Кредит на карту без поручителів

Якщо у вас немає власного доходу або ви вчитеся, то отримати позику в банку складно. Саме відсутність власного і постійного доходу означає неможливість брати гроші в борг. Банк вимагає гарантії, підтвердження заробітної плати від роботодавця або наявність поручителів. І вимоги до поручителів ті ж, що і до претендентів на отримання кредиту.

Проблема з поручителем

Багато заявників від відчаю часто вибирають поручителя, коли немає майна, яке можна надати в заставу, чи довідки від працедавця. Іноді є родич або знайомий, який дає гарантії. Однак це зробить його таким же відповідальним, як і сам заявник. Поручитель повинен беззастережно прийняти зобов’язання по поверненню кредиту всім своїм майном. Якщо він хоче взяти в борг сам, у нього є запис у банківському реєстрі, і тому йому швидше за все банк вже не надасть позику.

Хороше рішення

Кредит без поручителя в Містер Кеш — правильне і розумне рішення. Вам не потрібно нікого шукати і бути комусь в боргу. Ви також не станете об’єктом докорів за те, що обмежуєте кого-небудь взяти власний кредит.

Гроші на картковому рахунку вже через 15 хвилин

Кредит без поручителя оформляється швидко онлайн через Інтернет. Все, що вам потрібно для заповнення заявки, — це звичайні особисті дані. Нікого не цікавить наявність власності, і немає необхідності надавати довідку про регулярні доходи. Це робить отримання позики практично миттєвим. Після подачі заявки можливість надання позики затверджується протягом декількох хвилин.

Кредит без поручителів в Україні для всіх

Швидка і вигідна позика без поручителя відразу ж забезпечить кошти в потрібній кількості. Ви можете вирішити свої фінансові проблеми швидко і без сторонньої допомоги звернувшись в Містер Кеш. Позика без поручителя є підходящим рішенням, якщо ви покладайтеся тільки на себе і свої можливості.

Для отримання позики в Містер Кеш необхідно виконати наступні умови:

  • бути повністю дієздатною особою;
  • мати паспорт громадянина України;
  • ви повинні бути повнолітнім;
  • повинен бути власний банківський рахунок (картковий рахунок будь-якого банку України);
  • діючий номер мобільного телефону.

Надаємо позики безробітним, матерям в декреті, пенсіонерам і студентам. У більшості випадків дізнаєтеся результат за заявкою протягом 15 хвилин.

Швидкі гроші на рахунок — немає проблем!

Часто в житті виникає ситуація, коли дійсно потрібно зайняти велику суму. Це може бути покупка нової машини, ремонт несправності в будинку або квартирі або екзотичний відпочинок, на який у вас не залишилося грошей. Для більш великих сум деякі компанії можуть зажадати від заявника переконатися, що інша особа візьме на себе відповідальність в разі вашої неплатоспроможності. Однак це не Містер Кеш.

Швидка позика без поручителя — позика, яка може допомогти заявнику отримати суму, якої бракує. Таким чином, заявник уникає актуальної проблеми піддати поручителя небезпечного фінансового ризику в разі несплати боргу. Уявіть, що ситуація може повністю зруйнувати сімейні відносини або тривалу дружбу. З цієї причини переважна більшість претендентів намагаються уникнути отримання кредиту з поручителем.

Нам не потрібні довідки про доходи, поручителі і інші документи. Видаємо кредити практично без відмов на вигідних умовах. Звертайтеся — вирішимо будь-які фінансові проблеми. Видаємо як невеликі суми, наприклад, 500 грн, так і великі, наприклад, 20000 грн на картковий рахунок протягом 15-20 хвилин. Маємо хороші відгуки від задоволених клієнтів.

При виникненні проблем з поверненням кредиту — надамо можливість продовження терміну по позиці. Містер Кеш розуміє, що бувають ситуації, коли немає коштів на погашення.