Кредит без ІПН на карту

Ідентифікаційний номер платника податків (ІПН) – це унікальний десятизначний код, який присвоюється податковою службою з метою ідентифікації фізичної особи з метою спрощення ведення документації. В силу ряду причин, в деяких випадках громадянин може не мати ІПН. Наприклад, він відмовляється його отримати з релігійних причин. В такому випадку, його життя дещо ускладнюється, але нічого страшного не відбувається. Особам, які відмовилися від ІПН, робиться відповідна позначка в паспорті.

Де можна оформити кредит без ІПН

Найпростіше оформити позику за відсутності ідентифікаційного коду у мікрофінансової організації (МФО), яка спеціалізується на наданні короткострокових мікропозик. В даний час конкуренція на ринку мікрокредитів дуже висока. Існують кілька сотень МФО, які ведуть боротьбу за свого клієнта, надаючи навперебій вигідні умови, проводячи різні маркетингові акції та ін.

Для того, щоб взяти кредит без ІПН, досить зайти на сайт сподобалася МФО, ознайомитися з пропозиціями, і, якщо вони влаштовують, заповнити заявку на надання мікропозик, в якій має бути вказано свої паспортні дані, № банківської карти, мобільний телефон. Заявка буде розглянута протягом 10-15 хвилин, і по ній буде винесено рішення. У 90% випадків і вище подібні заявки задовольняються. Клієнт підписує договір, і гроші протягом 1 години зараховуються позичальникові на його банківську картку.

Що потрібно знати про МФО

Багато організацій, що спеціалізуються на наданні короткострокових позик, видають перший мікрокредит під 0,01%. Фактично позичальник повертає ту ж суму, яку отримав на час мікрокредитування. Головне, не допустити прострочення, щоб не були нараховані штрафні санкції та пеня. Однак, при наступних зверненнях до МФО, позичальник буде отримувати гроші під високі відсотки – близько 2% в день. Це дуже висока процентна ставка, більш 700% річних, що в 20-30 разів перевищує стандартну банківську ставку. Однак, це правила гри, таким чином МФО страхує себе від високих ризиків неповернення кредиту.

З цієї причини, позичаючи гроші в мікрофінансової організації, клієнт повинен оцінювати свої фінансові можливості на предмет своєчасного погашення взятої суми. Чим він швидше погасить узятий мікрокредит, тим менше буде його переплата. Адже за користування стандартним мікропозик протягом 1 місяця, доведеться виплатити близько 50% вище займаної суми.

Оформляючи кредит в класичному банку, позичальникові доведеться зібрати більш великий пакет документів, і вірогідність відмови набагато вище, ніж в МФО. Однак, банківський кредит видається на більш ліберальних умовах і на більш тривалий період, ніж мікрозаем в МФО.

Висновок

Якщо у вас немає ІПН, це не буде перешкодою для оформлення позики. Якщо вам потрібна невелика сума грошей на короткий строк, доцільно скористатися мікрокредитом в МФО. У тому випадку, якщо потрібна велика сума на тривалий термін, звертатися слід в банк.

Сума позики
100   грн
15000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Швидкий кредит Кредит онлайн без відсотків - позика під повний 0 Кредит з 18 років без довідок і поручителів Кредит експрес Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Кредит через інтернет Автоматичний онлайн кредит на карту Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Мікрокредит Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит без перевірки кредитної історії Кредит без ІПН на карту Споживчий кредит Кредит пенсіонерам від Dinero Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Швидкий займ на карту Кредит студентам Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією без відмов та цілодобово Кредит через інтернет Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць