Кредит без офіційного працевлаштування

Однією з найбільш нагальних економічних проблем сучасності є проблема оподаткування. З кінця 2018 року в Україні стали набагато жорсткіші вимоги до працевлаштування. Уряд намагається боротися з «зарплатами в конвертах», і вивести з тіні неофіційно влаштованих людей. Однак, великих зрушень в цьому плані, на жаль, не видно. Досить великий відсоток робітників трудяться нелегально, або оформлені на «мінімалку». Таким чином, роботодавці намагаються уникнути сплати до держбюджету досить великий відсоток податків з зарплати свого робітника. Адже, чим вище зарплата, тим вище повинні бути відрахування.

Працюючи неофіційно, робітник не може розраховувати на хорошу пенсію в майбутньому, адже він не відраховує грошей до пенсійного фонду. Однак, це сувора дійсність, в якій іноді просто не буває іншого виходу, як «плисти за течією». У робочого просто немає вибору, він не може знайти іншу роботу, на якій зміг би отримувати соціальний пакет.

У підсумку, виходить парадоксальна ситуація, коли людина працює, отримує дохід, але він офіційно ніде не фігурує. З одного боку, це вигідно для робітника, оскільки, він отримує грошей більше, тому що, не платить з зарплати податків. Але, з іншого боку, він не може розраховувати на взяття кредиту в банку, оскільки не зможе надати довідку про свої доходи, без якої в банку кредит не дадуть.

Де взяти кредит без офіційних доходів

Не маючи довідки про офіційну зарплату, отримати кредит в банку нереально. Як правило, банки вимагають довідку про зарплату за останнє півріччя. Працюючи нелегально, робітник не може отримати таку довідку у роботодавця, і тому не має можливості оформити кредит в банку. На питання, «який банк дає кредит без офіційного працевлаштування», можна відповісти однозначно – «ніякої».

Виникає інше питання, «як взяти кредит без офіційного працевлаштування»? Взяти такий кредит можна в мікрофінансової організації (МФО). Ринок кредитування в останні роки стає все більш і більш популярним серед простого населення, яке живе від «зарплати до зарплати».

Звернувшись в МФО, клієнт, може оформити короткостроковий кредит навіть без довідки про доходи. Для цього треба зайти на сайт МФО, зареєструватися, заповнити анкету, вказавши свої паспортні дані, ІПН, № банківської карти, мобільний телефон. Заявка буде розглянута в автоматичному режимі і по ній буде прийнято рішення протягом 10-15 хвилин. У разі прийняття позитивного рішення, клієнт підписує Договір з МФО, і на його картку зараховуються гроші.

Кредит в МістерКеш

Однією з популярних МФО, в якій можна оформити кредит, є МістерКеш. У даній МФО можна отримати кредит в розмірі на 500 грн, 5000 грн, 20000 грн або іншу суму залежно від кредитного продукта на термін від 5 до 30 днів. На сайті є кредитний калькулятор, за допомогою якого можна розрахувати суму, яку необхідно буде погасити за взятому займу.

Позики в МістерКеш без довідки про доходи можуть отримати клієнти, яким виповнилося 18 років, вони мають паспорт, № мобільного телефону, № банківської карти, і є дієздатними.