Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту

У житті пересічного обивателя іноді виникають ситуації, коли потрібна певна сума грошей на ті чи інші потреби. Якщо з’являється необхідність перехопитися невеликою сумою грошей на короткий проміжок часу, як не можна краще підійде мікрофінансових організація (МФО), в якій можна отримати короткострокову позику протягом однієї години, надавши мінімум документів. Як правило, достатньо буде паспорта, довідки про присвоєння ІПН, № банківської карти, мобільний телефон.

Отримати гроші в МФО можна без поручителів, без застави. Кредитуватися можуть соціально незахищені верстви населення – пенсіонери, студенти, безробітні. Головний мінус МФО – великі відсотки по взятою позикою. Багато МФО йдуть на хитрість, надаючи перший кредит під мінімальну ставку в 0,01%. Фактично, якщо позичальник не допускає прострочення, він нічого не переплачує. Але, при наступних кредитування, клієнтові будуть щодня нараховуватися відсотки в розмірі близько 2%. Якщо перевести це в річну ставку, то вийде 700%. Для порівняння, банк зазвичай кредитує під 20-30% річних.

У тому випадку, якщо потрібна велика сума грошей на тривалий період, слід звернутися в банк. Дуже часто позичальник оформляє кредит на 12 місяців. Така позика оформляється протягом декількох годин, клієнту треба надати розширений пакет документів, в разі, якщо у позичальника негативна кредитна історія, велика ймовірність, що в кредитуванні йому буде відмовлено. Дуже важливо повертати гроші відповідно до встановленого графіка, не допускати прострочень і заборгованостей.

Кредит онлайн на карту на рік можна отримати в Альфа-Банку, який надає довгострокові кредити до 300 тис. Грн на термін від 6 до 60 місяців під 17,99% річних. Гроші можна отримати на карту або готівкою, термін розгляду заявки 20 хвилин. Позичальник повинен надати наступний пакет документів: паспорт, ІПН, довідку про доходи. Кредитуються особи віком від 21 до 70 років. Позика надається без застави та поручителів, на 12 і 24 місцях можливе зниження процентної ставки. Погашати позику можна в касах і терміналах відділень банку, оплатою на розрахунковий рахунок, в особистому кабінеті на сайті, за допомогою інтернет-банкінгу, через термінали самообслуговування.

Банк Форвард надає довгострокові кредити до 83 тис. Грн на термін від 2 до 48 місяців під 0,01% річних. Гроші можна отримати на карту або готівкою, термін розгляду заявки 1 годину. Позичальник повинен надати наступний пакет документів: паспорт, ІПН, довідку про доходи, пенсійне посвідчення. Кредитуються особи віком від 23 до 74 років. Особам пенсійного віку, що мають відповідне посвідчення, позика надається за лояльною ставкою. Ні комісій за надання кредиту та дострокове погашення. Гроші можна отримати без поручителів і застави, погашення здійснюється рівними щомісячними платежами. Погашати позику можна в касах і терміналах відділень банку, оплатою на розрахунковий рахунок, в особистому кабінеті на сайті, за допомогою інтернет-банкінгу, через термінали самообслуговування.

Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту Ukrpozyka Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Moneyveo Dinero Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash UltraCash Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту CreditPlus Ваша Готивочка KFUA SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць