Гроші в кредит без застави

Беззаставні кредити від МістерКеш: надійно, швидко і по-чесному

Як це часто буває, коли немає «зайвих» кількох тисяч гривень на покупку нового смартфона, перфоратора, різдвяного набору делікатесів, поїздки до моря, і ми відмовляємо собі в багатьох земних радощах і потребах. Але куди критичніше ситуація, коли сума до 10 тисяч гривень – це справжній порятунок для тих, кому потрібно погасити терміново борги по комунальних витратах, оплатити дорогі медикаменти, внести оплату за семестр у вузі, зібрати дитину в школу і навіть внести черговий платіж по іпотеці в банку. Здавалося б, сума як на теперішній час не така вже й велика, але при існуючому рівні середньої заробітної плати по Україні вельми істотна для більшості середньостатистичних українців, серед яких ще досить багато безробітних. Де ж взяти в борг: у рідні, друзів, колег по роботі, партнерів по бізнесу або ж оформити невеликий кредит готівкою без застави в банку або мікрофінансовій організації? Або ж піти в ломбард?

Кредити без застави в банках на невелику суму або ломбард?

За такою сумою в банк йти дуже витратно за часом і клопітно: терміново кредит без застави в банку не дадуть, оскільки тільки процедура оформлення кредиту може зайняти кілька днів або навіть декілька тижнів. А ще позичальнику знадобиться надати довідку про доходи. І часто бувають ситуації, коли в банку кредитна перевірка ваших даних (кредитна історія, рівень доходів, стаж роботи та ін.) не визнає за можливе дати вам можливість оформити кредит без застави авто або іншого цінного майна.

 

Звичайно, якщо все ж є в родині щось цінне, що може виступати як застава, то можна звернутися в ломбард або знову звернутися в банк, вказавши, що у вас є можливість закласти цінності. Але слід пам’ятати, що ризик цю цінність потім не викупити у ломбарду дуже високий. Та й чи варто витрачати стільки часу на спілкування з банком, щоб з’явився шанс отримати заставний кредит на суму всього до десяти тисяч гривень, та ще й під дуже великий відсоток?

Мікрофінансових організація МістерКеш – гарантовані кредити без застави на вигідних умовах

Рекомендуємо замовити приватний кредит без застави в надійній та перевіреній макрофінансовій організації, що буде найкращим виходом, коли потрібно взяти кредит без застави на суму до 20 тисяч гривень. Детальну інформацію про всі кредитні продукти компанії шукайте на сторінці “Юридична інформація”.

Щоб отримати кредит, зверніться в МФО «МістерКеш», заповніть онлайн-заявку, внесіть в неї свої паспортні дані і номер ІПН, а також введіть коректні дані банківської картки. Не треба довідки про доходи, імен поручителів, переліку цінностей як застави – сума до 10 тисяч гривень відправиться на ваші реквізити платіжної картки відразу ж після оперативного кредитного скорингу та отримання від вас згоди на запропоновані договірні зобов’язання.

Беззаставні кредити в Містер Кеш — рішення для вас

Незабезпечені позики тепер широко доступні в Інтернеті. За останні кілька років з’явилося багато небанківських компаній, оскільки все більше і більше людей вибирають рішення, відмінні від банківського кредиту.

Є причина, по якій компанії онлайн-кредитування спеціалізуються на незабезпечених кредитах. По-перше, це дуже привабливий варіант для позичальників, так як дає їм грошові кошти. Крім того, оформити онлайн-кредит дуже просто і швидко.

Концепція швидкого запозичення грошей не відповідає варіанту забезпечення кредиту, так як цей процес займає багато часу на виконання всіх формальностей. Однак що насправді являє собою незабезпечена позика? Позичати гроші — хороша ідея. Хто насправді може собі це дозволити?

Що мається на увазі під кредитом без застави?

Відсутність застави означає, що кредитор не вимагає будь-яке майно в заставу по позиці, яку він надає. Все це для того, щоб зробити процес подачі заявки ще простіше і швидше як для клієнта, так і для кредитора.

У разі забезпеченого кредиту на виконання всіх формальностей може піти кілька днів або навіть тижнів. З цієї причини Містер Кеш не вимагає забезпечення.

Що означає захист кредиту?

Незабезпечені позики є великою темою, але що саме це означає? Забезпечення позики – це фактично дозвіл на передачу вашої власності кредитній компанії або банку у разі неплатоспроможності або недотримання умов договору.

Іншими словами, ви надаєте свою власність в якості застави за позикою. Це гарантія повернення грошей кредитору в разі, якщо ви не зможете погасити заборгованість самостійно.

Ви можете зробити заставу, використовуючи різні активи, такі як автомобіль, нерухомість або будь-яке майно, що має матеріальне значення, яке може дорівнювати сумі, яку ви повинні виплатити.

Банк відхилив мою заявку, чи є у мене шанс отримати кредит?

Банки зазвичай підходять до кредитування більш строго, ніж небанківські компанії, тому відмова банку не означає, що кредитні компанії також відмовляються. Зверніться в Містер Кеш щоб оформити швидкий кредит без застави на взаємовигідних умовах.