0Короткостроковий кредит на 1 місяць — MisterCash

Короткостроковий кредит на 1 місяць

Короткострокові кредити від МістерКеш – це вигідно і зручно

Нерідкі ситуації, коли вам затримали виплату заробітної плати або є затримки з виплати вашого заробітку в приватному підприємництві. Здавалося б, ви були впевнені, що на зазначену дату у вас буде очікувана сума грошей, а сталося прикре запізнення. Такі затримки з виплатами порушують ваші плани і тягнуть за собою зрив ваших домовленостей вже з іншими контрагентами: ви не можете виплатити вчасно ренту орендодавцю, сплатити комунальні витрати, купити путівку за вигідною ціною, оплатити черговий транш іпотеки в банку і багато іншого. Якщо ви точно знаєте, що така затримка очікуваної виплати – явище тимчасове, то виручити вас грошима на місяць-другий зможе надійна і перевірена мікрофінансова організація, в якій ви можете отримати короткостроковий кредит строком на один-пару місяців.

Звичайно, ви можете піти за позикою в який-небудь великий відомий банк і взяти кредит на 1 місяць. Але ви напевно зіткнетеся з тим, що банк може не погодитися на кредитування на такий короткий термін (банкам невигідно позичати гроші на невеликі терміни), та й до того ж, банківська перевірка вашої кандидатури (скоринг) та рішення щодо вашої кандидатури буде прийматися комісією кілька днів, а то і тижнів. Тобто, весь той час, який ви вже могли користуватися кредитними грошима, якби вирішили оформити кредит на 1 місяць в приватній кредитній компанії, ви будете нудитися в очікуванні, чи схвалить банк ваш позику чи ні.

Кредитна компанія МістерКеш – це мікрофінансова організація, яка надає практично без відмови миттєві кредити онлайн терміном на один місяць і більше. Протягом декількох хвилин все буде вирішено позитивно:

  • Від вас ми отримаємо дані паспорта, ІПН, номер банківської карти.
  • Натомість ви отримаєте типовий кредитний договір і позику терміном на один місяць, перерахований на банківську карту після кредитної перевірки майбутнього позичальника та узгодження договору обома сторонами.

Кредит на 30 днів. Дешеві короткострокові кредити на місяць від Містер Кеш

Швидко, дешево і не виходячи з дому. Якщо ви шукаєте готівку на таких умовах – перевірте варіант кредиту на 30 днів від Містер Кеш. Ми крок за кроком порадимо вам, як знайти і скористатися нашим щомісячною кредитною пропозицією.

Кредит до зарплати на 30 днів — це короткострокова фінансова підтримка. Це необхідний фінансовий продукт, коли ви шукаєте швидкі і прості рішення.

Короткостроковий кредит на місяць, або що таке кредит до зарплати?

Кредит на місяць — це додаткова фінансова підтримка, яку надають небанківські компанії, в тому числі і Містер Кеш. На відміну від банківських позик, наші позики відрізняються максимально спрощеним оформленням і можливістю швидкого отримання готівки. Завдяки зведенню формальностей до мінімуму, 30-денні кредити стали найбільш часто використовуваним рішенням у разі раптових і незапланованих витрат.

Пам’ятайте! Онлайн-позики надають небанківські компанії, а не банки, тому перевірка клієнтів в деякому роді зовсім інша — спрощена в порівнянні з банківськими позиками. Таким чином, кредитна компанія Містер Кеш не вимагає ідеальної кредитної історії.

Кредит на місяць — переваги

Хоча термін повернення кредиту 30 днів дуже короткий, він має ряд без сумнівних переваг. До переваг такого типу рішення можна віднести:

  • висока доступність — подати заявку на отримання кредиту на місяць можна не виходячи з дому через Інтернет;
  • свобода мети — обираючи варіант 30-денного кредиту, вам не потрібно повідомляти кредитору, на що ви виділите отримані додаткові кошти;
  • мінімум формальностей — кредитній компанії не потрібні додаткові довідки про ваш заробіток або місце роботи.

Кредити на 1 місяць в Україні — для кого вони?

Кредит на 30 днів — це пропозиція, адресована всім дорослим, які досягли 18 років на день подачі заявки і мають дійсне посвідчення особи. Ви можете отримати щомісячну позику, коли вчитеся, працюєте, отримуєте пенсію по інвалідності або звичайну пенсію, і навіть якщо ви тимчасово безробітні на момент подачі заяви.

Містер Кешу не потрібно:

  • ваше поточне місце роботи;
  • інформація про тип трудових відносин;
  • довідка з місця роботи;
  • поручителі.

Співпрацювати з Містер Кеш — взаємовигідно і надійно! Звертайтеся за фінансовою підтримкою в нашу компанію.

Сума позики

100   грн
15000   грн

Термін позики

5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика Гроші в борг Кредит від компанії MisterCash Швидкий кредит Кредит без процентів Кредитні гроші з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки в Україні Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Студентський кредит від Містер Кеш Кредит з 21 року Миттєвий кредит У вас немає офіційного місця роботи, і вам потрібен кредит? З Містер Кеш все можливо! Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць Мікропозика Кредит готівкою (на карту) Кредит без відмови Позику онлайн на карту Швидкий займ Гроші в борг Мікрокредит Швидкий кредит Кредит без відсотків Кредитні кошти з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки Кредит по паспорту Кредит без поручителів Споживчий кредит Кредит студентам Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць