Качай Гроші

МФО «Качай Гроші» – цілодобово працює сервіс онлайн-кредитування. Видає позики через Інтернет (заявку ви подаєте через сайт, гроші – отримуєте на карту).

Працює з 2017 року. Має службу техпідтримки – для швидкого вирішення можливих питань.

Скільки грошей і на яких умовах можна взяти в «Качай Гроші»?

У «Качай Гроші» можна отримати від 500 до 7000 грн на термін від 5 до 30 діб (стандартний період для більшості МФО). За необхідності, якщо ви не встигаєте погасити позику вчасно – його можна продовжити (для цього треба заздалегідь попередити компанію). Умови кредитування при пролонгації не змінюються: тобто не буде накладатися жодних штрафів.

Що стосується суми: на неї діють невеликі обмеження і умови:

 • перший позику можна оформити на суму не більше 4000 грн;
 • з третьої позики – можна взяти до 5000 грн;
 • з четвертого – 6000 грн;
 • з сьомого – 7000 грн.

Тобто чим частіше клієнт звертається в «Качай Гроші», тим більшу суму він може отримувати. Це поширена практика для більшості МФО.

Що стосується відсоткової ставки: вона теж «плаваюча», і залежить від суми позики. При першому зверненні вона становить всього 0.01%, тобто переплачувати за користування кредитом ви майже нічого не будете.

Вимоги до клієнтів: хто може отримати позику в «Качай Гроші»?

Ви з великою ймовірністю отримаєте позику в «Качай Гроші», якщо відповідаєте таким вимогам:

 • у вас є карта будь-якого українського банку, на яку дозволені грошові перекази, і на рахунку якої є сума не менше 1 грн;
 • ваш вік – від 18 до 65 років;
 • ви є громадянином України, маєте при собі паспорт та ІПН.

Також для реєстрації та оформлення знадобляться електронна пошта і мобільний телефон (з номером будь-якого українського оператора).

Все: інших вимог, як в банку – немає. Вам не знадобиться ні довідка з місця роботи, ні заставу або поручитель. Ви можете бути студентом, пенсіонером, безробітним, у вас також може бути зіпсована кредитна історія – і позику все одно можуть схвалити з високою ймовірністю.

Як отримати швидкий кредит в «Качай Гроші»?

Якщо ви вирішили звернутися в «Качай Гроші», але ніколи не брали позики в МФО – розповімо, як це зробити:

 1. Тиснемо зелену кнопку «Оформити заявку». Після натискання ви потрапляєте на сайт цієї МФО.
 2. На головній сторінці праворуч ви побачите онлайн-калькулятор. У ньому треба вибрати суму для отримання і термін кредиту. Нижче – автоматично розрахуються відсотки і здасться сума до погашення, і дата, до якої треба обов’язково закрити позику.
 3. Тиснемо «Подати заявку на кредит».
 4. Реєструємося – заповнюємо уважно і без помилок всі зазначені поля.
 5. Чекаємо, поки вашу заявку розглянуть і перевірять. Цей крок може зайняти до 30 хвилин – перевірка документів обов’язкове, щоб захистити клієнтів від шахрайства (щоб зловмисники не могли оформити кредит на чужі дані).
 6. Якщо заявка схвалена – прив’язуємо карту.

Для цього треба вказати її дані, і з рахунку спишеться випадкова сума до 1 грн. Цю суму в копійках треба відправити у повторній СМС – як код підтвердження.

Справа майже зроблено – залишилося вивчити і підписати кредитний договір. Сам документ прийде на пошту, в ньому докладно розписані всі умови кредитування. Для згоди – треба відправити ще один СМС-код, замість «підпис». Після цього – кредит оформлений, і гроші приходять на карту протягом декількох хвилин (іноді – трохи пізніше).

Повертати взятий позику можна з карти, оплатою в терміналі Приватбанку або в будь-якому банку, відправивши переклад. Погашати його можна достроково (в цьому випадку переплата буде менше – відсотки нараховуватися тільки на реальний термін використання), або частинами.

Офіційний сайт https://kachay.com.ua
Телефон +380443376727
Электронна пошта [email protected]
Юридична адреса 04050, м. Київ, вул. Іллєнка Юрія, буд. 18б, офіс 204
Графік роботи Сьогодні працює з 08:00 до 20:00
Ліцензія Свідоцтво ФК № 999 від 15.03.2018

 

Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту Ukrpozyka Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Moneyveo Dinero Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash UltraCash Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту CreditPlus Ваша Готивочка KFUA SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць