Кредит без фото паспорта онлайн

Мікрофінансові організації (МФО) в останні роки перехопили ініціативу у традиційних банків у наданні короткострокових невеликих позик населенню. В умовах фінансової нестабільності все більше і більше людей змушені шукати кошти на короткий період, щоб «дотягнути до зарплати». МФО дозволяють вирішити короткострокову фінансову проблему.

Головна перевага мікрофінансової організації перед банком полягає в тому, що для отримання кредиту потрібен мінімальний пакет документів – паспорт та довідка про надання ідентифікаційного коду. У МФО можна отримати кредит без фото, а в банку позику без фото паспорта неможливий.

Звертаючись в мікрофінансову організацію, можна сподіватися на оперативне вирішення фінансових проблем в короткостроковій перспективі. Дуже важливо повернути гроші в строк, і, чим швидше, тим краще, оскільки відсотки по кредитам дуже великі, а штрафні санкції досить відчутні. Багато організацій йдуть своїм позичальникам назустріч, дозволяючи пролонгувати позику, головне, щоб вчасно гасилися відсотки по кредиту. Затримка погашення заборгованості негативно впливає на кредитну історію позичальника, що ускладнить йому оформлення позик в майбутньому.

Кредит без фотографій можна оформити в CCloan (Ліцензія НБУ, Свідоцтво ФК №В0000108), який надає кредити до 15 тис. Грн, під 0,01% в день, на період 5-30 днів особам віком 18-65 років, при наявності паспорта та ІПН. Термін оформлення документів 5 хвилин. Гроші можна отримати на картку або готівкою. Перший кредит оформляється на суму до 8 000 грн. Повторні кредити до 20 000 грн можна отримати під 1,99% в день. Заявки розглядаються цілодобово, без вихідних і свят. Є можливість пролонгації, за умови, що кредит не прострочений на 1 місяць або сумарно на 2 місяці, і оплачені відсотки по кредитам. Погашати можна оплатою на розрахунковий рахунок, через акаунт на сайті компанії, за допомогою інтернет-банкінгу, через термінали самообслуговування. За кожного приведеного друга нараховується бонус в 250 гривень. Особи, які пройшли реєстрацію через систему BankID, отримують знижку 20% на наступний кредит. Періодично CCloan проводить різноманітні маркетингові акції, в ході яких розігрує промокодом і цінні подарунки.

Вигідна пропозиція надає SOS Credit (Ліцензія НБУ, Свідоцтво ІК №144), який надає кредити до 15 тис. Грн, під 0,01% в день, на період 1-30 днів особам віком 18-75 років, при наявності паспорта та ІПН . Термін розгляду заяви 15 секунд. Гроші можна отримати на картку або готівкою. Перший кредит оформляється на суму до 10 тис. Гривень, під 0,01%. Повторні кредити до 15 000 грн можна отримати під 3% в день. Заяви розглядаються цілодобово. Є можливість пролонгації на 1 місяць. Погашати можна оплатою на розрахунковий рахунок, через акаунт на сайті компанії, за допомогою інтернет-банкінгу, через термінали самообслуговування.