Чи можна взяти позику без прописки в Україні?

Багато хто вважає, що інститут прописки є пережитком радянського минулого, і від неї потрібно йти. Однак, паспортні столи продовжують існувати, а прописку вимагають у багатьох адміністративних і фінансових організаціях.

Звертаючись до банку за кредитом, у клієнта в обов’язковому порядку зажадають прописку. Однак, іноді трапляються ситуації, коли потрібні гроші, а постійної прописки по тій або іншій причині, немає. В такому випадку, оформити банківський кредит буде неможливо. Де ж у такому випадку взяти кредит онлайн без прописки?

Кредит без прописки в паспорті можна отримати в мікрофінансової організації (МФО), де отримання кредиту без прописки безпроблемно. МФО відносно недавно вийшли на ринок кредитування і досить швидко завоювали велику популярність через дуже лояльних умов кредитування.

Як взяти кредит без прописки

Оформити позику без прописки в паспорті MisterCash неможливо. Окрім прописки необхідна наявність паспорта, ІПН, банківської картки та мобільного телефону. На сайті МістерКеш можна скористатися кредитним калькулятором, за допомогою якого оперативно розрахувати відсотки за кредитом та загальну суму до виплати. Кредитуватися можуть особи віком від 18 до 74 років, які мають паспорт громадянина України, банківську картку та мобільний телефон. Кредит можна оформити як на 500 грн, 1000 грн, так і на 15 тис. грн та більше, строком до 30 діб.

Заявка на отримання кредиту розглядається в автоматичному режимі у будь-який час дня та ночі, незалежно від свят та вихідних. Позитивне рішення за такими заявками надходить лише після перевірки всіх даних. Але важливо, що ми не вимагаємо надання довідки про доходи, а також не потрібні поручителі. Головна умова – відсутність погашених кредитів у МФО. При необхідності клієнт може продовжити дію кредитного договору, попередньо сплативши відсотки, що набігли.

Що буде, якщо не платити по кредиту

Державний банк на своїх боржників подає судовий позов, і стягує гроші за судовим рішенням. В крайньому випадку, в рахунок погашення боргу позичальника йде його майно, яке в примусовому порядку конфіскується і продається з аукціону. Щоб уникнути маси негативних емоцій, слід ретельно зважувати свої фінансові можливості, перш, ніж вдаватися до кредитування в МФО.