Кредит без офіційного працевлаштування

Однією з найбільш нагальних економічних проблем сучасності є проблема оподаткування. З кінця 2018 року в Україні стали набагато жорсткіші вимоги до працевлаштування. Уряд намагається боротися з «зарплатами в конвертах», і вивести з тіні неофіційно влаштованих людей. Однак, великих зрушень в цьому плані, на жаль, не видно. Досить великий відсоток робітників трудяться нелегально, або оформлені на «мінімалку». Таким чином, роботодавці намагаються уникнути сплати до держбюджету досить великий відсоток податків з зарплати свого робітника. Адже, чим вище зарплата, тим вище повинні бути відрахування.

Працюючи неофіційно, робітник не може розраховувати на хорошу пенсію в майбутньому, адже він не відраховує грошей до пенсійного фонду. Однак, це сувора дійсність, в якій іноді просто не буває іншого виходу, як «плисти за течією». У робочого просто немає вибору, він не може знайти іншу роботу, на якій зміг би отримувати соціальний пакет.

У підсумку, виходить парадоксальна ситуація, коли людина працює, отримує дохід, але він офіційно ніде не фігурує. З одного боку, це вигідно для робітника, оскільки, він отримує грошей більше, тому що, не платить з зарплати податків. Але, з іншого боку, він не може розраховувати на взяття кредиту в банку, оскільки не зможе надати довідку про свої доходи, без якої в банку кредит не дадуть.

Де взяти кредит без офіційних доходів

Не маючи довідки про офіційну зарплату, отримати кредит в банку нереально. Як правило, банки вимагають довідку про зарплату за останнє півріччя. Працюючи нелегально, робітник не може отримати таку довідку у роботодавця, і тому не має можливості оформити кредит в банку. На питання, «який банк дає кредит без офіційного працевлаштування», можна відповісти однозначно – «ніякої».

Виникає інше питання, «як взяти кредит без офіційного працевлаштування»? Взяти такий кредит можна в мікрофінансової організації (МФО). Ринок кредитування в останні роки стає все більш і більш популярним серед простого населення, яке живе від «зарплати до зарплати».

Звернувшись в МФО, клієнт, може оформити короткостроковий кредит навіть без довідки про доходи. Для цього треба зайти на сайт МФО, зареєструватися, заповнити анкету, вказавши свої паспортні дані, ІПН, № банківської карти, мобільний телефон. Заявка буде розглянута в автоматичному режимі і по ній буде прийнято рішення протягом 10-15 хвилин. У разі прийняття позитивного рішення, клієнт підписує Договір з МФО, і на його картку зараховуються гроші.

Кредит в МістерКеш

Однією з популярних МФО, в якій можна оформити кредит, є МістерКеш. У даній МФО можна отримати кредит в розмірі на 500 грн, 5000 грн, 20000 грн або іншу суму залежно від кредитного продукта на термін від 5 до 30 днів. На сайті є кредитний калькулятор, за допомогою якого можна розрахувати суму, яку необхідно буде погасити за взятому займу.

Позики в МістерКеш без довідки про доходи можуть отримати клієнти, яким виповнилося 18 років, вони мають паспорт, № мобільного телефону, № банківської карти, і є дієздатними.

Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
7   днів
14   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою або на карту в Україні Найшвидший кредит онлайн без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Кредит за 1 годину онлайн Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Як взяти кредит через інтернет? Кредит студентам Кредит під заставу авто Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Чи можливо отримати кредит онлайн без перевірки кредитної історії Чи можливо отримати кредит онлайн без ІПН на карту? Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Автоматичний онлайн кредит на карту Міні  кредит Промокод від компанії Mister Cash Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць