Кредит на весілля

День одруження є одним з найбільш святкових і важливих днів у житті багатьох молодят. Звичайно, деякі шлюби, на жаль, розпадаються через деякий час з тих чи інших причин. Але, все ж, як не крути, а кількість людей, які поєднали свої люблячі серця на все життя, буде більше кількості невдалих шлюбів.

Весілля бувають різні, дуже скромні, і дуже масштабні. Якщо ж не вдаватися в крайнощі, то, середньостатистична сучасна весілля передбачає близько 50 чоловік родичів, знайомих, друзів. Така велика кількість людей не посадити навіть у великій квартирі, та й у власному будинку не завжди вдається впоратися з такою кількістю народу. Тому, багато весілля граються в ресторанах, кафе, відкритих майданчиках.

Навіть на саму скромну таке весілля доведеться серйозно витратитися. Щоб не «вдарити в бруд обличчям» буде потрібно кілька тисяч доларів. Далеко не у кожної сім’ї є такі засоби. Тому, деякі сім’ї оформляють кредити на весілля. Найчастіше це мікропозики, які гасяться відразу ж після весілля на ті кошти, які були подаровані молодятам.

Де краще взяти кредит на весілля

Є дві принципово різні можливості оформлення весільного кредиту – в банку і в мікрофінансової організації (МФО).

У першому випадку доведеться зібрати розширений пакет документів, пройти перевірку кредитної історії, і тільки в тому випадку, якщо все буде нормально, позичальникові видадуть кредит під невеликі відсотки і на тривалий термін.

У випадку з МФО мікрозаем отримати набагато простіше і швидше. Для цього треба зайти на сайт сподобалася МФО, заповнити заявку, в якій вказати паспортні дані, контактну інформацію, № телефону та банківської карти, дочекатися розгляду заявки (відсоток схвалень більше 90%) протягом 10-15 хвилин, підписати договір і отримати гроші на карту або готівкою.

Єдиний момент, про який треба знати і пам’ятати, вдаючись до послуг МФО, – мікрозаем дається під високі відсотки і на короткий термін (зазвичай не більше 1 місяця). Максимальна сума, яку можна взяти в МФО, становить 15-20 тисяч грн, рідко до 30000. При цьому, МФО йдуть на невелику хитрість. Розмір першої позики обмежений зазвичай сумою до 5-7 тисяч грн, і він видається на пільгових умовах, під 0,01%. При повторних зверненнях, клієнт може розраховувати на більш високі суми, але даються вони вже під 1,5-2% в день.

Якщо оформляти мікрокредит на весілля в МФО, краще це робити за кілька днів до весілля, з таким розрахунком, щоб погасити взяту позику відразу ж після закінчення торжества. В такому випадку, не доведеться багато переплачувати. Наприклад, при користуванні кредитом в 20000 грн під 2% протягом 5 днів, доведеться повернути 2000 Грн відсотків, крім основного тіла кредиту. Ця обставина в обов’язковому порядку необхідно знати і враховувати при зверненні за кредитом на весілля в МФО.

Сума позики
100   грн
15000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Швидкий кредит Кредит онлайн без відсотків - позика під повний 0 Кредит з 18 років без довідок і поручителів Кредит експрес Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Кредит через інтернет Автоматичний онлайн кредит на карту Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Мікрокредит Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит без перевірки кредитної історії Кредит без ІПН на карту Споживчий кредит Кредит пенсіонерам від Dinero Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Швидкий займ на карту Кредит студентам Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією без відмов та цілодобово Кредит через інтернет Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць