Кредит онлайн під 0 відсотків

Взяти кредит без відсотків можливо. Незважаючи на гадану абсурдність такого твердження, воно, тим не менш, має під собою сенс. Безвідсотковий кредит можна оформити в мікрофінансової організації (МФО), яка надає досить ліберальні умови для того, щоб оформити безвідсотковий займ на карту.

Кредит під нуль відсотків багато МФО надають для першого мікропозик клієнта. Такий займ зазвичай не перевищує 3-5 тисяч грн. Фактично позику під 0% не видається, бо це заборонено законом. Роль безпроцентної ставки виконує ставка в 0,01%.

Більшість кредитних організацій пропонують своїм клієнтам вигідне рішення, за допомогою якого можна оформити перший мікропозик на пільгових умовах. Йдеться про безвідсоткову позику, який передбачає повернення тільки тіла кредиту без відсотків по ньому. Фактично позичальникові треба буде повернути невелику суму, яка набіжить за ставкою в 0,01%, але вона носить чисто символічний характер. Так, при кредитуванні 5000 Грн терміном на 1 місяць під 0,01% розмір відсотків, що набігли складе 15 грн.

Де можна оформити позику під 0%

Мікропозик під 0% можна оформити, наприклад, в MisterCash, де позичальникові видадуть суму від 400 до 15 000 грн на період від 5 до 30 діб. Кредитуватися можуть особи віком 18 – 65 років. Для оформлення мікропозик потрібно заповнити стандартну форму на сайті компанії, в якій вказати паспортні дані, ІПН, № банківської карти. На сайті МістерКеш працює цілодобова підтримка, у якій можна з’ясувати всі питання. Мікрокредит видається особам з негативною кредитною історією, без надання довідки про доходи, без поручителів. Це дуже зручно, якщо людина непогано заробляє, але працевлаштований неофіційно, і надати довідку про реальні доходи не може.

Що потрібно знати для оформлення кредиту під 0%

Перший мікрокредит під нуль відсотків є дуже вигідною пропозицією з боку кредитора. Позичальник фактично «задарма» користується фінансовими засобами, як ніби-то він їх взяв у своїх родичів або хороших знайомих.

Однак, треба розуміти, що безкоштовний сир буває тільки в мишоловці. Таким чином, МФО залучають нових клієнтів, і при наступних кредитування одного і того ж особи, йому будуть нараховуватися відсотки по кредиту в розмірі 1,5-3%, залежить від умов договору конкретної МФО.

Тому, перед тим, як оформляти мікрозаем під 0%, клієнт повинен бути впевнений, що поверне борг у встановлений термін. В іншому випадку, йому будуть нараховані штрафні санкції та пеня, плюс до цього, позичальник потрапить до «чорного списку», і в подальшому кредитуватися йому буде проблематично.

Що буде, якщо не повернути мікрокредит вчасно

У тому випадку, якщо клієнт з тих чи інших причин допускає прострочення по виплатах запозичених коштів, йому буде підвищена процентна ставка, нарахований штраф і пеня, величина яких прописана в Договорі. У тому випадку, якщо позичальник продовжує затримувати виплати по взятому кредиту, МФО починає настирливо нагадувати за допомогою дзвінків і СМС-повідомлень.

Якщо нагадування не дають результату, починається розсилка «листів щастя» на адресу, яка була вказана при реєстрації. Після цього підключаються колекторські організації, які вже діють напівлегальними методами, часто вдаючись до погроз фізичного насильства і постійного психологічного тиску.

Якщо і за допомогою колекторів не вдається «вибити» з боржника гроші, МФО може подати судовий позов. Однак, до такого крайнього заходу МФО вдаються досить рідко і неохоче, оскільки судитися заради 10-15 тис. Грн з економічної точки зору невигідно. Це займає багато часу, ресурсів, доводиться платити судові збори та ін.

Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Взять кредит с большими просрочками по микрозаймам Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту Ukrpozyka Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash UltraCash Ваша Готивочка KFUA Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Dinero SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць