KFUA

Раніше кредитні організації (МФО та банки) строго ділилися за 2 напрямками. Банки – видавали великі позики, але висували багато вимог до клієнта. МФО – видавали швидкі кредити на невеликі суми, але дозволяли робити це протягом 1 години, і до клієнта висували мінімум запитів. Це було не завжди зручно, оскільки в «звичайної» МФО максимальна сума обмежувалася 10 тисячами грн.

Але зараз є і проміжне рішення: в кредитній організації KF можна оформити не тільки мікрокредит. Там же можна взяти позику і на більшу суму, але при цьому з меншою кількістю вимог, ніж запросять в банку.

На яких умовах можна взяти кредит в KF UA?

У KF UA є кілька кредитних пакетів:

 1. Стандартний ( «звичайний» мікропозик). Сума – від 1000 до 15000 грн, термін – від 5 до 30 діб. Дозволена пролонгація. Перший кредит – видається під ставку 0.01% (на термін до 7 днів).
 2. Пенсійний (мікропозик зі зниженою ставкою). Сума – від 500 до 7000 грн.
 3. Зручний (мікропозик зі збільшеним терміном повернення). Сума – від 5000 до 15000 грн, термін повернення – до 65 діб. Доступний постійним клієнтам, які оформили не менше 5 позик в KF UA.
 4. Оптимальний (на більшу суму і довгий термін). Сума – від 15 до 50 тисяч грн, термін повернення – від 90 до 360 днів. Оформляється тільки в відділенні (інші види кредитів – можна оформити і онлайн). Погашається рівними частками щомісяця (інші кредити – можна погашати 1 платежем або різними частинами в будь-який час дії договору).

Великий вибір кредитних програм – вигідне відміну KF UA від більшості інших МФО. А в порівнянні з банками – ця компанія хороша тим, що видає позики набагато простіше і швидше.

Хто може оформити позику в KF UA?

У KF UA можуть отримати кредит все, хто відповідає таким вимогам:

 • повнолітні (мінімальна планка видачі позик – 18 років);
 • громадяни України (мають український паспорт і ІПН);
 • не мають в минулому прострочень і надали довідку про доходи (тільки для «Оптимального» кредиту, на сумі понад 15 тисяч грн).

При оформленні мікропозик – довідка з місця роботи не потрібно, і «чиста» кредитна історія – теж не обов’язкова.

Стати клієнтом можуть студенти, пенсіонери, і навіть офіційно безробітні громадяни (але для них буде доступний тільки мікропозик).

Як швидко отримати кредит в KF UA?

У KF можна отримати кредит 2 способами:

 1. Звернутися до будь-більш ніж 140 відділень. Філії є майже у всіх великих містах України (всього – в декількох десятках). Карту відділень можна побачити на сайті. Процес простіший, так як не потрібно розбиратися самостійно (що зручно для тих, хто боїться допустити помилку при онлайн-оформлення). Але процедура платна – доведеться заплатити невелику комісію.
 2. Оформити позику через сайт. Плюс в тому, що це безкоштовно (немає додаткової комісії, як при оформленні в відділенні), і що це цілодобово (тоді як відділення працюють за графіком).

При будь-якому із способів вам знадобиться паспорт громадянина України та ІПН. При онлайн-оформлення – знадобиться також карта будь-якого українського банку (головне – щоб на неї можна було переводити гроші). Також в будь-якому випадку реєструється особистий кабінет, в якому ви зможете бачити залишок до повернення і дату, до якої треба повернути позику.

Процедура проходить в кілька кроків:

 1. Ви надаєте дані про себе (в онлайн-формі або письмово у відділенні) і прикріплюєте фото документів.
 2. Ви вибираєте суму і термін погашення кредиту.
 3. Документи перевіряються і заявка розглядається.
 4. Якщо заяву схвалено – підписується кредитний договір.

Гроші після підписання договору або переводяться на вашу карту, або видаються готівкою на руки (якщо ви берете кредит у відділенні).

Контактная и регистрационная информация KF.UA

Офіційний сайт https://kf.ua/
Телефон +380800300088
Юридична адреса 03057, м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6А, офіс 602
Графік работи Працює цілодобово
Ліцензія Свідоцтво ФК №1018 від 11.04.2018

 

Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту Ukrpozyka Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Moneyveo Dinero Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash UltraCash Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту CreditPlus Ваша Готивочка KFUA SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць