому, що вони зможуть вчасно погасити мікрокредит, звертаються за фінансовою допомогою.

Мікрокредит від Dinero

Одну з найбільш вигідних послуг, що надаються МФО, можна отримати в Dinero. При першому зверненні організація видасть до 4 тис. Грн строком на 1 місяць. При повторному зверненні сума мікрокредиту може бути збільшена до 10 000 грн. Заявка розглядається протягом 15 хвилин, позитивне рішення виноситься в 90% випадках і вище. У Дінер найнижчий відсоток кредитування на ринку МФО – 1,3% в день. Все, що потрібно для оформлення мікропозик в Дінер доступ до інтернету, паспорт, пенсійне посвідчення, банківська карта, мобільний телефон. У разі виникнення непередбачених ситуацій, є можливість продовження мікропозик на 7, 14 або 30 днів, відправивши заявку, зателефонувавши в компанію і сплативши комісію.

Сума позики
100   грн
15000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Швидкий кредит Кредит онлайн без відсотків - позика під повний 0 Кредит з 18 років без довідок і поручителів Кредит експрес Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Кредит через інтернет Автоматичний онлайн кредит на карту Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Мікрокредит Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит без перевірки кредитної історії Кредит без ІПН на карту Споживчий кредит Кредит пенсіонерам від Dinero Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Швидкий займ на карту Кредит студентам Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією без відмов та цілодобово Кредит через інтернет Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць