Кредит онлайн без відсотків – позика під повний 0

Взяти кредит без відсотків можливо. Незважаючи на гадану абсурдність такого твердження, воно, тим не менш, має під собою сенс. Безвідсотковий кредит можна оформити в мікрофінансової організації (МФО), яка надає досить ліберальні умови для того, щоб оформити безвідсотковий займ на карту.

Кредит під нуль відсотків багато МФО надають для першого мікропозик клієнта. Такий займ зазвичай не перевищує 3-5 тисяч грн. Фактично позику під 0% не видається, бо це заборонено законом. Роль безпроцентної ставки виконує ставка в 0,01%.

Більшість кредитних організацій пропонують своїм клієнтам вигідне рішення, за допомогою якого можна оформити перший мікропозик на пільгових умовах. Йдеться про безвідсоткову позику, який передбачає повернення тільки тіла кредиту без відсотків по ньому. Фактично позичальникові треба буде повернути невелику суму, яка набіжить за ставкою в 0,01%, але вона носить чисто символічний характер. Так, при кредитуванні 5000 Грн терміном на 1 місяць під 0,01% розмір відсотків, що набігли складе 15 грн.

Де можна оформити позику під 0%

Мікропозик під 0% можна оформити, наприклад, в MisterCash, де позичальникові видадуть суму від 400 до 15 000 грн на період від 5 до 30 діб. Кредитуватися можуть особи віком 18 – 65 років. Для оформлення мікропозик потрібно заповнити стандартну форму на сайті компанії, в якій вказати паспортні дані, ІПН, № банківської карти. На сайті МістерКеш працює цілодобова підтримка, у якій можна з’ясувати всі питання. Мікрокредит видається особам з негативною кредитною історією, без надання довідки про доходи, без поручителів. Це дуже зручно, якщо людина непогано заробляє, але працевлаштований неофіційно, і надати довідку про реальні доходи не може.

Що потрібно знати для оформлення кредиту під 0%

Перший мікрокредит під нуль відсотків є дуже вигідною пропозицією з боку кредитора. Позичальник фактично «задарма» користується фінансовими засобами, як ніби-то він їх взяв у своїх родичів або хороших знайомих.

Однак, треба розуміти, що безкоштовний сир буває тільки в мишоловці. Таким чином, МФО залучають нових клієнтів, і при наступних кредитування одного і того ж особи, йому будуть нараховуватися відсотки по кредиту в розмірі 1,5-3%, залежить від умов договору конкретної МФО.

Тому, перед тим, як оформляти мікрозаем під 0%, клієнт повинен бути впевнений, що поверне борг у встановлений термін. В іншому випадку, йому будуть нараховані штрафні санкції та пеня, плюс до цього, позичальник потрапить до «чорного списку», і в подальшому кредитуватися йому буде проблематично.

Що буде, якщо не повернути мікрокредит вчасно

У тому випадку, якщо клієнт з тих чи інших причин допускає прострочення по виплатах запозичених коштів, йому буде підвищена процентна ставка, нарахований штраф і пеня, величина яких прописана в Договорі. У тому випадку, якщо позичальник продовжує затримувати виплати по взятому кредиту, МФО починає настирливо нагадувати за допомогою дзвінків і СМС-повідомлень.

Якщо нагадування не дають результату, починається розсилка «листів щастя» на адресу, яка була вказана при реєстрації. Після цього підключаються колекторські організації, які вже діють напівлегальними методами, часто вдаючись до погроз фізичного насильства і постійного психологічного тиску.

Якщо і за допомогою колекторів не вдається «вибити» з боржника гроші, МФО може подати судовий позов. Однак, до такого крайнього заходу МФО вдаються досить рідко і неохоче, оскільки судитися заради 10-15 тис. Грн з економічної точки зору невигідно. Це займає багато часу, ресурсів, доводиться платити судові збори та ін.

Сума позики
100   грн
15000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Швидкий кредит Кредит онлайн без відсотків - позика під повний 0 Кредит з 18 років без довідок і поручителів Кредит експрес Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Кредит через інтернет Автоматичний онлайн кредит на карту Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Мікрокредит Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит без перевірки кредитної історії Кредит без ІПН на карту Споживчий кредит Кредит пенсіонерам від Dinero Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Швидкий займ на карту Кредит студентам Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією без відмов та цілодобово Кредит через інтернет Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць