Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту

У житті пересічного обивателя іноді виникають ситуації, коли потрібна певна сума грошей на ті чи інші потреби. Якщо з’являється необхідність перехопитися невеликою сумою грошей на короткий проміжок часу, як не можна краще підійде мікрофінансових організація (МФО), в якій можна отримати короткострокову позику протягом однієї години, надавши мінімум документів. Як правило, достатньо буде паспорта, довідки про присвоєння ІПН, № банківської карти, мобільний телефон.

Отримати гроші в МФО можна без поручителів, без застави. Кредитуватися можуть соціально незахищені верстви населення – пенсіонери, студенти, безробітні. Головний мінус МФО – великі відсотки по взятою позикою. Багато МФО йдуть на хитрість, надаючи перший кредит під мінімальну ставку в 0,01%. Фактично, якщо позичальник не допускає прострочення, він нічого не переплачує. Але, при наступних кредитування, клієнтові будуть щодня нараховуватися відсотки в розмірі близько 2%. Якщо перевести це в річну ставку, то вийде 700%. Для порівняння, банк зазвичай кредитує під 20-30% річних.

У тому випадку, якщо потрібна велика сума грошей на тривалий період, слід звернутися в банк. Дуже часто позичальник оформляє кредит на 12 місяців. Така позика оформляється протягом декількох годин, клієнту треба надати розширений пакет документів, в разі, якщо у позичальника негативна кредитна історія, велика ймовірність, що в кредитуванні йому буде відмовлено. Дуже важливо повертати гроші відповідно до встановленого графіка, не допускати прострочень і заборгованостей.

Кредит онлайн на карту на рік можна отримати в Альфа-Банку, який надає довгострокові кредити до 300 тис. Грн на термін від 6 до 60 місяців під 17,99% річних. Гроші можна отримати на карту або готівкою, термін розгляду заявки 20 хвилин. Позичальник повинен надати наступний пакет документів: паспорт, ІПН, довідку про доходи. Кредитуються особи віком від 21 до 70 років. Позика надається без застави та поручителів, на 12 і 24 місцях можливе зниження процентної ставки. Погашати позику можна в касах і терміналах відділень банку, оплатою на розрахунковий рахунок, в особистому кабінеті на сайті, за допомогою інтернет-банкінгу, через термінали самообслуговування.

Банк Форвард надає довгострокові кредити до 83 тис. Грн на термін від 2 до 48 місяців під 0,01% річних. Гроші можна отримати на карту або готівкою, термін розгляду заявки 1 годину. Позичальник повинен надати наступний пакет документів: паспорт, ІПН, довідку про доходи, пенсійне посвідчення. Кредитуються особи віком від 23 до 74 років. Особам пенсійного віку, що мають відповідне посвідчення, позика надається за лояльною ставкою. Ні комісій за надання кредиту та дострокове погашення. Гроші можна отримати без поручителів і застави, погашення здійснюється рівними щомісячними платежами. Погашати позику можна в касах і терміналах відділень банку, оплатою на розрахунковий рахунок, в особистому кабінеті на сайті, за допомогою інтернет-банкінгу, через термінали самообслуговування.