Чи можна взяти позику без прописки в Україні?

Багато хто вважає, що інститут прописки є пережитком радянського минулого, і від неї потрібно йти. Однак, паспортні столи продовжують існувати, а прописку вимагають у багатьох адміністративних і фінансових організаціях.

Звертаючись до банку за кредитом, у клієнта в обов’язковому порядку зажадають прописку. Однак, іноді трапляються ситуації, коли потрібні гроші, а постійної прописки по тій або іншій причині, немає. В такому випадку, оформити банківський кредит буде неможливо. Де ж у такому випадку взяти кредит онлайн без прописки?

Кредит без прописки в паспорті можна отримати в мікрофінансової організації (МФО), де отримання кредиту без прописки безпроблемно. МФО відносно недавно вийшли на ринок кредитування і досить швидко завоювали велику популярність через дуже лояльних умов кредитування.

Як взяти кредит без прописки

Оформити позику без прописки в паспорті можна в багатьох МФО, наприклад, в МістерКеш. Все, що потрібно для цього – наявність паспорта, ІПН, банківської картки та мобільного телефону. На сайті МістерКеш можна скористатися кредитним калькулятором, за допомогою якого оперативно розрахувати відсотки по кредиту, і загальну суму до виплати. Кредитуватися можуть особи від 18 до 65 років, які мають паспорт громадянина України, банківську карту і мобільний телефон. Мікрокредит можна оформити на суму до 15 тис. Грн, терміном від 5 до 30 діб. Перший кредит можна отримати під 0,01%, це означає, що клієнту треба буде фактично повернути тільки ту суму, яку він взяв у борг.

Заявка на отримання мікрокредиту розглядається в автоматичному режимі в будь-який час дня і ночі, незалежно від свят і вихідних. Позитивне рішення за такими заявками приймається в 90% випадків. Не потрібно надання довідки про доходи, не потрібні поручителі. Головна умова – відсутність непогашених кредитів в МФО. При необхідності клієнт може продовжити дію кредитного договору, попередньо сплативши відсотки, що набігли.

Що буде, якщо не платити по кредиту

Державний банк на своїх боржників подає судовий позов, і стягує гроші за судовим рішенням. В крайньому випадку, в рахунок погашення боргу позичальника йде його майно, яке в примусовому порядку конфіскується і продається з аукціону.

Адміністрація МФО не зацікавлена ​​в судових позовах, оскільки це тривалий і дорогий процес. МФО діє більш агресивно, вдаючись до психологічного тиску на позичальника, його сім’ю, родичів. Спочатку починається масова розсилка СМС-повідомлень, потім йдуть часті дзвінки з вимогою повернути борг. До судових позовів МФО вдаються дуже рідко, як правило, справа передається колекторським організаціям, які спеціалізуються на «вибиванні» грошей з недбайливих боржників. Колектори діють часто не зовсім законними методами, застосовуючи психологічний, іноді фізичне насильство, як до позичальника, так і до членів його сім’ї.

Щоб уникнути маси негативних емоцій, слід ретельно зважувати свої фінансові можливості, перш, ніж вдаватися до кредитування в МФО.

Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит студентам Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Взять кредит с большими просрочками по микрозаймам Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Автоматичний онлайн кредит на карту Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць