Кредит онлайн без довідки про доходи

Миттєві кредити без довідки про доходи від МістерКеш

Фінансові труднощі час від часу зустрічаються в кожній родині. Цьому виною нестабільні виплати заробітної плати, нерегулярні доходи, та й економічна обстановка в країні складається таким чином, що інфляція і знецінення національної валюти не дають можливості відчувати себе впевненим у завтрашньому дні. І, якщо немає можливості взяти в борг у рідні або близьких друзів, партнерів по бізнесу, то мимоволі починаєш шукати вигідний варіант кредитування під невеликий відсоток і на прийнятний термін.

При спробі знайти надійного кредитодавця важливі не тільки низький відсоток кредитування та лояльні терміни повернення тіла кредиту і додаткових платежів, найголовніше – робота з надійним позичальником, який працює на попередньо обумовлених умовах, а не створює перешкоди виплаті боргу шляхом нарощування взятої в позику суми за рахунок додаткових умов, з самого початку не прописаних в договорі (сумнівні приховані платежі, необґрунтовані перерахунки процентних ставок і т. ін.). Крім того, дуже багатьом важко розраховувати на кредит у банку, тому що в банківських структурах процедура прийняття рішення щодо кредитування сувора і пов’язана з такими важливими умовами, як:

 • Довідка про доходи, видача якої можлива тільки при офіційному працевлаштуванні або легальному приватному підприємництві. І, якщо у вас є труднощі з офіційним працевлаштуванням, взяти кредит без довідки про доходи, звернувшись в банк, буде просто неможливо.
 • Для великих позик також необхідні наявність поручителів і можливість надати цінне майно в заставу. Тобто, звернення в банк, щоб отримати кредит без довідок про доходи та поручителів, з самого початку буде програшним варіантом.

Друга можливість взяти грошей у борг – це звернення в ломбард. У ломбарді кредити без довідки про доходи за паспортом реальні – свої фінансові ризики ломбарди мінімізують за рахунок взяття у клієнта цінного майна як заставу. А ось позичальник при роботі з ломбардами також ризикує: якщо виникне складність з виплатою боргу, то така позика закінчиться втратою цінного майна, яке буде виставлено на продаж ломбардом для погашення боргу.

Якщо ви інтуїтивно розумієте, що банки і ломбарди для взяття позики вам точно не підходять (немає довідки про доходи, поручителів, цінностей в заставу), то єдиним вірним і надійним варіантом кредитування буде звернення в мікрофінансову організацію (МФО). МФО МістерКеш дає чудову можливість отримати в Україні кредит онлайн без довідки про доходи – достатньо лише надати паспортні дані та ідентифікаційний код і номер банківської карти, на яку хочете отримати позику. МістерКеш – це гарантований кредит онлайн без довідки про доходи з мінімальним відсотком відмови потенційним позичальникам. З МістерКеш працюють всі, кому важко підтвердити офіційно свої доходи (безробітні, студенти), а також позичальниками МістерКеш стають соціально незахищені групи населення (матері-одиначки, багатодітні сім’ї, пенсіонери), чиї мізерні доходи для банків рівносильні відсутності постійних, стабільних заробітків, необхідних для виплати банківського кредиту.

Кредити без довідки про доходи — це продукти для людей, які з різних причин не можуть надати документ про свої доходи. Довідки, необхідні банкам, зазвичай стосуються заробітку або факту зайнятості.

Містер Кеш погоджується на альтернативну форму перевірки — без необхідності оформляти довідки про доходи та працевлаштування. Деякі небанківські компанії вимагають підтвердження доходу, наприклад, віртуальною або паперовою випискою з рахунку.

Однак в інших фінансових компаніях розраховувати на те, що кредит без довідки про доходи буде надано нам взагалі без будь-яких питань про доходи і фінансові можливості не варто. Кредитор повинен знати, кому він надає гроші в борг.

Часто отримати довідку з місця роботи може бути непросто. А особливо складно для людей, які працюють неофіційно.

І навіть якщо позичальник працює за трудовим договором і теоретично може отримати документ, варто враховувати, що видача паперу може зайняти у роботодавця багато часу. Деякі роботодавці змушують чекати таких довідок до декількох тижнів, а гроші можуть знадобитися «прямо зараз».

Таким чином, позики без довідки про доходи є відповіддю на реальні потреби клієнтів, які раптово стикаються з необхідністю вливання готівки. Містер Кеш не ставить питань про ваші доходи.

Хто може отримати кредит без довідок?

Кредит можуть отримати особи:

 • які досягли 18 років;
 • у яких є паспорт;
 • власний номер телефону;
 • мають українське громадянство;
 • з наявністю карткового рахунку будь-якого банку країни;
 • з доступом в Інтернет.

Необхідні документи

Оскільки не потрібно пред’являти довідки з місця роботи, у вас може скластися невірне враження, що отримаєте позику взагалі без документів. Однак це неправда — для отримання позики вам знадобиться документ, що підтверджує вашу особу — паспорт громадянина України.

Оформимо всі формальності онлайн

Компанія Містер Кеш оформляє всі формальності онлайн. Доступу до мережі Інтернет досить, щоб взяти кредит.

Переваги позик без довідки про доходи

 • швидке вливання грошей;
 • виплата грошей без зв’язку з роботодавцем;
 • негайна перевірка кредитоспроможності;
 • гроші на рахунку через 15-20 хвилин;
 • коригування терміну погашення під свої потреби.

Звертайтеся — обов’язково допоможемо!

Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит студентам Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Взять кредит с большими просрочками по микрозаймам Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Автоматичний онлайн кредит на карту Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць