Кредит без офіційного працевлаштування

Однією з найбільш нагальних економічних проблем сучасності є проблема оподаткування. З кінця 2018 року в Україні стали набагато жорсткіші вимоги до працевлаштування. Уряд намагається боротися з «зарплатами в конвертах», і вивести з тіні неофіційно влаштованих людей. Однак, великих зрушень в цьому плані, на жаль, не видно. Досить великий відсоток робітників трудяться нелегально, або оформлені на «мінімалку». Таким чином, роботодавці намагаються уникнути сплати до держбюджету досить великий відсоток податків з зарплати свого робітника. Адже, чим вище зарплата, тим вище повинні бути відрахування.

Працюючи неофіційно, робітник не може розраховувати на хорошу пенсію в майбутньому, адже він не відраховує грошей до пенсійного фонду. Однак, це сувора дійсність, в якій іноді просто не буває іншого виходу, як «плисти за течією». У робочого просто немає вибору, він не може знайти іншу роботу, на якій зміг би отримувати соціальний пакет.

У підсумку, виходить парадоксальна ситуація, коли людина працює, отримує дохід, але він офіційно ніде не фігурує. З одного боку, це вигідно для робітника, оскільки, він отримує грошей більше, тому що, не платить з зарплати податків. Але, з іншого боку, він не може розраховувати на взяття кредиту в банку, оскільки не зможе надати довідку про свої доходи, без якої в банку кредит не дадуть.

Де взяти кредит без офіційних доходів

Не маючи довідки про офіційну зарплату, отримати кредит в банку нереально. Як правило, банки вимагають довідку про зарплату за останнє півріччя. Працюючи нелегально, робітник не може отримати таку довідку у роботодавця, і тому не має можливості оформити кредит в банку. На питання, «який банк дає кредит без офіційного працевлаштування», можна відповісти однозначно – «ніякої».

Виникає інше питання, «як взяти кредит без офіційного працевлаштування»? Взяти такий кредит можна в мікрофінансової організації (МФО). Ринок мікрокредитування в останні роки стає все більш і більш популярним серед простого населення, яке живе від «зарплати до зарплати».

Звернувшись в МФО, клієнт, може оформити короткостроковий мікрозаем навіть без довідки про доходи. Для цього треба зайти на сайт МФО, зареєструватися, заповнити анкету, вказавши свої паспортні дані, ІПН, № банківської карти, мобільний телефон. Заявка буде розглянута в автоматичному режимі і по ній буде прийнято рішення протягом 10-15 хвилин. У разі прийняття позитивного рішення, клієнт підписує Договір з МФО, і на його картку зараховується мікрозаем.

Мікрокредит в МістерКеш

Однією з популярних МФО, в якій можна оформити мікрокредит, є МістерКеш. У даній МФО можна отримати кредит в розмірі від 100 до 15000 грн на термін від 5 до 30 днів. На сайті є кредитний калькулятор, за допомогою якого можна розрахувати суму, яку необхідно буде погасити за взятому займу.

Мікропозик в МістерКеш без довідки про доходи можуть отримати клієнти, яким виповнилося 18 років, вони мають паспорт, № мобільного телефону, № банківської карти, і є дієздатними.

Сума позики
100   грн
15000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Швидкий кредит Кредит онлайн без відсотків - позика під повний 0 Кредит з 18 років без довідок і поручителів Кредит експрес Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Кредит через інтернет Автоматичний онлайн кредит на карту Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Мікрокредит Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит без перевірки кредитної історії Кредит без ІПН на карту Споживчий кредит Кредит пенсіонерам від Dinero Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Швидкий займ на карту Кредит студентам Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією без відмов та цілодобово Кредит через інтернет Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць