Чи можна взяти позику без прописки в Україні?

Багато хто вважає, що інститут прописки є пережитком радянського минулого, і від неї потрібно йти. Однак, паспортні столи продовжують існувати, а прописку вимагають у багатьох адміністративних і фінансових організаціях.

Звертаючись до банку за кредитом, у клієнта в обов’язковому порядку зажадають прописку. Однак, іноді трапляються ситуації, коли потрібні гроші, а постійної прописки по тій або іншій причині, немає. В такому випадку, оформити банківський кредит буде неможливо. Де ж у такому випадку взяти кредит онлайн без прописки?

Кредит без прописки в паспорті можна отримати в мікрофінансової організації (МФО), де отримання кредиту без прописки безпроблемно. МФО відносно недавно вийшли на ринок кредитування і досить швидко завоювали велику популярність через дуже лояльних умов кредитування.

Як взяти кредит без прописки

Оформити позику без прописки в паспорті MisterCash неможливо. Окрім прописки необхідна наявність паспорта, ІПН, банківської картки та мобільного телефону. На сайті МістерКеш можна скористатися кредитним калькулятором, за допомогою якого оперативно розрахувати відсотки за кредитом та загальну суму до виплати. Кредитуватися можуть особи віком від 18 до 74 років, які мають паспорт громадянина України, банківську картку та мобільний телефон. Кредит можна оформити як на 500 грн, 1000 грн, так і на 15 тис. грн та більше, строком до 30 діб.

Заявка на отримання кредиту розглядається в автоматичному режимі у будь-який час дня та ночі, незалежно від свят та вихідних. Позитивне рішення за такими заявками надходить лише після перевірки всіх даних. Але важливо, що ми не вимагаємо надання довідки про доходи, а також не потрібні поручителі. Головна умова – відсутність погашених кредитів у МФО. При необхідності клієнт може продовжити дію кредитного договору, попередньо сплативши відсотки, що набігли.

Що буде, якщо не платити по кредиту

Державний банк на своїх боржників подає судовий позов, і стягує гроші за судовим рішенням. В крайньому випадку, в рахунок погашення боргу позичальника йде його майно, яке в примусовому порядку конфіскується і продається з аукціону. Щоб уникнути маси негативних емоцій, слід ретельно зважувати свої фінансові можливості, перш, ніж вдаватися до кредитування в МФО.

Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
7   днів
14   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою або на карту в Україні Найшвидший кредит онлайн без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Кредит за 1 годину онлайн Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Як взяти кредит через інтернет? Кредит студентам Кредит під заставу авто Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Чи можливо отримати кредит онлайн без перевірки кредитної історії Чи можливо отримати кредит онлайн без ІПН на карту? Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Автоматичний онлайн кредит на карту Міні  кредит Промокод від компанії Mister Cash Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць