Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту

На ринку високої конкуренції серед МФО, багато мікрофінансові організації в спробі отримати перевагу, надають своїм клієнтам різні знижки або види послуг, яких немає в більшості інших організацій.

Однією з таких послуг є взяття кредиту по СМС-запитом. Клієнт відправляє СМС-повідомлення на певний номер, в якому вказує розмір кредиту, його термін, і № банківської карти, на яку необхідно провести зарахування грошей. Заявка обробляється в автоматичному режимі, і клієнтові зараховуються гроші на його карту, номер якої був зазначений в СМС-повідомленні.

Наприклад, в МФО Глобалкредіт для отримання кредиту по СМС-замовлення необхідно відправити повідомлення на номер 717, в якому вказати наступну інформацію (без пробілів) – термін кредиту, його суму, № банківської карти. У відповідь буде надіслана СМС з ПІН-кодом, який необхідно продублювати і відправити назад, після цього потрібна сума надійде на банківську карту клієнта протягом 1 хвилини.

Головне умови для отримання онлайн кредиту через СМС-повідомлення в Глобалкредіт – позичальник повинен бути постійним клієнтом. Для того, щоб стати постійним клієнтом Глобалкредіт, потрібно пройти реєстрацію на сайті, оформити перший кредит, погасити його у встановлені терміни. Після цього, наступні кредити, при бажанні, клієнт може отримувати через відправку СМС-повідомлень.

Оформляючи кредит в МФО, клієнт повинен чітко розуміти, на яких умовах і під які відсотки від бере гроші. Як правило, перший кредит МФО видає під символічний відсоток – 0,01%. Але, сума першого кредиту обмежена 3-5 тис. Грн. Наступні кредити видаються під 1,5-2% в день, максимальна сума кредитування становить 15-30 тис. Грн. На великі суми МФО, як правило, не кредитують через високі ризики.

Тому, дуже важливо якомога швидше повертати кредитні гроші, взяті у мікрофінансової організації, адже за місячне користування такими грошима, повертати доведеться в півтора рази більше взятої суми.