Кредит на карту Ощадбанку

Ощадбанк є одним з найбільших і найстаріших державних банків України. Вже одне те обставина, що переважна кількість українських пенсіонерів отримують свої пенсії саме на карти Ощадбанку, говорить про його надійність.

Розвиток мережі Інтернет відкрило перед людьми принципово нові можливості по віддаленому надання різноманітних послуг, включаючи онлайн кредитування. В сучасних умовах глобального Інтернету оформити онлайн-кредит, не виходячи з дому, не складає великих труднощів. Це один з найбільш швидких і простих способів вирішення фінансових проблем.

Де оформити онлайн-кредит

Оформити онлайн-кредит можна, як в банку, так і в мікрофінансової організації (МФО). Головна відмінність цих двох варіантів полягає в тому, що МФО видає короткостроковий кредит під дуже високі відсотки, але, при дуже лояльних умовах – без довідки про доходи, без поручителів, практично будь-якої категорії громадян, які мають паспорт, ІПН і № телефону. Оформлення кредиту в банку займає більше часу, вимагає розширений пакет документів, але, банківське кредитування здійснюється під набагато нижчий відсоток, і більших сум.

Кредити в Ощадбанку

Адміністрація «Ощадбанку» пропонує досить велику програму кредитування:

  • «Ощадний будинок»: розмір кредиту: від 1 до 50 тис. Грн; процентна ставка по кредиту – 17,99% річних; термін кредитування 1-36 місяців.
  • «На нерухомість на вторинному ринку»: розмір кредиту: від 100 тис. До 10 млн. Грн; процентна ставка по кредиту – 8-14,49% річних; термін кредитування 1-20 років.
  • «Кредит під іпотеку»: розмір кредиту: від 100 тис. Грн; процентна ставка по кредиту – 13,99-16,99% річних; термін кредитування 1-20 років.
  • «Програма перекредитування»: розмір кредиту: від 100 тис. До 10 млн. Грн; процентна ставка по кредиту – 13,99-16,99% річних; термін кредитування 1-20 років.
  • «На житло для внутрішньо переміщених осіб»: розмір кредиту: від 100 тис. Грн; процентна ставка по кредиту – 12,99% річних; термін кредитування 1-30 років.
  • «На обладнання, яке виробляє” зелену енергію “»: розмір кредиту: від 100 тис. До 1 млн. Грн; процентна ставка по кредиту – 17,99-19,5% річних; термін кредитування 2-7 років.
  • «На нерухомість на первинному ринку»: розмір кредиту: від 100 тис. До 10 млн. Грн; процентна ставка по кредиту – 14,99% річних; термін кредитування 1-20 років.

На офіційному сайті Ощадбанку детально описані умови кредитування по кожній із запропонованих програм. У тому випадку, якщо клієнтові потрібні гроші на поточні потреби, можна просто оформити кредитну карту через Інтернет. У тому випадку, якщо клієнт має зарплатну картку Ощадбанку, його заявка на кредит буде розглянута протягом дня. У разі позитивного рішення гроші можна отримати без довідки про доходи. Для підписання договору потрібно лише документ, що засвідчує особу позичальника.

Подача заявки і отримання грошей

Подати заявку на кредит в Ощадбанку можна в електронному вигляді. Для цього необхідно заповнити спеціальну анкету, та надіслати запит. Дана процедура безкоштовна. У разі кредитування невеликої суми, не буде потрібно довідки про доходи, достатньо буде тієї інформації, що клієнт вказав у анкеті.

У разі прийняття позитивного рішення за заявкою, гроші зараховуються на карту клієнта, яка була вказана в заявці, протягом одного робочого дня.