Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту

У житті пересічного обивателя іноді виникають ситуації, коли потрібна певна сума грошей на ті чи інші потреби. Якщо з’являється необхідність перехопитися невеликою сумою грошей на короткий проміжок часу, як не можна краще підійде мікрофінансових організація (МФО), в якій можна отримати короткострокову позику протягом однієї години, надавши мінімум документів. Як правило, достатньо буде паспорта, довідки про присвоєння ІПН, № банківської карти, мобільний телефон.

Отримати гроші в МФО можна без поручителів, без застави. Кредитуватися можуть соціально незахищені верстви населення – пенсіонери, студенти, безробітні. Головний мінус МФО – великі відсотки по взятою позикою. Багато МФО йдуть на хитрість, надаючи перший кредит під мінімальну ставку в 0,01%. Фактично, якщо позичальник не допускає прострочення, він нічого не переплачує. Але, при наступних кредитування, клієнтові будуть щодня нараховуватися відсотки в розмірі близько 2%. Якщо перевести це в річну ставку, то вийде 700%. Для порівняння, банк зазвичай кредитує під 20-30% річних.

У тому випадку, якщо потрібна велика сума грошей на тривалий період, слід звернутися в банк. Дуже часто позичальник оформляє кредит на 12 місяців. Така позика оформляється протягом декількох годин, клієнту треба надати розширений пакет документів, в разі, якщо у позичальника негативна кредитна історія, велика ймовірність, що в кредитуванні йому буде відмовлено. Дуже важливо повертати гроші відповідно до встановленого графіка, не допускати прострочень і заборгованостей.

Кредит онлайн на карту на рік можна отримати в Альфа-Банку, який надає довгострокові кредити до 300 тис. Грн на термін від 6 до 60 місяців під 17,99% річних. Гроші можна отримати на карту або готівкою, термін розгляду заявки 20 хвилин. Позичальник повинен надати наступний пакет документів: паспорт, ІПН, довідку про доходи. Кредитуються особи віком від 21 до 70 років. Позика надається без застави та поручителів, на 12 і 24 місцях можливе зниження процентної ставки. Погашати позику можна в касах і терміналах відділень банку, оплатою на розрахунковий рахунок, в особистому кабінеті на сайті, за допомогою інтернет-банкінгу, через термінали самообслуговування.

Банк Форвард надає довгострокові кредити до 83 тис. Грн на термін від 2 до 48 місяців під 0,01% річних. Гроші можна отримати на карту або готівкою, термін розгляду заявки 1 годину. Позичальник повинен надати наступний пакет документів: паспорт, ІПН, довідку про доходи, пенсійне посвідчення. Кредитуються особи віком від 23 до 74 років. Особам пенсійного віку, що мають відповідне посвідчення, позика надається за лояльною ставкою. Ні комісій за надання кредиту та дострокове погашення. Гроші можна отримати без поручителів і застави, погашення здійснюється рівними щомісячними платежами. Погашати позику можна в касах і терміналах відділень банку, оплатою на розрахунковий рахунок, в особистому кабінеті на сайті, за допомогою інтернет-банкінгу, через термінали самообслуговування.

Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
7   днів
14   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою або на карту в Україні Найшвидший кредит онлайн без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Кредит за 1 годину онлайн Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Як взяти кредит через інтернет? Кредит студентам Кредит під заставу авто Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Чи можливо отримати кредит онлайн без перевірки кредитної історії Чи можливо отримати кредит онлайн без ІПН на карту? Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Автоматичний онлайн кредит на карту Міні  кредит Промокод від компанії Mister Cash Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць