Кредит на 6 місяців без відсотків

В даний час на ринку кредитування діє два принципово різних пропозиції: короткострокове кредитування в мікрофінансових організаціях та довгострокові кредити в банках.

Кредит на 6 місяців в МФО оформити не можна. Мікрофінансові організації кредитують під високі відсотки невеликі суми на термін 1-2 місяці. Головна перевага МФО – оперативність оформлення при мінімумі документів. У МФО має сенс брати позику лише тільки в тому випадку, якщо потрібні гроші на короткий термін. Короткострокова позика оформляється дуже швидко. Позичальник повинен розуміти, що, чим швидше він погасити такий мікрокредит, тим вигідніше для нього, адже щодня по мікрокредитів нараховується близько 2%. Так, якщо людина взяла, скажімо 5000 грн, кожен день йому нараховується 100 грн відсотків. Це дуже багато. При користуванні таким мікрокредитом протягом місяця, доведеться виплатити 3000 грн відсотків.

Якщо потрібні гроші на більш тривалий термін, можна оформити в банку позику на карту на 6 місяців або більше. Кредит на 6 місяців на карту можна буде взяти лише при позитивної кредитної історії, при цьому позичальник повинен надати документи, що підтверджують джерело його доходу. Зазвичай, це довідка з місця роботи за останні 6 місяців.

Головна умова, яку повинен виконувати позичальник, своєчасно погашати відсотки і тіло кредиту, згідно встановленого графіка. Робити це можна різними способами, які вказані в договорі. Не слід допускати прострочень платежу і заборгованостей, оскільки це негативно впливає на кредитну історію, що утруднить або зробить неможливим кредитування в майбутньому.

Взяти кредит на 6 місяців можна в ТАСкомбанк надає довгострокові кредити до 300 тис. Грн на термін від 6 до 48 місяців під 0,01% річних. Гроші можна отримати на карту або готівкою, термін розгляду заявки 1 годину. Позичальник повинен надати наступний пакет документів: паспорт, ІПН, довідку про доходи. Кредитуються особи віком від 25 до 65 років. При достроковому погашенні позички немає штрафних санкцій або будь-яких інших обмежень. На весь період дії договору діють фіксовані умови. Погашати позику можна в касах і терміналах відділень банку, оплатою на розрахунковий рахунок, в особистому кабінеті на сайті, за допомогою інтернет-банкінгу, через відділення банків-партнерів, через термінали самообслуговування.

Ідея Банк надає довгострокові кредити до 500 тис. Грн на термін від 12 до 60 місяців під 0,01% річних. Гроші можна отримати на карту або готівкою, термін розгляду заявки 1 годину. Позичальник повинен надати наступний пакет документів: паспорт, ІПН, довідку про доходи, пенсійне посвідчення. Кредитуються особи віком від 21 до 75 років. За умови цільового використання коштів і надання підтверджуючих документів ставка знижується на 10% річних. Погашати позику можна в касах і терміналах відділень банку, оплатою на розрахунковий рахунок, в особистому кабінеті на сайті, за допомогою інтернет-банкінгу, через термінали самообслуговування.

Сума позики
100   грн
15000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Швидкий кредит Кредит онлайн без відсотків - позика під повний 0 Кредит з 18 років без довідок і поручителів Кредит експрес Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Кредит через інтернет Автоматичний онлайн кредит на карту Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Мікрокредит Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит без перевірки кредитної історії Кредит без ІПН на карту Споживчий кредит Кредит пенсіонерам від Dinero Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Швидкий займ на карту Кредит студентам Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією без відмов та цілодобово Кредит через інтернет Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць