Кредит на весілля

День одруження є одним з найбільш святкових і важливих днів у житті багатьох молодят. Звичайно, деякі шлюби, на жаль, розпадаються через деякий час з тих чи інших причин. Але, все ж, як не крути, а кількість людей, які поєднали свої люблячі серця на все життя, буде більше кількості невдалих шлюбів.

Весілля бувають різні, дуже скромні, і дуже масштабні. Якщо ж не вдаватися в крайнощі, то, середньостатистична сучасна весілля передбачає близько 50 чоловік родичів, знайомих, друзів. Така велика кількість людей не посадити навіть у великій квартирі, та й у власному будинку не завжди вдається впоратися з такою кількістю народу. Тому, багато весілля граються в ресторанах, кафе, відкритих майданчиках.

Навіть на саму скромну таке весілля доведеться серйозно витратитися. Щоб не «вдарити в бруд обличчям» буде потрібно кілька тисяч доларів. Далеко не у кожної сім’ї є такі засоби. Тому, деякі сім’ї оформляють кредити на весілля. Найчастіше це мікропозики, які гасяться відразу ж після весілля на ті кошти, які були подаровані молодятам.

Де краще взяти кредит на весілля

Є дві принципово різні можливості оформлення весільного кредиту – в банку і в мікрофінансової організації (МФО).

У першому випадку доведеться зібрати розширений пакет документів, пройти перевірку кредитної історії, і тільки в тому випадку, якщо все буде нормально, позичальникові видадуть кредит під невеликі відсотки і на тривалий термін.

У випадку з МФО мікрозаем отримати набагато простіше і швидше. Для цього треба зайти на сайт сподобалася МФО, заповнити заявку, в якій вказати паспортні дані, контактну інформацію, № телефону та банківської карти, дочекатися розгляду заявки (відсоток схвалень більше 90%) протягом 10-15 хвилин, підписати договір і отримати гроші на карту або готівкою.

Єдиний момент, про який треба знати і пам’ятати, вдаючись до послуг МФО, – мікрозаем дається під високі відсотки і на короткий термін (зазвичай не більше 1 місяця). Максимальна сума, яку можна взяти в МФО, становить 15-20 тисяч грн, рідко до 30000. При цьому, МФО йдуть на невелику хитрість. Розмір першої позики обмежений зазвичай сумою до 5-7 тисяч грн, і він видається на пільгових умовах, під 0,01%. При повторних зверненнях, клієнт може розраховувати на більш високі суми, але даються вони вже під 1,5-2% в день.

Якщо оформляти мікрокредит на весілля в МФО, краще це робити за кілька днів до весілля, з таким розрахунком, щоб погасити взяту позику відразу ж після закінчення торжества. В такому випадку, не доведеться багато переплачувати. Наприклад, при користуванні кредитом в 20000 грн під 2% протягом 5 днів, доведеться повернути 2000 Грн відсотків, крім основного тіла кредиту. Ця обставина в обов’язковому порядку необхідно знати і враховувати при зверненні за кредитом на весілля в МФО.

Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит студентам Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Взять кредит с большими просрочками по микрозаймам Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Автоматичний онлайн кредит на карту Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць