Качай Гроші

МФО «Качай Гроші» – цілодобово працює сервіс онлайн-кредитування. Видає позики через Інтернет (заявку ви подаєте через сайт, гроші – отримуєте на карту).

Працює з 2017 року. Має службу техпідтримки – для швидкого вирішення можливих питань.

Скільки грошей і на яких умовах можна взяти в «Качай Гроші»?

У «Качай Гроші» можна отримати від 500 до 7000 грн на термін від 5 до 30 діб (стандартний період для більшості МФО). За необхідності, якщо ви не встигаєте погасити позику вчасно – його можна продовжити (для цього треба заздалегідь попередити компанію). Умови кредитування при пролонгації не змінюються: тобто не буде накладатися жодних штрафів.

Що стосується суми: на неї діють невеликі обмеження і умови:

 • перший позику можна оформити на суму не більше 4000 грн;
 • з третьої позики – можна взяти до 5000 грн;
 • з четвертого – 6000 грн;
 • з сьомого – 7000 грн.

Тобто чим частіше клієнт звертається в «Качай Гроші», тим більшу суму він може отримувати. Це поширена практика для більшості МФО.

Що стосується відсоткової ставки: вона теж «плаваюча», і залежить від суми позики. При першому зверненні вона становить всього 0.01%, тобто переплачувати за користування кредитом ви майже нічого не будете.

Вимоги до клієнтів: хто може отримати позику в «Качай Гроші»?

Ви з великою ймовірністю отримаєте позику в «Качай Гроші», якщо відповідаєте таким вимогам:

 • у вас є карта будь-якого українського банку, на яку дозволені грошові перекази, і на рахунку якої є сума не менше 1 грн;
 • ваш вік – від 18 до 65 років;
 • ви є громадянином України, маєте при собі паспорт та ІПН.

Також для реєстрації та оформлення знадобляться електронна пошта і мобільний телефон (з номером будь-якого українського оператора).

Все: інших вимог, як в банку – немає. Вам не знадобиться ні довідка з місця роботи, ні заставу або поручитель. Ви можете бути студентом, пенсіонером, безробітним, у вас також може бути зіпсована кредитна історія – і позику все одно можуть схвалити з високою ймовірністю.

Як отримати швидкий кредит в «Качай Гроші»?

Якщо ви вирішили звернутися в «Качай Гроші», але ніколи не брали позики в МФО – розповімо, як це зробити:

 1. Тиснемо зелену кнопку «Оформити заявку». Після натискання ви потрапляєте на сайт цієї МФО.
 2. На головній сторінці праворуч ви побачите онлайн-калькулятор. У ньому треба вибрати суму для отримання і термін кредиту. Нижче – автоматично розрахуються відсотки і здасться сума до погашення, і дата, до якої треба обов’язково закрити позику.
 3. Тиснемо «Подати заявку на кредит».
 4. Реєструємося – заповнюємо уважно і без помилок всі зазначені поля.
 5. Чекаємо, поки вашу заявку розглянуть і перевірять. Цей крок може зайняти до 30 хвилин – перевірка документів обов’язкове, щоб захистити клієнтів від шахрайства (щоб зловмисники не могли оформити кредит на чужі дані).
 6. Якщо заявка схвалена – прив’язуємо карту.

Для цього треба вказати її дані, і з рахунку спишеться випадкова сума до 1 грн. Цю суму в копійках треба відправити у повторній СМС – як код підтвердження.

Справа майже зроблено – залишилося вивчити і підписати кредитний договір. Сам документ прийде на пошту, в ньому докладно розписані всі умови кредитування. Для згоди – треба відправити ще один СМС-код, замість «підпис». Після цього – кредит оформлений, і гроші приходять на карту протягом декількох хвилин (іноді – трохи пізніше).

Повертати взятий позику можна з карти, оплатою в терміналі Приватбанку або в будь-якому банку, відправивши переклад. Погашати його можна достроково (в цьому випадку переплата буде менше – відсотки нараховуватися тільки на реальний термін використання), або частинами.

Офіційний сайт https://kachay.com.ua
Телефон +380443376727
Электронна пошта [email protected]
Юридична адреса 04050, м. Київ, вул. Іллєнка Юрія, буд. 18б, офіс 204
Графік роботи Сьогодні працює з 08:00 до 20:00
Ліцензія Свідоцтво ФК № 999 від 15.03.2018