Кредит на весілля

День одруження є одним з найбільш святкових і важливих днів у житті багатьох молодят. Звичайно, деякі шлюби, на жаль, розпадаються через деякий час з тих чи інших причин. Але, все ж, як не крути, а кількість людей, які поєднали свої люблячі серця на все життя, буде більше кількості невдалих шлюбів.

Весілля бувають різні, дуже скромні, і дуже масштабні. Якщо ж не вдаватися в крайнощі, то, середньостатистична сучасна весілля передбачає близько 50 чоловік родичів, знайомих, друзів. Така велика кількість людей не посадити навіть у великій квартирі, та й у власному будинку не завжди вдається впоратися з такою кількістю народу. Тому, багато весілля граються в ресторанах, кафе, відкритих майданчиках.

Навіть на саму скромну таке весілля доведеться серйозно витратитися. Щоб не «вдарити в бруд обличчям» буде потрібно кілька тисяч доларів. Далеко не у кожної сім’ї є такі засоби. Тому, деякі сім’ї оформляють кредити на весілля. Найчастіше це кредити, які гасяться відразу ж після весілля на ті кошти, які були подаровані молодятам.

Де краще взяти кредит на весілля

Є дві принципово різні можливості оформлення весільного кредиту – в банку і в мікрофінансової організації (МФО).

У першому випадку доведеться зібрати розширений пакет документів, пройти перевірку кредитної історії, і тільки в тому випадку, якщо все буде нормально, позичальникові видадуть кредит під невеликі відсотки і на тривалий термін.

У випадку з МФО кредит отримати набагато простіше і швидше. Для цього треба зайти на сайт сподобалася МФО, заповнити заявку, в якій вказати паспортні дані, контактну інформацію, № телефону та банківської карти, дочекатися розгляду заявки (відсоток схвалень більше 90%) протягом 10-15 хвилин, підписати договір і отримати гроші на карту або готівкою.

Єдиний момент, про який треба знати і пам’ятати, вдаючись до послуг МФО, – кредит дається під високі відсотки і на короткий термін (зазвичай не більше 1 місяця). Максимальна сума, яку можна взяти в МФО, становить 15-20 тисяч грн, рідко до 30000. При цьому, МФО йдуть на невелику хитрість. Розмір першої позики обмежений зазвичай сумою до 5-7 тисяч грн, і він видається на пільгових умовах, під 0,01%. При повторних зверненнях, клієнт може розраховувати на більш високі суми, але даються вони вже під 1,5-2% в день.

Якщо оформляти кредит на весілля в МФО, краще це робити за кілька днів до весілля, з таким розрахунком, щоб погасити взяту позику відразу ж після закінчення торжества. В такому випадку, не доведеться багато переплачувати. Наприклад, при користуванні кредитом в 20000 грн під 2% протягом 5 днів, доведеться повернути 2000 Грн відсотків, крім основного тіла кредиту. Ця обставина в обов’язковому порядку необхідно знати і враховувати при зверненні за кредитом на весілля в МФО.