Кредит на карту Ощадбанку

Ощадбанк є одним з найбільших і найстаріших державних банків України. Вже одне те обставина, що переважна кількість українських пенсіонерів отримують свої пенсії саме на карти Ощадбанку, говорить про його надійність.

Розвиток мережі Інтернет відкрило перед людьми принципово нові можливості по віддаленому надання різноманітних послуг, включаючи онлайн кредитування. В сучасних умовах глобального Інтернету оформити онлайн-кредит, не виходячи з дому, не складає великих труднощів. Це один з найбільш швидких і простих способів вирішення фінансових проблем.

Де оформити онлайн-кредит

Оформити онлайн-кредит можна, як в банку, так і в мікрофінансової організації (МФО). Головна відмінність цих двох варіантів полягає в тому, що МФО видає короткостроковий мікрокредит під дуже високі відсотки, але, при дуже лояльних умовах – без довідки про доходи, без поручителів, практично будь-якої категорії громадян, які мають паспорт, ІПН і № телефону. Оформлення кредиту в банку займає більше часу, вимагає розширений пакет документів, але, банківське кредитування здійснюється під набагато нижчий відсоток, і більших сум.

Кредити в Ощадбанку

Адміністрація «Ощадбанку» пропонує досить велику програму кредитування:

  • «Ощадний будинок»: розмір кредиту: від 1 до 50 тис. Грн; процентна ставка по кредиту – 17,99% річних; термін кредитування 1-36 місяців.
  • «На нерухомість на вторинному ринку»: розмір кредиту: від 100 тис. До 10 млн. Грн; процентна ставка по кредиту – 8-14,49% річних; термін кредитування 1-20 років.
  • «Кредит під іпотеку»: розмір кредиту: від 100 тис. Грн; процентна ставка по кредиту – 13,99-16,99% річних; термін кредитування 1-20 років.
  • «Програма перекредитування»: розмір кредиту: від 100 тис. До 10 млн. Грн; процентна ставка по кредиту – 13,99-16,99% річних; термін кредитування 1-20 років.
  • «На житло для внутрішньо переміщених осіб»: розмір кредиту: від 100 тис. Грн; процентна ставка по кредиту – 12,99% річних; термін кредитування 1-30 років.
  • «На обладнання, яке виробляє” зелену енергію “»: розмір кредиту: від 100 тис. До 1 млн. Грн; процентна ставка по кредиту – 17,99-19,5% річних; термін кредитування 2-7 років.
  • «На нерухомість на первинному ринку»: розмір кредиту: від 100 тис. До 10 млн. Грн; процентна ставка по кредиту – 14,99% річних; термін кредитування 1-20 років.

На офіційному сайті Ощадбанку детально описані умови кредитування по кожній із запропонованих програм. У тому випадку, якщо клієнтові потрібні гроші на поточні потреби, можна просто оформити кредитну карту через Інтернет. У тому випадку, якщо клієнт має зарплатну картку Ощадбанку, його заявка на кредит буде розглянута протягом дня. У разі позитивного рішення гроші можна отримати без довідки про доходи. Для підписання договору потрібно лише документ, що засвідчує особу позичальника.

Подача заявки і отримання грошей

Подати заявку на кредит в Ощадбанку можна в електронному вигляді. Для цього необхідно заповнити спеціальну анкету, та надіслати запит. Дана процедура безкоштовна. У разі кредитування невеликої суми, не буде потрібно довідки про доходи, достатньо буде тієї інформації, що клієнт вказав у анкеті.

У разі прийняття позитивного рішення за заявкою, гроші зараховуються на карту клієнта, яка була вказана в заявці, протягом одного робочого дня.

Сума позики
100   грн
15000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Швидкий кредит Кредит онлайн без відсотків - позика під повний 0 Кредит з 18 років без довідок і поручителів Кредит експрес Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Кредит через інтернет Автоматичний онлайн кредит на карту Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Мікрокредит Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит без перевірки кредитної історії Кредит без ІПН на карту Споживчий кредит Кредит пенсіонерам від Dinero Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Швидкий займ на карту Кредит студентам Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією без відмов та цілодобово Кредит через інтернет Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць