KLT Credit

Якщо треба отримати позику на невелику суму, і гроші потрібні не завтра і не через тиждень, а прямо зараз – звертатися варто тільки в МФО. В Україні можна звернутися в компанію KLT Credit, що працює з 2015 року і має ліцензію на надання таких послуг.

Скільки грошей можна отримати в KLT Credit?

Якщо ви звертаєтеся в КЛТ Кредит в перший раз – вам доступна сума від 500 до 2500 грн. Для постійних клієнтів ліміти підвищуються з кожним узятим позикою:

 • при 2 зверненні: до 3500 грн;
 • при 3 зверненні: до 4000 грн;
 • при 4 зверненні: до 5000 грн;
 • при 6 зверненні: до 6000 грн;
 • при 7 зверненні: до 7000 грн;
 • при 8 зверненні: до 10 000 грн.

Терміни погашення позики при першому зверненні – від 7 до 30 діб, при другому і наступних – до 65 діб. За необхідності можна скористатися пролонгацією кредиту – продовжити термін погашення на 10, 20 або 30 діб. Робити це можна необмежену кількість разів, але тільки в період дії договору.

Які вимоги до клієнтів діють в КЛТ Кредит?

Отримати мікропозик в КЛТ Кредит можуть громадяни України віком від 18 до 75 років. З документів необхідні тільки паспорт та ІПН. Також знадобиться карта будь-якого українського банку (на рахунку повинно лежати мінімум 5 грн – для прив’язки карти в аккаунту), номер телефону та електронна пошта.

Довідку про доходи, заставу і поручителя – надавати не потрібно. Також не відмовлять і клієнтам, у яких зіпсована кредитна історія.

Як отримати мікропозик в KLT Кредит?

KLT Credit видає мікропозики тільки на банківські карти (отримати гроші у відділенні – можна). На карту Приватбанку зарахування грошей відбувається протягом декількох хвилин, на карти інших українських банків – як правило, протягом 1 години.

Як покроково виглядає оформлення:

 • Реєструється особистий кабінет на сайті компанії (на електронну пошту).
 • Заповнюється інформація про себе.
 • Створюється заявка: на головній сторінці в калькуляторі вибираються сума і термін повернення. Там же
 • ви побачите окремо – скільки набіжить відсотків, загальну суму до повернення (з урахуванням відсотків), і дату, до якої треба повернути позику.
 • Заявка розглядається. При першому зверненні це займає до 10-20 хвилин, при наступних – швидше.
 • Якщо вашу заявку схвалюють – потрібно прив’язати карту. Для цього в профілі вказується її CVV-код, номер і термін дії. З рахунку карти спишеться кілька гривень, а на телефон – прийде СМС з кодом. Код треба ввести на сайті, а гроші – повернуться на рахунок (зазвичай повернення може зайняти до 1 дня).
 • На пошту приходить кредитний договір, який треба вивчити (обов’язково – оскільки там прописані всі умови) і «підписати» (через СМС-код).
 • Після «підписання» договору ви отримуєте гроші на прив’язану карту.

Погашати позику можна через банківську касу, термінал, зі своєї картки, або через онлайн-банкінг. Дозволяється повертати гроші частинами (відсотки при цьому будуть нараховуватися тільки на залишок – тобто переплачувати клієнту доведеться менше).

Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Взять кредит с большими просрочками по микрозаймам Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту Ukrpozyka Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash UltraCash Ваша Готивочка KFUA Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Dinero SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць