Кредит на карту монобанк

В умовах фінансової нестабільності, останнім часом кредитування та мікрокредитування набирає все більшу і більшу популярність. За останні роки сформувався абсолютно новий сегмент на кредитному ринку – це мікрокредитування, яким займаються так звані МФО (мікрокредітной фінансові організації).

МФО, на відміну від класичного банку, надають населенню мікрокредити на більш ліберальних умовах, не вимагаючи довідки про доходи, поручителів. Достатньо лише мати паспорт, телефон, банківську карту, на яку буде оформлений кредит. Отримати кредит в МФО можуть особи віком від 18 років, при цьому соціальний статус не має значення. Кредитуватися можуть студенти, пенсіонери, безробітні особи. Оформити кредит в МФО і отримати гроші на свою карту можна протягом 1 години, причому, вся процедура проводиться віддалено.

Головний недолік мікрокредитування – це високі відсотки під кредит. Крім того, більшість МФО видають мікрокредити до 10-20 тисяч грн на короткий період: 1-2 місяці. У класичному банку можна оформити більший кредит під набагато більш низькими процентними ставками та на набагато триваліший термін, але, для цього доведеться витратити більше часу, а ймовірність відмови в кредитуванні набагато вище.

Кредит від монобанк

Адміністрація монобанк надає досить вигідні умови кредитування для своїх клієнтів:

 • Пільговий період – 62 дні.
 • Максимальний розмір кредиту до 200 000 грн.
 • Можливість отримувати кешбек розміром до 20%.
 • Процентна ставка 3,2%.

За допомогою карти монобанк можна здійснювати грошові перекази, оплачувати комунальні послуги, поповнювати мобільний телефон. Підписуючи кредитний договір, клієнт монобанк вибирає з перцева два види товарів, при покупці яких банк буде нараховувати кешбек в розмірі 10%, до 500 грн на місяць.

Умови кредиту від монобанк

 • Річна кредитна ставка = 0%
 • Пільгова ставка = 0,00001%
 • Місячна комісія = 3,2%
 • Сума щомісячного платежу = 5% (не менше 100 грн)
 • Термін погашення кредиту – останній робочий день місяця.

У тому випадку, якщо позичальник допустив прострочення по платежу, до нього застосовуються штрафні санкції:

 • За прострочення до 1 місяця – 50 грн
 • За прострочення 2-3 місяці – 100 грн
 • За прострочення понад 3 місяців – 100 грн + 6,4% від суми заборгованості на початок місяця.

Як оформити кредит в монобанк

Кредит в монобанк можуть оформити громадяни України, які досягли 18-річного віку, мають при собі посвідчення особи (паспорт), довідку про присвоєння ідентифікаційного коду, тримісячний стаж роботи, позитивну кредитну історію.

Для отримання кредитної картки монобанк необхідно завантажити мобільний додаток в App Store або Google Play, після чого відправити фото довідки про присвоєння ІПН та перших двох сторінок свого паспорта з фотографією. Після цього необхідно в офісі банку підписати договір, отримати карту, зробити її фото в додатку монобанк, сформувати PIN-код.

 • Погашати кредитну заборгованість по карті монобанк можна одним з таких способів:
 • Через додаток монобанк
 • Через термінали самообслуговування iBox і ТАСкомбанк;
 • Через Приват 24;
 • У касах банківського відділення Universal Bank.
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит студентам Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Взять кредит с большими просрочками по микрозаймам Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Автоматичний онлайн кредит на карту Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць