Кредит онлайн без довідки про доходи

Миттєві кредити без довідки про доходи від МістерКеш

Фінансові труднощі час від часу зустрічаються в кожній родині. Цьому виною нестабільні виплати заробітної плати, нерегулярні доходи, та й економічна обстановка в країні складається таким чином, що інфляція і знецінення національної валюти не дають можливості відчувати себе впевненим у завтрашньому дні. І, якщо немає можливості взяти в борг у рідні або близьких друзів, партнерів по бізнесу, то мимоволі починаєш шукати вигідний варіант кредитування під невеликий відсоток і на прийнятний термін.

При спробі знайти надійного кредитодавця важливі не тільки низький відсоток кредитування та лояльні терміни повернення тіла кредиту і додаткових платежів, найголовніше – робота з надійним позичальником, який працює на попередньо обумовлених умовах, а не створює перешкоди виплаті боргу шляхом нарощування взятої в позику суми за рахунок додаткових умов, з самого початку не прописаних в договорі (сумнівні приховані платежі, необґрунтовані перерахунки процентних ставок і т. ін.). Крім того, дуже багатьом важко розраховувати на кредит у банку, тому що в банківських структурах процедура прийняття рішення щодо кредитування сувора і пов’язана з такими важливими умовами, як:

 • Довідка про доходи, видача якої можлива тільки при офіційному працевлаштуванні або легальному приватному підприємництві. І, якщо у вас є труднощі з офіційним працевлаштуванням, взяти кредит без довідки про доходи, звернувшись в банк, буде просто неможливо.
 • Для великих позик також необхідні наявність поручителів і можливість надати цінне майно в заставу. Тобто, звернення в банк, щоб отримати кредит без довідок про доходи та поручителів, з самого початку буде програшним варіантом.

Друга можливість взяти грошей у борг – це звернення в ломбард. У ломбарді кредити без довідки про доходи за паспортом реальні – свої фінансові ризики ломбарди мінімізують за рахунок взяття у клієнта цінного майна як заставу. А ось позичальник при роботі з ломбардами також ризикує: якщо виникне складність з виплатою боргу, то така позика закінчиться втратою цінного майна, яке буде виставлено на продаж ломбардом для погашення боргу.

Якщо ви інтуїтивно розумієте, що банки і ломбарди для взяття позики вам точно не підходять (немає довідки про доходи, поручителів, цінностей в заставу), то надійним варіантом кредитування буде звернення в мікрофінансову організацію (МФО). МФО МістерКеш дає чудову можливість отримати в Україні кредит онлайн без довідки про доходи – достатньо надати паспортні дані та ідентифікаційний код і номер банківської карти, на яку хочете отримати позику. Звичайно, у компанії МістерКеш також здійсюються перевірки платоспроможності клієнтів. Проте можливість отримати тут кредит все є вища. З МістерКеш працюють всі, кому важко підтвердити офіційно свої доходи (безробітні, студенти), а також позичальниками МістерКеш стають соціально незахищені групи населення (матері-одиначки, багатодітні сім’ї, пенсіонери), чиї нневеликі доходи для банків рівносильні відсутності постійних, стабільних заробітків, необхідних для виплати банківського кредиту.

Кредити без довідки про доходи — це продукти для людей, які з різних причин не можуть надати документ про свої доходи. Довідки, необхідні банкам, зазвичай стосуються заробітку або факту зайнятості.

Містер Кеш погоджується на альтернативну форму перевірки — без необхідності оформляти довідки про доходи та працевлаштування. Деякі небанківські компанії вимагають підтвердження доходу, наприклад, віртуальною або паперовою випискою з рахунку.

Однак в інших фінансових компаніях розраховувати на те, що кредит без довідки про доходи буде надано нам взагалі без будь-яких питань про доходи і фінансові можливості не варто. Кредитор повинен знати, кому він надає гроші в борг.

Часто отримати довідку з місця роботи може бути непросто. А особливо складно для людей, які працюють неофіційно.

І навіть якщо позичальник працює за трудовим договором і теоретично може отримати документ, варто враховувати, що видача паперу може зайняти у роботодавця багато часу. Деякі роботодавці змушують чекати таких довідок до декількох тижнів, а гроші можуть знадобитися «прямо зараз».

Таким чином, позики без довідки про доходи є відповіддю на реальні потреби клієнтів, які раптово стикаються з необхідністю вливання готівки. Містер Кеш не ставить питань про ваші доходи.

Хто може отримати кредит без довідок?

Кредит можуть отримати особи:

 • які досягли 18 років;
 • у яких є паспорт;
 • власний номер телефону;
 • мають українське громадянство;
 • з наявністю карткового рахунку будь-якого банку країни;
 • з доступом в Інтернет.

Необхідні документи

Оскільки не потрібно пред’являти довідки з місця роботи, у вас може скластися невірне враження, що отримаєте позику взагалі без документів. Однак це неправда — для отримання позики вам знадобиться документ, що підтверджує вашу особу — паспорт громадянина України.

Оформимо всі формальності онлайн

Компанія Містер Кеш оформляє всі формальності онлайн. Доступу до мережі Інтернет досить, щоб взяти кредит.

Переваги позик без довідки про доходи

 • швидке вливання грошей;
 • виплата грошей без зв’язку з роботодавцем;
 • негайна перевірка кредитоспроможності;
 • гроші на рахунку через 15-20 хвилин;
 • коригування терміну погашення під свої потреби.

Звертайтеся — обов’язково допоможемо!