Кредит на 6 місяців без відсотків

В даний час на ринку кредитування діє два принципово різних пропозиції: короткострокове кредитування в мікрофінансових організаціях та довгострокові кредити в банках.

Кредит на 6 місяців в МФО оформити не можна. Мікрофінансові організації кредитують під високі відсотки невеликі суми на термін 1-2 місяці. Головна перевага МФО – оперативність оформлення при мінімумі документів. У МФО має сенс брати позику лише тільки в тому випадку, якщо потрібні гроші на короткий термін. Короткострокова позика оформляється дуже швидко. Позичальник повинен розуміти, що, чим швидше він погасити такий мікрокредит, тим вигідніше для нього, адже щодня по мікрокредитів нараховується близько 2%. Так, якщо людина взяла, скажімо 5000 грн, кожен день йому нараховується 100 грн відсотків. Це дуже багато. При користуванні таким мікрокредитом протягом місяця, доведеться виплатити 3000 грн відсотків.

Якщо потрібні гроші на більш тривалий термін, можна оформити в банку позику на карту на 6 місяців або більше. Кредит на 6 місяців на карту можна буде взяти лише при позитивної кредитної історії, при цьому позичальник повинен надати документи, що підтверджують джерело його доходу. Зазвичай, це довідка з місця роботи за останні 6 місяців.

Головна умова, яку повинен виконувати позичальник, своєчасно погашати відсотки і тіло кредиту, згідно встановленого графіка. Робити це можна різними способами, які вказані в договорі. Не слід допускати прострочень платежу і заборгованостей, оскільки це негативно впливає на кредитну історію, що утруднить або зробить неможливим кредитування в майбутньому.

Взяти кредит на 6 місяців можна в ТАСкомбанк надає довгострокові кредити до 300 тис. Грн на термін від 6 до 48 місяців під 0,01% річних. Гроші можна отримати на карту або готівкою, термін розгляду заявки 1 годину. Позичальник повинен надати наступний пакет документів: паспорт, ІПН, довідку про доходи. Кредитуються особи віком від 25 до 65 років. При достроковому погашенні позички немає штрафних санкцій або будь-яких інших обмежень. На весь період дії договору діють фіксовані умови. Погашати позику можна в касах і терміналах відділень банку, оплатою на розрахунковий рахунок, в особистому кабінеті на сайті, за допомогою інтернет-банкінгу, через відділення банків-партнерів, через термінали самообслуговування.

Ідея Банк надає довгострокові кредити до 500 тис. Грн на термін від 12 до 60 місяців під 0,01% річних. Гроші можна отримати на карту або готівкою, термін розгляду заявки 1 годину. Позичальник повинен надати наступний пакет документів: паспорт, ІПН, довідку про доходи, пенсійне посвідчення. Кредитуються особи віком від 21 до 75 років. За умови цільового використання коштів і надання підтверджуючих документів ставка знижується на 10% річних. Погашати позику можна в касах і терміналах відділень банку, оплатою на розрахунковий рахунок, в особистому кабінеті на сайті, за допомогою інтернет-банкінгу, через термінали самообслуговування.

Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту Ukrpozyka Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Moneyveo Dinero Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash UltraCash Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту CreditPlus Ваша Готивочка KFUA SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць