Кредит на 6 місяців майже без відсотків

В даний час на ринку кредитування діє два принципово різних пропозиції: короткострокове кредитування в мікрофінансових організаціях та довгострокові кредити в банках.

Кредит на 6 місяців в МФО оформити не можна. Мікрофінансові організації кредитують під високі відсотки невеликі суми на термін 1-2 місяці. Головна перевага МФО – оперативність оформлення при мінімумі документів. Важливо: в українських МФО верифікація клієнтів відбувається за допомогою отримання персональних даних через систему BANK ID.

У МФО має сенс брати позику в тому випадку, якщо потрібні гроші на короткий термін. Короткострокова позика оформляється дуже швидко. Позичальник повинен розуміти, що, чим швидше він погасити такий кредит, тим вигідніше для нього, адже щодня по кредитів нараховується близько 2%. Так, якщо людина взяла, скажімо 5000 грн, кожен день йому нараховується 100 грн відсотків. Це дуже багато. При користуванні таким кредитом протягом місяця, доведеться виплатити 3000 грн відсотків.

Якщо потрібні гроші на більш тривалий термін, можна оформити в банку позику на карту на 6 місяців або більше. Кредит на 6 місяців на карту можна буде взяти лише при позитивної кредитної історії, при цьому позичальник повинен надати документи, що підтверджують джерело його доходу. Зазвичай, це довідка з місця роботи за останні 6 місяців.

Головна умова, яку повинен виконувати позичальник, своєчасно погашати відсотки і тіло кредиту, згідно встановленого графіка. Робити це можна різними способами, які вказані в договорі. Не слід допускати прострочень платежу і заборгованостей, оскільки це негативно впливає на кредитну історію, що утруднить або зробить неможливим кредитування в майбутньому.

Взяти кредит на 6 місяців можна в ТАСкомбанк. Ця установа надає довгострокові кредити, наприклад за умовами продукту “Зручна готівка Максимум”. Сума кредиту: від 1 000,00 до 500 000,00 грн. Строк кредитування можна вибирати: 6, 12, 24, 36, 48, 60 місяців. Процентна ставка за кредитом 0,01% річних. Є можливість дострокового розірвання договору без додаткових комісій. Позичальник повинен надати наступний пакет документів: паспорт, ІПН, довідку про доходи. Кредитуються особи віком від 25 до 65 років. Погашати позику можна в касах і терміналах відділень банку, оплатою на розрахунковий рахунок, в особистому кабінеті на сайті, за допомогою інтернет-банкінгу, через відділення банків-партнерів, через термінали самообслуговування.

Ідея Банк також надає довгострокові кредити. Наприклад продукт “На старт” можна оформити на закриття поточних потреб. Цільова група клієнтів – платоспроможні фізичні особи, резиденти України віком від 21 до 74 років. Сума кредиту від 1000 до 50 000 грн. Строк кредитування складає від 12 місяців до 24 місяців. Процентна ставка, відсотки річних – 50%. Реальна річна процентна ставка, відсотки річних – 64%. Гроші можна отримати на карту або готівкою, термін розгляду заявки 1 годину. Позичальник повинен надати наступний пакет документів: паспорт, ІПН, довідку про доходи, пенсійне посвідчення. За умови цільового використання коштів і надання підтверджуючих документів ставка знижується на 10% річних. Погашати позику можна в касах і терміналах відділень банку, оплатою на розрахунковий рахунок, в особистому кабінеті на сайті, за допомогою інтернет-банкінгу, через термінали самообслуговування.

Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит студентам Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Взять кредит с большими просрочками по микрозаймам Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Автоматичний онлайн кредит на карту Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць