Кредит онлайн без поручителів

Оформити кредит в банку неможливо без довідки про доходи позичальника. Банк ніколи не видасть кредит клієнту, якщо не буде впевнений у його платоспроможності. У деяких випадках, крім довідки про доходи банк вимагає наявність поручителів. Зазвичай така ситуація виникає, коли позичальник намагається взяти великий кредит, але при цьому його платоспроможність викликає сумніви у банку або ж кредитна історія позичальника була «підмочена» простроченням по платежах попереднього кредиту.

Наявність поручителя знижує ризики по неповернення кредитних грошей. У тому випадку, якщо особа, яка оформила кредит, з тих чи інших причин не може або не хоче виплачувати кредит, це повинен буде робити поручитель. Якщо і поручитель відмовиться виплачувати кредит, за який він поручився, справа передається до суду, при цьому, кредитна історія псується не лише у недбайливого позичальника, але і у поручителя, який фактично грошей не брав, але поставив свій підпис під кредитним договором в якості поручителя .

Коли варто погоджуватися стати поручителем

Оскільки на поручителя покладається така ж відповідальність з повернення кредиту, як на самого позичальника, погоджуватися на «добровільну кабалу» можна далеко не в усіх випадках. Наприклад, в тих випадках, коли поручитель є дуже заможним особою, і сума кредиту його не лякає, можна запросто погоджуватися на поручительство. Або, скажімо, кредит оформляє член сім’ї, з яким у вас загальний бюджет. Можна також допомогти найкращого друга, якщо ви впевнені в його порядності та платоспроможності. В інших випадках порука можна порівняти з ходьбою по мінному полю, як пощастить.

Чи можна оформити кредит без поручителів

Так, таке можливо, наприклад, коли банк впевнений у платоспроможності клієнта, що має хорошу кредитну історію. В такому випадку банку не знадобляться поручителі, але він обов’язково вимагатиме від клієнта довідку про його заробітну плату за останні 6 місяців.

Оформити кредит без поручителів можна не тільки в банку, це можна зробити в мікрофінансової організації (МФО), наприклад, в МФО Містер Кеш, який надає одні з найбільш привабливих пропозицій. На відміну від банку кредит в МФО можна оформити онлайн, тобто, в віддаленому режимі, без відвідування офісу компанії. Ніяких поручителів або довідок про доходи також від вас не зажадають. Достатньо надати лише паспорт громадянина України та довідку про присвоєння ідентифікаційного коду.

Заявка буде розглянута в автоматичному режимі протягом 15 хвилин, після чого, на електронну пошту клієнта, яку він вказав при реєстрації, прийде повідомлення про прийняте рішення. Схвалення проходять до 90% поданих заявок.

Крім паспорта та ІПН, для оформлення кредиту в МФО Містер Кеш від клієнта потрібно банківська карта, на яку будуть зараховані кредитні гроші, а також номер телефону, який необхідно буде підтвердити. Перший кредит у розмірі від 100 до 15 000 грн Містер Кеш видасть під 0,01%, терміном до 30 днів.