Кредит на карту монобанк

В умовах фінансової нестабільності, останнім часом кредитування та кредитування набирає все більшу і більшу популярність. За останні роки сформувався абсолютно новий сегмент на кредитному ринку – це кредитування, яким займаються так звані МФО (кредитні фінансові організації).

МФО, на відміну від класичного банку, надають населенню кредити на більш ліберальних умовах, не вимагаючи довідки про доходи, поручителів. Достатньо лише мати паспорт, телефон, банківську карту, на яку буде оформлений кредит. Отримати кредит в МФО можуть особи віком від 18 років, при цьому соціальний статус не має значення. Кредитуватися можуть студенти, пенсіонери, безробітні особи. Оформити кредит в МФО і отримати гроші на свою карту можна протягом 1 години, причому, вся процедура проводиться віддалено.

Головний недолік кредитування – це високі відсотки під кредит. Крім того, більшість МФО видають кредити до 10-20 тисяч грн на короткий період: 1-2 місяці. У класичному банку можна оформити більший кредит під набагато більш низькими процентними ставками та на набагато триваліший термін, але, для цього доведеться витратити більше часу, а ймовірність відмови в кредитуванні набагато вище.

Кредит від монобанк

Адміністрація монобанк надає досить вигідні умови кредитування для своїх клієнтів:

 • Пільговий період – 62 дні.
 • Максимальний розмір кредиту до 200 000 грн.
 • Можливість отримувати кешбек розміром до 20%.
 • Процентна ставка 3,2%.

За допомогою карти монобанк можна здійснювати грошові перекази, оплачувати комунальні послуги, поповнювати мобільний телефон. Підписуючи кредитний договір, клієнт монобанк вибирає з перцева два види товарів, при покупці яких банк буде нараховувати кешбек в розмірі 10%, до 500 грн на місяць.

Умови кредиту від монобанк

 • Річна кредитна ставка = 0%
 • Пільгова ставка = 0,00001%
 • Місячна комісія = 3,2%
 • Сума щомісячного платежу = 5% (не менше 100 грн)
 • Термін погашення кредиту – останній робочий день місяця.

У тому випадку, якщо позичальник допустив прострочення по платежу, до нього застосовуються штрафні санкції:

 • За прострочення до 1 місяця – 50 грн
 • За прострочення 2-3 місяці – 100 грн
 • За прострочення понад 3 місяців – 100 грн + 6,4% від суми заборгованості на початок місяця.

Як оформити кредит в монобанк

Кредит в монобанк можуть оформити громадяни України, які досягли 18-річного віку, мають при собі посвідчення особи (паспорт), довідку про присвоєння ідентифікаційного коду, тримісячний стаж роботи, позитивну кредитну історію.

Для отримання кредитної картки монобанк необхідно завантажити мобільний додаток в App Store або Google Play, після чого відправити фото довідки про присвоєння ІПН та перших двох сторінок свого паспорта з фотографією. Після цього необхідно в офісі банку підписати договір, отримати карту, зробити її фото в додатку монобанк, сформувати PIN-код.

 • Погашати кредитну заборгованість по карті монобанк можна одним з таких способів:
 • Через додаток монобанк
 • Через термінали самообслуговування iBox і ТАСкомбанк;
 • Через Приват 24;
 • У касах банківського відділення Universal Bank.
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
7   днів
14   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою або на карту в Україні Найшвидший кредит онлайн без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Кредит за 1 годину онлайн Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Як взяти кредит через інтернет? Кредит студентам Кредит під заставу авто Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Чи можливо отримати кредит онлайн без перевірки кредитної історії Чи можливо отримати кредит онлайн без ІПН на карту? Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Автоматичний онлайн кредит на карту Міні  кредит Промокод від компанії Mister Cash Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць