Кредит онлайн під 0,01% відсоток

Взяти кредит майже без відсотків можливо. Незважаючи на гадану абсурдність такого твердження, воно, тим не менш, має під собою сенс. Майже безвідсотковий кредит (кредит під невеликий відсоток) можна оформити в мікрофінансової організації (МФО), яка надає досить лояльні умови для того, щоб отримати гроші на карту. Такі кредити зазвичай не перевищують 20000 грн.

Більшість кредитних організацій пропонують своїм клієнтам вигідне рішення, за допомогою якого можна оформити перший кредит на пільгових умовах. Йдеться про майже безвідсоткову позику, яка передбачає повернення тіла кредиту з мінімальними відсотками по ньому. Фактично позичальникові треба буде повернути невелику суму, яка набіжить за ставкою, наприклад, в 0,01%. Так, при кредитуванні 5000 грн терміном на 1 місяць під 0,01% розмір відсотків, що набігли складе 15 грн.

Де можна оформити позику під 0,01%

До грудня 2023 року позику під 0,01% можна було оформити, наприклад, в MisterCash, тут позичальникові можуть видати як  маленьку суму, наприклад, 500 грн, так і велику, наприклад, 20000 грн до 30 діб. Кредитуватися можуть особи віком 18 – 74 років. Для оформлення позики потрібно заповнити стандартну форму на сайті компанії, в якій вказати паспортні дані, ІПН, № банківської карти. На сайті МістерКеш працює цілодобова підтримка, у якій можна з’ясувати всі питання. Після перевірки системою кредит можуть отримати навіть особи з негативною кредитною історією, без надання довідки про доходи, без поручителів. Це дуже зручно, якщо людина непогано заробляє, але працевлаштований неофіційно, і надати довідку про реальні доходи не може.

Що потрібно знати для оформлення кредиту під 0,01%

Перший кредит під мінімальні відсотки є дуже вигідною пропозицією з боку кредитора. Позичальник фактично «задарма» користується фінансовими засобами, як ніби-то він їх взяв у своїх родичів або хороших знайомих. Таким чином, МФО залучають нових клієнтів, але при наступних кредитних зверненнях особі будуть нараховуватися відсотки по кредиту в розмірі 1,5-3%, це залежить від умов договору конкретної МФО.

Тому, перед тим, як оформляти кредит під відсотки, клієнт повинен бути впевнений, що поверне борг у встановлений термін. В іншому випадку, йому будуть нараховані штрафні санкції та пеня, плюс до цього, позичальник потрапить до «чорного списку», і в подальшому кредитуватися йому буде проблематично.

Що буде, якщо не повернути кредит вчасно

У звичайний час, якщо клієнт з тих чи інших причин допускає прострочення виплат взятих коштів, йому буде підвищено відсоткову ставку, нараховано штраф і пеню, величина яких прописана в Договорі. Важливо! Під час воєнного стану штрафи не нараховуються.

Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
7   днів
14   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою або на карту в Україні Найшвидший кредит онлайн без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Кредит за 1 годину онлайн Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Як взяти кредит через інтернет? Кредит студентам Кредит під заставу авто Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Чи можливо отримати кредит онлайн без перевірки кредитної історії Чи можливо отримати кредит онлайн без ІПН на карту? Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Автоматичний онлайн кредит на карту Міні  кредит Промокод від компанії Mister Cash Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць