Чи можливо отримати кредит онлайн без перевірки кредитної історії

Людина є істотою соціальною, і не може жити в ізольованому середовищі, поза соціумом. Сучасний світ являє дуже складний механізм, що складається з мільярдів різних дрібних «деталей». Однією з таких важливих «деталей» є гроші – універсальний платіжний засіб, без якого неможливе існування сучасної земної цивілізації.

Мільйони людей щодня оформляють кредити і позики у фінансових організаціях, які вивчають ризики видачі позики конкретній особі, аналізуючи його кредитну історію (КІ). Якщо у людини позитивна КІ, ймовірність отримання ним чергового кредиту досить велика. При негативній КІ, в грошах позичальникові може бути відмовлено. Однак, чи є можливість отримати кредит без перевірок?

Щоб отримати гроші, можна спробувати звернутися в мікрофінансову організацію (МФО), яка спеціалізується на оформленні короткострокових позик. Такі організації стали дуже популярні останнім часом, оскільки попит на подібні кредити дуже великий серед населення. Але потібно взяти до уваги, що всі ці компанії перед видачею кредиту перевіряють платоспроможність клієнта. 

Як працює МФО

Для того, щоб отримати позику в МФО, немає необхідності відвідувати офіс, досить буде зайти на сайт організації, ознайомитися з кредитною пропозицією, і, якщо воно підійшло позичальникові, він має можливість тут же оформити заявку, в якій має бути вказано свої паспортні дані, № мобільного телефону, № банківської карти, необхідну суму позики і термін. Як правило, на сайті є кредитний калькулятор, за допомогою якого клієнт може відразу розрахувати відсотки по кредиту і дізнатися графік погашення. Якщо потенційного клієнта все влаштовує, він відправляє заявку і чекає по ній рішення.

Більшість МФО працюють цілодобово, без вихідних, заявки розглядаються в найкоротші терміни, до 15 хвилин. Позитивне рішення по позик виноситься в 90% випадків і вище. Часто перший кредит видається під символічні відсотки – 0,01%. Якщо клієнт його погашає вчасно, фактично ніякої переплати не відбувається. Позичальник всього лише повертає гроші, якими користувався нетривалий час. Однак, при наступних позиках відсоток буде дуже високим – близько 2% в день! Якщо перевести на класичну банківську річну ставку, отримаємо понад 700% на рік. Тому, звертатися в МФО доцільно лише в тих випадках, коли позичальникові потрібна невелика сума грошей на короткий термін, і при цьому він повністю впевнений у своїй платоспроможності.

Погашати взятий кредит можна оплатою на розрахунковий рахунок, через акаунт клієнта на сайті компанії, за допомогою інтернет-банкінгу, через термінали самообслуговування. При цьому дуже важливо стежити за своєю кредитною історією, щоб фінансові організації не забували передавати відомості про погашення взятої позики. Кредитна історія може знадобитися при зверненні за довгостроковим позикою в банк на велику суму.

Чи можна взяти швидкий кредит без перевірки

МістерКеш пропонує одне з найвигідніших пропозицій з оформлення швидкого онлайн кредиту. На оформлення кредиту піде не більше 30 хвилин для осіб, які кредитуються вперше, і не більше 5 хвилин для повторного кредитування.

Все, що потрібно клієнту для отримання онлайн кредиту, вказати на онлайн калькуляторі, який знаходиться в правій колонці, суму і термін кредиту, і натиснути на кнопку «Отримати кредит». Після цього необхідно заповнити кредитну заявку, вказавши дані особистого паспорта, номер податкового платника, № банківської карти, на яку буде оформлятися кредит.

Після того, як всі дані будуть вказані, спеціалізована програма проведе їх перевірку, і протягом 15 хвилин буде прийнято рішення про надання кредиту. Більше 90% всіх заявок отримують схвалення.

Клієнту залишається лише ознайомитися з кредитним договором, і підписати його, відправивши СМС-повідомлення з кодом, який вказується в договорі. З цього моменту кредитний договір буде вважатися набрав чинності, клієнт отримає на свою банківську карту суму, на яку оформлявся кредит, і може розпоряджатися грошима на свій розсуд.

Висновок

Взяти кредит без перевірок швидше за все не вийде, тому що кожна організація має переконатися, що позичальник поверне борг. Щоб таки отримати необхідну суму, краще подати заявку до перевіреної МФО, з якою клієнт раніше вже співпрацював.