Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту

На ринку високої конкуренції серед МФО, багато мікрофінансові організації в спробі отримати перевагу, надають своїм клієнтам різні знижки або види послуг, яких немає в більшості інших організацій.

Однією з таких послуг є взяття кредиту по СМС-запитом. Клієнт відправляє СМС-повідомлення на певний номер, в якому вказує розмір кредиту, його термін, і № банківської карти, на яку необхідно провести зарахування грошей. Заявка обробляється в автоматичному режимі, і клієнтові зараховуються гроші на його карту, номер якої був зазначений в СМС-повідомленні.

Наприклад, в МФО Глобалкредіт для отримання кредиту по СМС-замовлення необхідно відправити повідомлення на номер 717, в якому вказати наступну інформацію (без пробілів) – термін кредиту, його суму, № банківської карти. У відповідь буде надіслана СМС з ПІН-кодом, який необхідно продублювати і відправити назад, після цього потрібна сума надійде на банківську карту клієнта протягом 1 хвилини.

Головне умови для отримання онлайн кредиту через СМС-повідомлення в Глобалкредіт – позичальник повинен бути постійним клієнтом. Для того, щоб стати постійним клієнтом Глобалкредіт, потрібно пройти реєстрацію на сайті, оформити перший кредит, погасити його у встановлені терміни. Після цього, наступні кредити, при бажанні, клієнт може отримувати через відправку СМС-повідомлень.

Оформляючи кредит в МФО, клієнт повинен чітко розуміти, на яких умовах і під які відсотки від бере гроші. Як правило, перший кредит МФО видає під символічний відсоток – 0,01%. Але, сума першого кредиту обмежена 3-5 тис. Грн. Наступні кредити видаються під 1,5-2% в день, максимальна сума кредитування становить 15-30 тис. Грн. На великі суми МФО, як правило, не кредитують через високі ризики.

Тому, дуже важливо якомога швидше повертати кредитні гроші, взяті у мікрофінансової організації, адже за місячне користування такими грошима, повертати доведеться в півтора рази більше взятої суми.

Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
7   днів
14   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою або на карту в Україні Найшвидший кредит онлайн без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Кредит за 1 годину онлайн Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Як взяти кредит через інтернет? Кредит студентам Кредит під заставу авто Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Чи можливо отримати кредит онлайн без перевірки кредитної історії Чи можливо отримати кредит онлайн без ІПН на карту? Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Автоматичний онлайн кредит на карту Міні  кредит Промокод від компанії Mister Cash Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць