Чи можна взяти позику без прописки в Україні?

Багато хто вважає, що інститут прописки є пережитком радянського минулого, і від неї потрібно йти. Однак, паспортні столи продовжують існувати, а прописку вимагають у багатьох адміністративних і фінансових організаціях.

Звертаючись до банку за кредитом, у клієнта в обов’язковому порядку зажадають прописку. Однак, іноді трапляються ситуації, коли потрібні гроші, а постійної прописки по тій або іншій причині, немає. В такому випадку, оформити банківський кредит буде неможливо. Де ж у такому випадку взяти кредит онлайн без прописки?

Кредит без прописки в паспорті можна отримати в мікрофінансової організації (МФО), де отримання кредиту без прописки безпроблемно. МФО відносно недавно вийшли на ринок кредитування і досить швидко завоювали велику популярність через дуже лояльних умов кредитування.

Як взяти кредит без прописки

Оформити позику без прописки в паспорті можна в багатьох МФО, наприклад, в МістерКеш. Все, що потрібно для цього – наявність паспорта, ІПН, банківської картки та мобільного телефону. На сайті МістерКеш можна скористатися кредитним калькулятором, за допомогою якого оперативно розрахувати відсотки по кредиту, і загальну суму до виплати. Кредитуватися можуть особи від 18 до 65 років, які мають паспорт громадянина України, банківську карту і мобільний телефон. Мікрокредит можна оформити на суму до 15 тис. Грн, терміном від 5 до 30 діб. Перший кредит можна отримати під 0,01%, це означає, що клієнту треба буде фактично повернути тільки ту суму, яку він взяв у борг.

Заявка на отримання мікрокредиту розглядається в автоматичному режимі в будь-який час дня і ночі, незалежно від свят і вихідних. Позитивне рішення за такими заявками приймається в 90% випадків. Не потрібно надання довідки про доходи, не потрібні поручителі. Головна умова – відсутність непогашених кредитів в МФО. При необхідності клієнт може продовжити дію кредитного договору, попередньо сплативши відсотки, що набігли.

Що буде, якщо не платити по кредиту

Державний банк на своїх боржників подає судовий позов, і стягує гроші за судовим рішенням. В крайньому випадку, в рахунок погашення боргу позичальника йде його майно, яке в примусовому порядку конфіскується і продається з аукціону.

Адміністрація МФО не зацікавлена ​​в судових позовах, оскільки це тривалий і дорогий процес. МФО діє більш агресивно, вдаючись до психологічного тиску на позичальника, його сім’ю, родичів. Спочатку починається масова розсилка СМС-повідомлень, потім йдуть часті дзвінки з вимогою повернути борг. До судових позовів МФО вдаються дуже рідко, як правило, справа передається колекторським організаціям, які спеціалізуються на «вибиванні» грошей з недбайливих боржників. Колектори діють часто не зовсім законними методами, застосовуючи психологічний, іноді фізичне насильство, як до позичальника, так і до членів його сім’ї.

Щоб уникнути маси негативних емоцій, слід ретельно зважувати свої фінансові можливості, перш, ніж вдаватися до кредитування в МФО.

Сума позики
100   грн
15000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Швидкий кредит Кредит онлайн без відсотків - позика під повний 0 Кредит з 18 років без довідок і поручителів Кредит експрес Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Кредит через інтернет Автоматичний онлайн кредит на карту Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Мікрокредит Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит без перевірки кредитної історії Кредит без ІПН на карту Споживчий кредит Кредит пенсіонерам від Dinero Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Швидкий займ на карту Кредит студентам Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією без відмов та цілодобово Кредит через інтернет Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць