KFUA

Раніше кредитні організації (МФО та банки) строго ділилися за 2 напрямками. Банки – видавали великі позики, але висували багато вимог до клієнта. МФО – видавали швидкі кредити на невеликі суми, але дозволяли робити це протягом 1 години, і до клієнта висували мінімум запитів. Це було не завжди зручно, оскільки в «звичайної» МФО максимальна сума обмежувалася 10 тисячами грн.

Але зараз є і проміжне рішення: в кредитній організації KF можна оформити не тільки кредит. Там же можна взяти позику і на більшу суму, але при цьому з меншою кількістю вимог, ніж запросять в банку.

На яких умовах можна взяти кредит в KF UA?

У KF UA є кілька кредитних пакетів:

 1. Стандартний ( «звичайний» позика). Сума – від 1000 до 15000 грн, термін – від 5 до 30 діб. Дозволена пролонгація. Перший кредит – видається під ставку 0.01% (на термін до 7 днів).
 2. Пенсійний (позика зі зниженою ставкою). Сума – від 500 до 7000 грн.
 3. Зручний (позика зі збільшеним терміном повернення). Сума – від 5000 до 15000 грн, термін повернення – до 65 діб. Доступний постійним клієнтам, які оформили не менше 5 позик в KF UA.
 4. Оптимальний (на більшу суму і довгий термін). Сума – від 15 до 50 тисяч грн, термін повернення – від 90 до 360 днів. Оформляється тільки в відділенні (інші види кредитів – можна оформити і онлайн). Погашається рівними частками щомісяця (інші кредити – можна погашати 1 платежем або різними частинами в будь-який час дії договору).

Великий вибір кредитних програм – вигідне відміну KF UA від більшості інших МФО. А в порівнянні з банками – ця компанія хороша тим, що видає позики набагато простіше і швидше.

Хто може оформити позику в KF UA?

У KF UA можуть отримати кредит все, хто відповідає таким вимогам:

 • повнолітні (мінімальна планка видачі позик – 18 років);
 • громадяни України (мають український паспорт і ІПН);
 • не мають в минулому прострочень і надали довідку про доходи (тільки для «Оптимального» кредиту, на сумі понад 15 тисяч грн).

При оформленні кредиту – довідка з місця роботи не потрібно, і «чиста» кредитна історія – теж не обов’язкова.

Стати клієнтом можуть студенти, пенсіонери, і навіть офіційно безробітні громадяни (але для них буде доступний тільки кредит).

Як швидко отримати кредит в KF UA?

У KF можна отримати кредит 2 способами:

 1. Звернутися до будь-більш ніж 140 відділень. Філії є майже у всіх великих містах України (всього – в декількох десятках). Карту відділень можна побачити на сайті. Процес простіший, так як не потрібно розбиратися самостійно (що зручно для тих, хто боїться допустити помилку при онлайн-оформлення). Але процедура платна – доведеться заплатити невелику комісію.
 2. Оформити позику через сайт. Плюс в тому, що це безкоштовно (немає додаткової комісії, як при оформленні в відділенні), і що це цілодобово (тоді як відділення працюють за графіком).

При будь-якому із способів вам знадобиться паспорт громадянина України та ІПН. При онлайн-оформлення – знадобиться також карта будь-якого українського банку (головне – щоб на неї можна було переводити гроші). Також в будь-якому випадку реєструється особистий кабінет, в якому ви зможете бачити залишок до повернення і дату, до якої треба повернути позику.

Процедура проходить в кілька кроків:

 1. Ви надаєте дані про себе (в онлайн-формі або письмово у відділенні) і прикріплюєте фото документів.
 2. Ви вибираєте суму і термін погашення кредиту.
 3. Документи перевіряються і заявка розглядається.
 4. Якщо заяву схвалено – підписується кредитний договір.

Гроші після підписання договору або переводяться на вашу карту, або видаються готівкою на руки (якщо ви берете кредит у відділенні).

Контактная и регистрационная информация KF.UA

Офіційний сайт https://kf.ua/
Телефон +380800300088
Юридична адреса 03057, м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6А, офіс 602
Графік работи Працює цілодобово
Ліцензія Свідоцтво ФК №1018 від 11.04.2018