Короткостроковий кредит на 1 місяць

Нерідкі ситуації, коли вам затримали виплату заробітної плати або є затримки з виплати вашого заробітку в приватному підприємництві. Здавалося б, ви були впевнені, що на зазначену дату у вас буде очікувана сума грошей, а сталося прикре запізнення. Такі затримки з виплатами порушують ваші плани і тягнуть за собою зрив ваших домовленостей вже з іншими контрагентами: ви не можете виплатити вчасно ренту орендодавцю, сплатити комунальні витрати, купити путівку за вигідною ціною, оплатити черговий транш іпотеки в банку і багато іншого. Якщо ви точно знаєте, що така затримка очікуваної виплати – явище тимчасове, то виручити вас грошима на місяць-другий зможе надійна і перевірена мікрофінансова організація, в якій ви можете отримати короткостроковий кредит строком на один-пару місяців.

Короткострокові кредити від МістерКеш – це вигідно і зручно

Звичайно, ви можете піти за позикою в який-небудь великий відомий банк і взяти кредит на 1 місяць. Але ви напевно зіткнетеся з тим, що банк може не погодитися на кредитування на такий короткий термін (банкам невигідно позичати гроші на невеликі терміни), та й до того ж, банківська перевірка вашої кандидатури (скоринг) та рішення щодо вашої кандидатури буде прийматися комісією кілька днів, а то і тижнів. Тобто, весь той час, який ви вже могли користуватися кредитними грошима, якби вирішили оформити кредит на 1 місяць в приватній кредитній компанії, ви будете нудитися в очікуванні, чи схвалить банк ваш позику чи ні.

Кредитна компанія МістерКеш – це мікрофінансова організація, яка надає практично без відмови миттєві кредити онлайн терміном на один місяць і більше. Протягом декількох хвилин все буде вирішено позитивно:

  • Від вас ми отримаємо дані паспорта, ІПН, номер банківської карти.
  • Натомість ви отримаєте типовий кредитний договір і позику терміном на один місяць, перерахований на банківську карту після кредитної перевірки майбутнього позичальника та узгодження договору обома сторонами.

Кредит на 30 днів. Дешеві короткострокові кредити на місяць від Містер Кеш

Швидко, дешево і не виходячи з дому. Якщо ви шукаєте готівку на таких умовах – перевірте варіант кредиту на 30 днів від Містер Кеш. Ми крок за кроком порадимо вам, як знайти і скористатися нашим щомісячною кредитною пропозицією.

Кредит до зарплати на 30 днів — це короткострокова фінансова підтримка. Це необхідний фінансовий продукт, коли ви шукаєте швидкі і прості рішення.

Короткостроковий кредит на місяць, або що таке кредит до зарплати?

Кредит на місяць — це додаткова фінансова підтримка, яку надають небанківські компанії, в тому числі і Містер Кеш. На відміну від банківських позик, наші позики відрізняються максимально спрощеним оформленням і можливістю швидкого отримання готівки. Завдяки зведенню формальностей до мінімуму, 30-денні кредити стали найбільш часто використовуваним рішенням у разі раптових і незапланованих витрат.

Пам’ятайте! Онлайн-позики надають небанківські компанії, а не банки, тому перевірка клієнтів в деякому роді зовсім інша — спрощена в порівнянні з банківськими позиками. Таким чином, кредитна компанія Містер Кеш не вимагає ідеальної кредитної історії.

Кредит на місяць — переваги

Хоча термін повернення кредиту 30 днів дуже короткий, він має ряд без сумнівних переваг. До переваг такого типу рішення можна віднести:

  • висока доступність — подати заявку на отримання кредиту на місяць можна не виходячи з дому через Інтернет;
  • свобода мети — обираючи варіант 30-денного кредиту, вам не потрібно повідомляти кредитору, на що ви виділите отримані додаткові кошти;
  • мінімум формальностей — кредитній компанії не потрібні додаткові довідки про ваш заробіток або місце роботи.

Кредити на 1 місяць в Україні — для кого вони?

Кредит на 30 днів — це пропозиція, адресована всім дорослим, які досягли 18 років на день подачі заявки і мають дійсне посвідчення особи. Ви можете отримати щомісячну позику, коли вчитеся, працюєте, отримуєте пенсію по інвалідності або звичайну пенсію, і навіть якщо ви тимчасово безробітні на момент подачі заяви.

Містер Кешу не потрібно:

  • ваше поточне місце роботи;
  • інформація про тип трудових відносин;
  • довідка з місця роботи;
  • поручителі.

Співпрацювати з Містер Кеш — взаємовигідно і надійно! Звертайтеся за фінансовою підтримкою в нашу компанію.

Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит студентам Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Взять кредит с большими просрочками по микрозаймам Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Автоматичний онлайн кредит на карту Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць